Дата и час: Сря Май 08, 2024 8:17 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
ИталФест2005 8ми Октомври летище Долна Баня 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:22 pm
Мнения: 13
Местоположение: София
UNREAD_POST ИталФест2005 8ми Октомври летище Долна Баня
Тази година ИталФеста ще се проведе на 8ми Окмтоври, на летище Долна Баня.

Сайта на летището http://www.airportdb99.com/


Повече информация очаквайте скоро.

_________________
www.clubalfaromeo.com
Изображение


Нед Сеп 04, 2005 1:19 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST Re: ИталФест2005 8ми Октомври летище Долна Баня
KGB написа:
Тази година ИталФеста ще се проведе на 8ми Окмтоври, на летище Долна Баня.

Сайта на летището http://www.airportdb99.com/


Повече информация очаквайте скоро.





:angry: ЕДИН МОМЕНТ КОЛЕГИ ОТ АЛФА РОМЕО!
На този етап в който Вие вече сте казали официалното място за великото ни събитие,имам следните въпроси :evil: :arrow:
1) Как така изведнъж за няма и ден, се реши феста да е там? Редно ли е Анкетата Ви да бъда поствана само в един форум и то за такъв кратък срок от време :!: :!: :!: Аз например като почитател на идеята никъде неможах да изкажа правото си на глас :!: Но майната ми на мен,защото болшинството от хората -членовете на клубовете не са успяли :!:
2) Когато обявихте официално мястото да бъде там ,някой направи ли си труда да си запали колата и да отиде до там, най-малкото за да провери за условията и да разговаря със СОБСТВЕНИКА НА ПРАКТИЧЕСКИ ЧАСТНОТО ЛЕТИЩЕ :?: :?: :?: :evil:
и
3) ПРИЗОВАВАМ ЗА ВЗАЙМНО УВАЖЕНИЕ МЕЖДУ НАС!
ПРИЗОВАВАМ И КЪМ ЗАЧИТАНЕ И ОТНАСЯНЕ НА ВЪПРОСИ/ПРОБЛЕМИ/ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ ВСИЧКИ И КЪМ ВСИЧКИ!

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

PS. ИЗВИНЯВАМ СЕ, за гневния пост който пуснах. Ясно осъзнавам, че това не е най-правилния начин да взема отношение по въпроса! Ако Админите сметнат за необходимо да изтрият казаното от мен,но въпреки всичко оставам с Молбата към тях този пост да остане поне няколко дни в предвид неговият обективизъм.


Пон Сеп 05, 2005 11:00 am

Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 12:32 pm
Мнения: 1
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Колега "Blondy driver", искам да отбележа като първо, че в мнението ти има повече субективизъм, отколкото обективизъм. Моите уважения към вашия клуб, наистина крия големи симпатии към вас, както и приятелски взаимоотношения, но нека внимаваме с тона.
Относно нападките към "ФЕН КЛУБ АЛФА РОМЕО", колкото и да не го желая, ще ти припомня, че именно от там идва идеята за "ИТАЛФЕСТ", която бе обсъдена от нас миналата година и осъществена с огромната помощ, разход на средства и време на hf hpe (член на УС на "ФЕН КЛУБ АЛФА РОМЕО") и други членове на клуба. Обществена тайна е, че събитието се организира именно от този клуб и с чието косвено съдействие, вашия клуб се разви (надявам се, че не обиждам никого и не пренебрегвам Митко и МариоБГ, които за мен са едни от основоположниците на ФИАТ клуба).
Дискусии относно мястото имаше, преки наблюдения също, включително и снимков, и видео материал от Долна баня, които ОЧЕВИДНО ти не си разгледал !
Летището е частно, да, но пречи ли това на събитието по някакъв начин?
Изключително ми е неприятно, че хора от Варна, Русе и др градове няма да успеят да присъстват на събитието, но трудно е да бъдат удовлетворени всички, нали? Миналата година отсъстваха хора от Благоевград, София и т.н., нека сега им предоставим възможност и на тях.
Благодарим ти за мнението, при организирането на "ИТАЛФЕСТ" 2006, ще се съобразим с някои моменти от поста ти, както и други мнения, възникнали в резултат на "ИТАЛФЕСТ" 2005!
При други препоръки, може да използваш www.clubalfaromeo.com/forum/

П.С. Надявам се да се запознаем на предстоящото събитие.

_________________
GT 2.0 JTS


Пон Сеп 05, 2005 1:12 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 4:43 pm
Мнения: 73
Местоположение: Русе
UNREAD_POST Re: ИталФест2005 8ми Октомври летище Долна Баня
blondy_driver написа:
:angry: ЕДИН МОМЕНТ КОЛЕГИ ОТ АЛФА РОМЕО!


Да бе кои сте вие от този форум които решавате къде да е феста?
Поне да беше на средата на България .... а? :twisted: :twisted:

/Мнението е на ivo от този форум !!!!!/

_________________
TEMPRA 1.6 i.e. S


Пон Сеп 05, 2005 3:28 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
GT написа:
Колега "Blondy driver", искам да отбележа като първо, че в мнението ти има повече субективизъм, отколкото обективизъм. Моите уважения към вашия клуб, наистина крия големи симпатии към вас, както и приятелски взаимоотношения, но нека внимаваме с тона.
Относно нападките към "ФЕН КЛУБ АЛФА РОМЕО", колкото и да не го желая, ще ти припомня, че именно от там идва идеята за "ИТАЛФЕСТ", която бе обсъдена от нас миналата година и осъществена с огромната помощ, разход на средства и време на hf hpe (член на УС на "ФЕН КЛУБ АЛФА РОМЕО") и други членове на клуба. Обществена тайна е, че събитието се организира именно от този клуб и с чието косвено съдействие, вашия клуб се разви (надявам се, че не обиждам никого и не пренебрегвам Митко и МариоБГ, които за мен са едни от основоположниците на ФИАТ клуба).
Дискусии относно мястото имаше, преки наблюдения също, включително и снимков, и видео материал от Долна баня, които ОЧЕВИДНО ти не си разгледал !
Летището е частно, да, но пречи ли това на събитието по някакъв начин?
Изключително ми е неприятно, че хора от Варна, Русе и др градове няма да успеят да присъстват на събитието, но трудно е да бъдат удовлетворени всички, нали? Миналата година отсъстваха хора от Благоевград, София и т.н., нека сега им предоставим възможност и на тях.
Благодарим ти за мнението, при организирането на "ИТАЛФЕСТ" 2006, ще се съобразим с някои моменти от поста ти, както и други мнения, възникнали в резултат на "ИТАЛФЕСТ" 2005!
При други препоръки, може да използваш www.clubalfaromeo.com/forum/

П.С. Надявам се да се запознаем на предстоящото събитие.







Колега GT, първо аз съм от женски пол, така че те моля да корегираш поста си :!:

Преди всичко с изказването си не съм пренебрегнала или подценила никого, нито пък съм имала за цел да влизам в спор чрез нападки с Клуб "Алфа Ромео". Извинявам се ако съм оставила погрешно впечатление...
Не съм разглеждаЛА материалите, тъй като те НЕ бяха публикувани на www.fiat-bg.com/forum :!: :!: :!: , което лично за мен още веднъж показва Вашата затвореност и нежелание за равнопоставеност!

Крайно време е да спрем с тази междуличностна плеада, затова за мен темата е един голям OFF-TOPIC :offtopic: :offtopic: :offtopic: Yellow_Flash_Colorz_PDT_45


Пон Сеп 05, 2005 8:37 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Цитат:
миналата година и осъществена с огромната помощ, разход на средства и време на hf hpe (член на УС на "ФЕН КЛУБ АЛФА РОМЕО") и други членове на клуба. Обществена тайна е, че събитието се организира именно от този клуб и с чието косвено съдействие, вашия клуб се разви (надявам се, че не обиждам никого и не пренебрегвам Митко и МариоБГ, които за мен са едни от основоположниците на ФИАТ клуба).


Много нескромно и изключително безполезно за идеята!

А идеята е " ИТАЛФЕСТ 2005" !
Това е обща любов, общ празник за всички любители на италиански автомобили и в частност за наи-популярните, Алфа, Фиат и Ланчия и всеки който има сериозно отношение кьм подобно мероприятие , да подходи колегиално и изключително отговорно! Ами ако дойде Ферари, ще го вьрнем ли?
Чест прави на Алфа, че е инициатор и организатор на 2004! А защо тази година да не го направим с общи усилия и хем финансово да се разтовари програмата, хем да стане още по- интересно и по-популярно като сьбитие от национално значение? / за телевизионно присьствие мисли ли някой?/
Но, за да бьде такова , то трябва да е сравнително удобно за присьствие на любители от всички краища на страната! Иначе риска да остане изолирано мероприятие, АлфаФест на София не е гордост и не би оправдал никого!
Нима е проблем идеята да добие гласност и в другите форуми с италианско пристрастие, да се сондира мнение в кратки срокове не само за място ами което е по-важно - за програма и организация!
И нека любовта кьм италианската марка победи разногласията така, че да направим нещо с което да се гордеем!

_________________
FIAT-SPORT


Пон Сеп 05, 2005 10:30 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:26 pm
Мнения: 290
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST Re: ИталФест2005 8ми Октомври летище Долна Баня
blondy_driver написа:
2) Когато обявихте официално мястото да бъде там ,някой направи ли си труда да си запали колата и да отиде до там, най-малкото за да провери за условията и да разговаря със СОБСТВЕНИКА НА ПРАКТИЧЕСКИ ЧАСТНОТО ЛЕТИЩЕ :?: :?: :?: :evil:

.


КГБ и група фенове бяха на място и провериха условията за организирането на подобно мероприятие :idea:

_________________
ИзображениеИзображениеJVC камера Продава


Вто Сеп 06, 2005 6:18 am
Профил ICQ
UNREAD_POST Re: ИталФест2005 8ми Октомври летище Долна Баня
Цитат:

КГБ и група фенове бяха на място и провериха условията за организирането на подобно мероприятие :idea:



Хубаво де jorko, а разговаряли ли са със служител или със собственика на летището?Собственика кратко точно и ясно се изрази относно тревните площи (по които е строго забранено да се стъпва) и относно дръпките на пистата, за които той не даде да стане и дума (по простата причина,че асфалта му бил скъп и за едните гонки той после неможе да си оправи пистата).... :roll:


Вто Сеп 06, 2005 11:58 am
UNREAD_POST 
Аз няма да уважа с присъствие ИталФест 2005. Защо и как, смятам, че се знае


Последна промяна Ferrari на Вто Сеп 06, 2005 5:16 pm, променена общо 1 път



Вто Сеп 06, 2005 3:10 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:22 pm
Мнения: 13
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Преди почти два месеца на 15-Юли 2005 МариоБГ написа:

"Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 11:01 am


5. Досегашните предложения са: Йовковци, Ал. Стамболийски, Батак, Долна баня"

viewtopic.php?t=1668

_________________
www.clubalfaromeo.com
Изображение


Вто Сеп 06, 2005 4:17 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
KGB написа:
Преди почти два месеца на 15-Юли 2005 МариоБГ написа:

"Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 11:01 am


5. Досегашните предложения са: Йовковци, Ал. Стамболийски, Батак, Долна баня"

viewtopic.php?t=1668


Събираха се предложения, но гласуване на практика нямаше. По този начин феновете на FIAT и LANCIA останаха изолирани и пренебрегнати. Много от тях няма да могат да дойдат поради отдалечеността на мястото. Моят отказ от присъствие е от солидарност с тях, а не поради каприз.


Вто Сеп 06, 2005 4:21 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:26 pm
Мнения: 290
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST Re: ИталФест2005 8ми Октомври летище Долна Баня
blondy_driver написа:
Цитат:

КГБ и група фенове бяха на място и провериха условията за организирането на подобно мероприятие :idea:



Хубаво де jorko, а разговаряли ли са със служител или със собственика на летището?Собственика кратко точно и ясно се изрази относно тревните площи (по които е строго забранено да се стъпва) и относно дръпките на пистата, за които той не даде да стане и дума (по простата причина,че асфалта му бил скъп и за едните гонки той после неможе да си оправи пистата).... :roll:

Защо не го попиташ ? а и какви гонки - пистата е точно 410 м :shock: :roll:
там ще е за разполагане на МПСтата , а за гонките ще решаваме на място със съдействието на Полис-Тийм 8)

_________________
ИзображениеИзображениеJVC камера Продава


Вто Сеп 06, 2005 10:01 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 11:34 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Митко,
виждам и че вече правиш постъпки и за самостоятелна среща на ФИАТ /в което само по себе си няма нищо лошо!/

Извинявай че с първия си пост в този форум се държа малко грубо /не искам да засегна пряко никой/, но нещата вместо да се оправят излизат съвсем от контрол!

Не искам да бъда разбран погрешно, но незнам как да го кажа с по-нормални думи:

Миналата година ние се сетихме и го направихме - естествено без вашето присъствие нямаше да е същото.

Тази година пак ние /хора от нашия клуб и УС/ обикаляха страната да търсят място.

Никой от вас не дойде на срещите ни да пита какво става, айде да го правим заедно и т.н.
Митко прави декларации, 1-2 се чудят кой за какво да ругаят.
Може да бъркам, но наистна не се сещам да е имало предпожения за съвместно организиране... но вече имаме идея за независима среща на клуб ФИАТ.... просто ноу комент!

Сега като сме избрали място и дата - порой ругатни. Естествено! Нали така е най-лесно.....

Миналата година мястото беше непривлекателно далече за една част, тази година ще е за друга част... догодина живот и здраве ще е за 3-та част.

Естествено е че няма пълна угодия.... въпроса е да се мисли преди да се плюе!

Който е фен ще отиде дори в Турция - всичко е въпрос на жлание! Тука не става дума за колосални разходи - елементарен разчет показва, че разхода за феста /дори с преспиване/ е по джоба на всеки - въпроса е дали ще трябва да се лиши от 1-2 петъчни кръчми за да отиде - а това е въпрос на личн избор!


Вто Сеп 06, 2005 11:48 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
grigor написа:
Митко,
виждам и че вече правиш постъпки и за самостоятелна среща на ФИАТ /в което само по себе си няма нищо лошо!/

Извинявай че с първия си пост в този форум се държа малко грубо /не искам да засегна пряко никой/, но нещата вместо да се оправят излизат съвсем от контрол!

Не искам да бъда разбран погрешно, но незнам как да го кажа с по-нормални думи:

Миналата година ние се сетихме и го направихме - естествено без вашето присъствие нямаше да е същото.

Тази година пак ние /хора от нашия клуб и УС/ обикаляха страната да търсят място.

Никой от вас не дойде на срещите ни да пита какво става, айде да го правим заедно и т.н.
Митко прави декларации, 1-2 се чудят кой за какво да ругаят.
Може да бъркам, но наистна не се сещам да е имало предпожения за съвместно организиране... но вече имаме идея за независима среща на клуб ФИАТ.... просто ноу комент!

Сега като сме избрали място и дата - порой ругатни. Естествено! Нали така е най-лесно.....

Миналата година мястото беше непривлекателно далече за една част, тази година ще е за друга част... догодина живот и здраве ще е за 3-та част.

Естествено е че няма пълна угодия.... въпроса е да се мисли преди да се плюе!

Който е фен ще отиде дори в Турция - всичко е въпрос на жлание! Тука не става дума за колосални разходи - елементарен разчет показва, че разхода за феста /дори с преспиване/ е по джоба на всеки - въпроса е дали ще трябва да се лиши от 1-2 петъчни кръчми за да отиде - а това е въпрос на личн избор!


Аз също не искам да коментирам. Срещата не е самостоятелна и цели да се видим с хората на които ИталФест 2005 ще е далече за да го посетят.

ПС: Истина е, че много очакват да сме видели темите в Алфа форума, а същите чак сега се сетиха, че съществува и този форум.


Сря Сеп 07, 2005 12:43 am
UNREAD_POST 
Mitko написа:
grigor написа:
Митко,
виждам и че вече правиш постъпки и за самостоятелна среща на ФИАТ /в което само по себе си няма нищо лошо!/

Извинявай че с първия си пост в този форум се държа малко грубо /не искам да засегна пряко никой/, но нещата вместо да се оправят излизат съвсем от контрол!

Не искам да бъда разбран погрешно, но незнам как да го кажа с по-нормални думи:

Миналата година ние се сетихме и го направихме - естествено без вашето присъствие нямаше да е същото.

Тази година пак ние /хора от нашия клуб и УС/ обикаляха страната да търсят място.

Никой от вас не дойде на срещите ни да пита какво става, айде да го правим заедно и т.н.
Митко прави декларации, 1-2 се чудят кой за какво да ругаят.
Може да бъркам, но наистна не се сещам да е имало предпожения за съвместно организиране... но вече имаме идея за независима среща на клуб ФИАТ.... просто ноу комент!

Сега като сме избрали място и дата - порой ругатни. Естествено! Нали така е най-лесно.....

Миналата година мястото беше непривлекателно далече за една част, тази година ще е за друга част... догодина живот и здраве ще е за 3-та част.

Естествено е че няма пълна угодия.... въпроса е да се мисли преди да се плюе!

Който е фен ще отиде дори в Турция - всичко е въпрос на жлание! Тука не става дума за колосални разходи - елементарен разчет показва, че разхода за феста /дори с преспиване/ е по джоба на всеки - въпроса е дали ще трябва да се лиши от 1-2 петъчни кръчми за да отиде - а това е въпрос на личн избор!


Аз също не искам да коментирам. Срещата не е самостоятелна и цели да се видим с хората на които ИталФест 2005 ще е далече за да го посетят.

ПС: Истина е, че много очакват да сме видели темите в Алфа форума, а същите чак сега се сетиха, че съществува и този форум.






И то се сетиха да се регистрират само за да влизат в ПРЕРЕКАНИЯ :evil: :!: :!: :!:


Сря Сеп 07, 2005 1:33 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg