Дата и час: Сря Апр 24, 2024 12:37 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
дупка до дупка 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 4:41 pm
Мнения: 71
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST дупка до дупка
здравейте, искам да споделя със вас за една невероятна дупка на моста на бакърена фабрика ж посока към Надежда. Тези дни минавах от там с пунтото и понеже се изкачваш и набираш повече скорост беше тъмно, насрешното движение те заслепява и не виждаш нищо но за късмет са ми добри спирачките и гумите и я избегнах без последствия. За жалост колегата зад мен с кадета я нацели и му падна двигателя :) моя съвет е да внимават тези които минават по този маршрут!


Пон Яну 02, 2006 10:56 pm
Профил
UNREAD_POST Re: дупка до дупка
drago_1 написа:
здравейте, искам да споделя със вас за една невероятна дупка на моста на бакърена фабрика ж посока към Надежда. Тези дни минавах от там с пунтото и понеже се изкачваш и набираш повече скорост беше тъмно, насрешното движение те заслепява и не виждаш нищо но за късмет са ми добри спирачките и гумите и я избегнах без последствия. За жалост колегата зад мен с кадета я нацели и му падна двигателя :) моя съвет е да внимават тези които минават по този маршрут!


Същото беше и миналата зима. Повярвай и ще става по-лошо. Миналата година на този мост за малко не загина човек.


Пон Яну 02, 2006 11:03 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 4:41 pm
Мнения: 71
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
понеже съм от надежда и минавам този мост поне по един път на седмица и знам че трябва много да се пазя ама ето че за малко да се омажа там


Пон Яну 02, 2006 11:19 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Колега, щом си от Надежда, сигурно не си от село Аврен - моля, поправи го в профила си!

_________________
Alles in Ordnung


Пон Яну 02, 2006 11:33 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Вече ги позапълниха, но си личи ниското качество на асфалта, който са наливали :evil: Не бива да очакваме дълготрайни резултати.


Сря Яну 04, 2006 6:47 pm
UNREAD_POST 
верно паднал двигателя??


Сря Яну 04, 2006 8:05 pm
UNREAD_POST 
blondy_driver написа:
Вече ги позапълниха, но си личи ниското качество на асфалта, който са наливали :evil: Не бива да очакваме дълготрайни резултати.


Яко ниско качество. Околовръстното от южната дъга пак е като холандско сирене, а по северната - странно че не е мръднало много. Там където се поддържа от столична общуина си е .... майката.


Сря Яну 04, 2006 9:00 pm
UNREAD_POST 
Тъй като има много хора от Софи във форума какво ще кажете да пишем в тази тема или да направим нова за дупките в София. Предполагам, че ще е от някаква полза. Всеки си има някакъв маршрут до и от работа и има наблюдения за пътя.


Сря Яну 25, 2006 7:04 pm
UNREAD_POST 
Една ли са, две ли са да ги опишеш... :evil:


Сря Яну 25, 2006 7:16 pm
UNREAD_POST 
Vladim написа:
Една ли са, две ли са да ги опишеш... :evil:

Не са, но поне на по-главните пътни артерии може да ги опишем. Просто предлагам


Сря Яну 25, 2006 8:00 pm
UNREAD_POST 
Vladim написа:
Една ли са, две ли са да ги опишеш... :evil:

За съжаление е така


Сря Яну 25, 2006 8:01 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:51 pm
Мнения: 838
Местоположение: София,Люлин
UNREAD_POST 
тоя мост на Бакърната има ли го още ???? там дупките ги запълват с бадамарката и циганина лупа с лопатата отгоре и готово .един приятел се обръща по таван заради дупка там ,единственото спасение е да караш по средата ,а другите да си трошат колите :mrgreen:

_________________
фиатче Браво 2.0


Сря Яну 25, 2006 8:10 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 03, 2006 2:44 pm
Мнения: 88
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Ако някой от нас пътува по бул.Тодор Александров посока-центъра и иска да завие надясно по ул.Одрин(след пазарчето) то той трябва да бъде много внимателен.Там го чака една МНОГО голяма дупка.Не бях минавал оттам близо 2 месеца и днес останах шашнат.Някоя кола като нищо може да влезе в нея до средата на гумите.Не стига,че е дълбока ами е и широка почти на половината от пътя.Така че или ще си потрошиш предницата,или ще се удариш в насрещните(ако се опиташ да я избегнеш).


Пон Фев 20, 2006 9:40 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колеги бъдете внимателни като минавата по бул. Тодор Каблешков на около 150м след Била посока Гоце Делчев. Има страхотни дупки в двете платна и е като слалом на олимпиада. Избягвайте го този път ако можете.


Вто Фев 21, 2006 11:13 am
UNREAD_POST 
Fiat 127 написа:
Колеги бъдете внимателни като минавата по бул. Тодор Каблешков на около 150м след Била посока Гоце Делчев. Има страхотни дупки в двете платна и е като слалом на олимпиада. Избягвайте го този път ако можете.



:offtopic: Аз минавам от там почти всеки ден и това не са дупки а пропасти, ако не ги заобиколиш бронята ще скръцне :angry:


Сря Фев 22, 2006 1:31 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg