Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:09 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Да популяризираме форума в bgtop.net 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Абре mvmrik имаш ли идея защо входящите не се променят нещо. Цъкнах и аз и пак си стои на 15, а като цъкнах от там, изходящите се увеличиха с едно :roll:

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Вто Фев 14, 2006 7:19 pm
Профил
UNREAD_POST 
Класацията в bgtop.net e на базата на входящи посещения ... т.е. при регистрацията на самия сайт в bgtop.net Ви се е генерирал линк, който трябва да се закачи тук във форума и колкото повече хора цъкват на него, толкова по-напред ще бъде форума в класацията ...

За да не се занимавате да търсите генерирания линк направо Ви го давам:

http://bgtop.net/in.php/1139776282

Някой от администраторите да го закачи на видно място за да могат всички потребители да гласуват ... това ще помогне доста са популяризарнето на форума при положение, че в bgtop.net на ден влизат по 11,000 потребители ...

Не си губете времето да оставяте коментари или да давате оценки, те не влиаят на класирането на форума ... просто цъквате на линка, който Ви дадох и това е ...


Вто Фев 14, 2006 7:50 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
wwweb написа:
Класацията в bgtop.net e на базата на входящи посещения ... т.е. при регистрацията на самия сайт в bgtop.net Ви се е генерирал линк, който трябва да се закачи тук във форума и колкото повече хора цъкват на него, толкова по-напред ще бъде форума в класацията ...

За да не се занимавате да търсите генерирания линк направо Ви го давам:

http://bgtop.net/in.php/1139776282

Някой от администраторите да го закачи на видно място за да могат всички потребители да гласуват ... това ще помогне доста са популяризарнето на форума при положение, че в bgtop.net на ден влизат по 11,000 потребители ...

Не си губете времето да оставяте коментари или да давате оценки, те не влиаят на класирането на форума ... просто цъквате на линка, който Ви дадох и това е ...


Да бре аз този линк го постнах поне 3 пъти, но посещеията не са се увеличили много

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Вто Фев 14, 2006 7:56 pm
Профил
UNREAD_POST 
divaka написа:

Да бре аз този линк го постнах поне 3 пъти, но посещеията не са се увеличили много


Мда, е сега забелязах, че преди мен са го пускали хората ....

Няма да се увеличат, щото малко хора четат тази тема, затова казвам, че трябва да се сложи на видно място на индекса ... при положение, че тук ежедневно има около 400 посещения, ако всеки един потребител цъква по веднъж през 24 часа (щото през толкова има право от едно IP) форума може да дръпне доста напред в класацията ...


Вто Фев 14, 2006 8:04 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
wwweb написа:
divaka написа:

Да бре аз този линк го постнах поне 3 пъти, но посещеията не са се увеличили много


Мда, е сега забелязах, че преди мен са го пускали хората ....

Няма да се увеличат, щото малко хора четат тази тема, затова казвам, че трябва да се сложи на видно място на индекса ... при положение, че тук ежедневно има около 400 посещения, ако всеки един потребител цъква по веднъж през 24 часа (щото през толкова има право от едно IP) форума може да дръпне доста напред в класацията ...


Еми аз я бях постнал в общи, но я преместиха, което е абсолютно правилно, защото си е за тук, но не се чете от много хора...И аз смятам, че трябва да е на по-видно място

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Вто Фев 14, 2006 8:24 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 8:07 pm
Мнения: 181
Местоположение: София - Люлин
UNREAD_POST 
Точно така, трябва да се сложи линка някъде във форума където да се вижда от всички и всеки може да гласува всеки ден.

_________________
Фиат Типо 1.6 - 93г моноинжекция
ИзображениеИзображение


Сря Фев 15, 2006 10:53 am
Профил WWW
UNREAD_POST 
Все пак имаме напредък! Вчера беше на 37-мо днес като "цъкнах" беше на 29-то.


Сря Фев 15, 2006 11:00 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 8:07 pm
Мнения: 181
Местоположение: София - Люлин
UNREAD_POST 
kiro_of_the_day написа:
Все пак имаме напредък! Вчера беше на 37-мо днес като "цъкнах" беше на 29-то.
Има напредък, ако се сложи на видно място и всеки натиска всеки ден има доста големи шансове да влеземе в тройката. Този месец не, но на края на всеки месец класацията се нулира и всичко почва от начало.

_________________
Фиат Типо 1.6 - 93г моноинжекция
ИзображениеИзображение


Сря Фев 15, 2006 11:09 am
Профил WWW
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Да и аз мисля, че трябва на по-видно място.

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Чет Фев 16, 2006 1:02 am
Профил
UNREAD_POST 
Нали не забравяте да "цъквате" на препратката! :wink:


Пон Фев 20, 2006 5:36 pm
UNREAD_POST 
Нов месец - нов късмет! Вече сме на първа страница - 17 място-най-предното засега!
А Вие уважаеми колега допринесохте ли за популяризацията на клуба с едно кликване на линка по-горе? :wink:


Сря Мар 01, 2006 2:16 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 8:07 pm
Мнения: 181
Местоположение: София - Люлин
UNREAD_POST 
DEYAN IYI написа:
Можете да си добавите в подписите бутон Изображение които да напомнят на забраванковците, че трябва да се гласува постоянно :wink:

Мъникът е с 3 места пред "ЖеТеИ":mrgreen:

12 Форум на Фиат 126п феновете
Официален форум на феновете и собствениците на Фиат 126p в България :P
Това не е много добра идея, да не казвам че даже е много лоша. В правилата на бгтоп пише че на даден сайт трябва да има само един линк към класацията и по-добре го спазвайте това, защото на мен така ми махнаха 3 сайта от класацията. На единия сайт бях сложил текстов линк горе и бутон долу и ми го изтриха от класацията, така че е най-добре да се сложи някъде и да се гласува оттам. Както виждам в момента горе има мартеница, може да се сложи някъде там и бутона за гласуване.

_________________
Фиат Типо 1.6 - 93г моноинжекция
ИзображениеИзображение


Сря Мар 01, 2006 2:42 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Ето за 30 минути вече сме в десетката. Ако е на видно място ще сме нон стоп № 1! 8)


Сря Мар 01, 2006 3:10 pm
UNREAD_POST 
Вече сме в петицата. Хайде още няколко и ще сме в зоната на медалите!
Няма да се даваме на Фордовете я. :D


Сря Мар 01, 2006 5:05 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 3:41 am
Мнения: 324
Местоположение: ПЛОВДИВ
UNREAD_POST 
mvmrik, тва не го знаех :| Ще се мисли по въпроса :)

_________________
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Изображение Изображение


Сря Мар 01, 2006 8:56 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg