Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:04 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
козметична идея! 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:51 pm
Мнения: 838
Местоположение: София,Люлин
UNREAD_POST козметична идея!
напоследък доста се ровя из сайта и ползвам търсачката ,и ми хрумна нещо което ако бъде записано в правилата (не знам дали някой ги чете ) ,самото заглавие когато пускаме тема в раздел консултации да бъде примерно точно и ясно .Носач,двигател,шарнир ,изпускателна система и т.н. и след това надълго и нашироко да бъде обяснен проблема ...така ще си изгубиме време в четене на безброй страници излишен материал .

_________________
фиатче Браво 2.0


Сря Мар 29, 2006 3:00 pm
Профил
UNREAD_POST Re: козметична идея!
tomazo написа:
напоследък доста се ровя из сайта и ползвам търсачката ,и ми хръмна нещо което ако бъде записано в правилата (не знам дали някой ги чете ) ,самото заглавие когато пускаме тема в раздел консултации да бъде примерно точноп и ясно .Носач,двигател,шарнир ,изпускателна система и т.н. и след това надълго и нашироко да бъде обяснен проблема ...така ще си изгубиме време в четене на безброй страници излишен материал .


Хубаво е споменато това в правилата ама кой да ги чете. Заглавията на темите често не говорят нищо и трябва да четеш всичко. Мисля си да отделя още теми от консултации подобно на "Спирачна система" и "Автоелектроника". Напр. "Двигател", "Ходова част" и т.н.


Сря Мар 29, 2006 3:43 pm
UNREAD_POST 
погледнах сайта на колегите от алфа...

хареса ми че за отделните модели си има отделни, как да го нарека, страници ли ....

демек ако някой търси консултация за браво/брава - да си пита там, отделно да има за общи консултации - за проблеми, които касаят всеки...

е ли е възможно???


Пет Авг 25, 2006 9:49 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Сря Май 03, 2006 3:48 pm
Мнения: 844
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Много често проблемите са common за всички модели ! Така че е полезно знаещи и незнаещи в един поглед да се ориентират и да (им) помогнат ако могат! Лично мен често ме интересува и за др. модели такаче аз съм против!

_________________
Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.
бръм -м


Пет Авг 25, 2006 9:56 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg