Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:44 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Искам да се оплача 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 14, 2014 11:04 pm
Мнения: 7
UNREAD_POST Искам да се оплача
Колеги така повече не може. Какво става с нашата автомобилна марка? Регистриран съм и в другия Форум на FIAT http://-забранена фраза- в него по принцип се пише предимно за марката FIAT с някои изключения. Но не мога да разбера как така някой си купува Alfa Romeo 156 комби 2.4 JTD и започва да се ежи и пъчи от рода кой съм аз кви сте Вие ве с тия чупени Фиати. След проведен разговор по най - културен начин във другия Форум получавам за отговор, че FIAT са най - голямите боклуци и аз съм ГЛУПАК. Нито администратора нито модератора реагират. Тъй като впоследствие ми писна и ми се вдигна кръвното от този и понеже аз също карам FIAT му написах, че е Простак на другия ден след като направих опит да влезна във Форума вижте какво съобщение получих:

Вие имате бан и не можете да посещавате форума!

1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.
4.5. Изключение на правилото за 3-те предупреждения има ако потребител тормози, обижда или използва вулгарни изрази към други потребители, Модератор или Администратор - това ще доведе до постоянен и незабавен бан.

Бан от nikolce на Пон, 08 Сеп 2014 23:56:13. Изтича: Вто, 08 Сеп 2015 23:56:13

_________________
ФАНТАЗИЯ
ИНДИВИДУАЛНОСТ
АВТЕНТИЧНОСТ
ТРАДИЦИЯ

Изображение


Вто Сеп 23, 2014 9:28 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Искам да се оплача
Някой пак се е правил на строгата "моля другарка". Нищо ново под слънцето. А за другото, много хора не могат да разберат, че някои си купуваме FIAT защо ни харесва, а не защото е евтин.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Сеп 23, 2014 11:11 pm
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 14, 2014 11:04 pm
Мнения: 7
UNREAD_POST Re: Искам да се оплача
Добре сега като е така по въпроса нищо ли не може да се направи? Няма ли някакъв начин да се върна във Форума на FIAT http://-забранена фраза- и да се махне този назаслужен и пресилен очивидно БАН?

_________________
ФАНТАЗИЯ
ИНДИВИДУАЛНОСТ
АВТЕНТИЧНОСТ
ТРАДИЦИЯ

Изображение


Сря Сеп 24, 2014 8:08 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Искам да се оплача
Тук няма кой да ти помогне за другия форум. Двата форума изобщо не се долюбват и с част от причините сам си се сблъскал. Банът обикновено е със срок и трябва да изчакаш да изтече. Може да бъде свален от администратор, но как де се свържеш с такъв не знам.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 25, 2014 9:08 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 11:43 pm
Мнения: 115
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: Искам да се оплача
Българина е номер едно, когато трябва да демонстрира простотия. И аз си харесвам Фиат и изобщо не ми пука кой какво мисли.

_________________
Изображение


Пон Сеп 29, 2014 12:46 pm
Профил YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 14, 2014 11:04 pm
Мнения: 7
UNREAD_POST Re: Искам да се оплача
И аз харесвам FIAT и за това си купих чисто нов FIAT. Обаче още не мога да разбера как стана това? Влезнах за чисто ново PUNTO а си тръгнах с чисто ново 500L. А сега като гледам какво става това сега посмъртно не може да стане. Вярно, че всичко това стана след като ми изкупиха обратно старата кола която не беше FIAT, а друга марка. Сега, обаче като отворя официалния сайт на FIAT България с основен вносител Ауто Италия и ми става лошо. Първо вече не е това което беше, защото са му сменили целия интерфейс и са го направили почти същия като този на Италианския сайт на FIAT който е и най-точен и най-оригинален. Второ цените вътре направо са ужас за България и с ДДС не е като преди. Не им знам в момента на Ауто Италия ценовата листа на предлаганите от тях налични автомобили на склад каква е обаче от това което виждам в сайта вече евтин FIAT няма освен моделе PANDA който мисля че при следващото си издание ще струва много повече от това което е сега. Не може FIAT 500 Classic да се продава от Ауто Италия за 23 100 лв. с ДДС и то като начална цена на базовия модел с най-ниско ниво на оборудване. От там нататъка просто незнам цените хвърчат нагоре. И като се види каква е стартовата цена на модела FREEMONT и просто на човек лошо да му стане. FIAT отдавна вече не са сред най-евтините автомобили.

_________________
ФАНТАЗИЯ
ИНДИВИДУАЛНОСТ
АВТЕНТИЧНОСТ
ТРАДИЦИЯ

Изображение


Вто Сеп 30, 2014 4:47 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Искам да се оплача
Грандето си купих за 24 300 по фактура. Сега с подобни екстри едно Пунто си отива на 30 бона. Няма как да стане. Една Октавия 3 е на цена около 32 000, а превъзхожда Пунтото по много показатели. Пунтото вече направи 6 години, а скоро ще ми трябва и семейно комби. От италианските за тази цел ми допада само Freemont, а той не е за всеки джоб.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Окт 01, 2014 11:47 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 14, 2014 11:04 pm
Мнения: 7
UNREAD_POST Re: Искам да се оплача
Ferrari написа:
Грандето си купих за 24 300 по фактура. Сега с подобни екстри едно Пунто си отива на 30 бона. Няма как да стане. Една Октавия 3 е на цена около 32 000, а превъзхожда Пунтото по много показатели. Пунтото вече направи 6 години, а скоро ще ми трябва и семейно комби. От италианските за тази цел ми допада само Freemont, а той не е за всеки джоб.


Аз Ferrari моето 500L си го купих за 25 602 по фактура. Обаче това твое виждане малко ме изненадва след като ти трябва семейно комби да търсиш вариант само и изцало във Freemont! Може да потърсиш същия вариант и в 500L Leaving той е голям по - голям и от моя и е с 7 места както и в Doblo Van също 7 места.

_________________
ФАНТАЗИЯ
ИНДИВИДУАЛНОСТ
АВТЕНТИЧНОСТ
ТРАДИЦИЯ

Изображение


Чет Окт 02, 2014 1:44 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg