Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:48 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Alfa, Fiat, Lancia в USA 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:49 pm
Мнения: 1
Местоположение: друг
UNREAD_POST ALfa , Fiat, Lаncia v USA
NAskoro uspiah da se dobre do edna ALFA Spider 1992 , tova e strahoten avtomobil za USA, kadeto sam i az . Sega ot sledvastat godina ste se prodava Oficialno Alfa Romeo v u USA i ochakvam da stana oficialen predstavitel za Cincinnati. TUk Italianskite koli sa strahotna strast i sa riadki poneze nai novite sa ot predi 10 godini . De da mozeh da vnesa po novi Fiati da pokaza na horatat kakvo se kazva--- Performance---a te si misliat che VW Golf e nai dobria avtomobil v sveta :))), a Honda Civiv i Toyota Corrola sa nai evtinite i zdravi koli koito sastestvuvat ---. PAzarat e ogrome ima strasen potencial --Avtomobili kato Fiat, Alfa i LAncia --s lekota biha spechelii ogromen dial :))) :shock: :arrow: :o :D


Чет Апр 20, 2006 12:51 am
Профил WWW
UNREAD_POST 
Интересно, все пак, защо досега ФИАТ/АЛФА/Ланча стояха извън този необятен пазар за автомобили? Това между другото е и един (май и единствен) от аргументите, с които голфаджиите подкрепят тезата, че, видите ли, италианските коли не стрували...
Питам съвсем сериозно - някой знае ли какви са причините?


Чет Апр 20, 2006 1:13 am
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пон Юни 12, 2006 10:38 am
Мнения: 25
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Може би е свързано с американския начин на живот за който говорят. На тях им дай огромна издялкана кола с грамаден 4 литров мотор и са щастливи. Дано най сетне си отворят очите и забележат меките линии и красотата на италианските коли!


Сря Юни 14, 2006 2:54 pm
Профил
UNREAD_POST 
:arrow:


Последна промяна Sko на Пон Мар 26, 2007 3:47 pm, променена общо 1 път



Сря Юни 14, 2006 9:39 pm
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 2:26 pm
Мнения: 56
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Не бих казал че не карат италиянски коли може би не карат в близките 10-тина години ,за Фиат X1/9 съм абсолютно сигурен че е бил доста продаван, да не говорим за Алфа Спайдер (стария) просто с изнасянето на Алфа ромео от американския пазар края на 80-те или началото на 90-те ако не се лъжа не е останалала по-масова италянска марка на онзи пазар! Но ако не се лъжа има планове за завръщане, но това е толкова стара информация че едва ли е достоверна!!! Начинът според мен са малките симпатични кабриолети като Барчета защото, какво (евтино) европейско му харесва на американеца голф 1 кабрио.Друг вариант е Алфа ромео Брера защото може да се конкурира с Боксер на Порше. Има варианти, но според мен модел като Пунто едва ли ще се котира особенно в онези дължини и ширини където ако колата ти харчи под 20 я караш на сервиз ,а и има и друго за тях предното REALY SUCKS!


Вто Юни 27, 2006 8:49 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Чет Юни 08, 2006 10:32 am
Мнения: 320
UNREAD_POST 
:shock:


Последна промяна morg на Пон Мар 26, 2007 8:02 pm, променена общо 1 път



Чет Юли 20, 2006 11:46 am
Профил
UNREAD_POST 
За Американския пазар не знам, но знам защо се посрещат с такова недоверие на Българския...
просто първите коли, които бяха вкарани в България бяха немските таралясници, защото чисто и просто от Германия се вкарваха коли най-вече.И няколко години поред на българина му е набивано от търговците, че видиш ли немската кола "нема чупене" и оттам кат се качиш от москвич на VW ти се струва, че излиташ...абе простотия...

Ще се нормализират нещата. :wink:


Чет Юли 20, 2006 12:21 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Чет Юни 08, 2006 10:32 am
Мнения: 320
UNREAD_POST 
:shock:


Последна промяна morg на Пон Мар 26, 2007 8:02 pm, променена общо 1 път



Чет Юли 20, 2006 1:53 pm
Профил
UNREAD_POST 
Не съм съвсем сигурен с тази тенденция на цените на горивата, поредната война в Близкия изток, дали няма да видят скоро "КОН БОБ ЯДЕ ЛИ" и да поглеждат по-често към евпорейските малолитражки ! ? :mrgreen:


Сря Юли 26, 2006 11:41 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Наистина Фиат специално е доста непозната тема там, а тези които са чували сматят, че Фиат е фалирал!

_________________
N.Y. State of Mind


Вто Авг 01, 2006 5:34 pm
Профил
UNREAD_POST 
Застава и Ферари са достатъчно добре познати марки :mrgreen:


Вто Авг 01, 2006 9:48 pm
UNREAD_POST 
Мараба и от мен !!!!
като начало с риск да стана досаден ще те помоля да пишеш на кирилица ! има си начин за това.
В Щатите има много силно развито ретро движение. Особено що се отнася до италианските марки и коли.
Разрови се и ще намериш много запазени коли на доста добра цена.
Като начало посети http://www.international-auto.com/
за мен това е един от най-големите магазини за части за италианските ретро автомобили.
Отделно може да се разхождаш по http://www.seattlex19.org/index.html и от там има няколко линка към други сайтове.
Аз ли чно ти препоръчвам да си вземеш едно Бертоне Х 1/9 или от 82 година ( карбураторното ) или модел след 86 та..
тази кола се потдържа много лесно а и при теб има много части :)) гаранция ще си номер едно по улиците !!!!
Това е било ферарито на средната класа през 80'те :))
Бертонетата са много атрактивни и със сигурност ще спечелиш добра клиентела.
Ретро манията завладява света !!! бавно и сигурно. Хората се умориха от еднотипни пластмасярки, дето си приличат и само емблемата ги отличава една от друга. Истинските, страстните фенове искат класическа кола..... искат да се отличават на пътя, да са единствени и да се помнят. Ако имаш възможност и средства пробвай в тази посока. В Европа този пазар е много динамичен. Цените са стабилни и клиентелата е постояна и платежоспособна. Предполагам че и при теб е така.
Успех в начинанието !!!

:money: :36_2_25:


Сря Авг 02, 2006 10:44 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg