Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:17 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Изкупувам стари катализатори 
Автор Съобщение
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Пон Апр 11, 2011 2:48 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
Очаквам предложения. Тел. 0898896048.


Пон Апр 18, 2011 2:41 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Вто Апр 26, 2011 12:41 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Пон Май 02, 2011 7:45 pm
Профил

Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 6:25 pm
Мнения: 3
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
За браво 1.8 16в?


Пон Май 02, 2011 9:27 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
Имаш лс. Очаквам нови предложения.


Сря Май 11, 2011 11:24 am
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Сря Май 18, 2011 11:35 am
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Сря Май 25, 2011 11:05 am
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Сря Юни 08, 2011 1:59 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 9:52 am
Мнения: 31
Местоположение: Казанлък
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
Колега по телефона ти обещах че ще разкажа на всички за нашата история и го правя:
Първо искам да отбележа че: не се познаваме с въпросния колега. Свързах се с него точно заради тази му тема.

На 11.06.2011 звъннах на въпросния колега за да си предложа катализатора. Колегата ми каза че трябва да му кажа номера. Казах ОК. Когато погледнах катализатора се оказа че той няма номер. Имал е някаква табелка но не с набити номера а просто табелка, която с течение на времето е паднала. Издирих каталог на катализатори. Моя катализатор съм го свалял от бензинова рено 19ка. По каталога видях че най-много си прилича с скицата на renault 10. Звъннах му повторно. Казах му че съм го свалил от бензинова 19ка. Каза ми че цените са от 60 до ....много лева. Казах ОК но на моя катализатор няма номер. Колегата каза да му го снимам. ПРАТИХ МУ ТЕЗИ СНИМКИ: http://barny89.snimka.bg/automobiles/ka ... ult.600274. След около 30 минутки ми се обади и ми обясни най- любезно че това е накакъв си заместител и в него намало много ценни неща (ама грам не разбирам какво ценно може да има в това нещо но това е друга тема) и че може да ми предложи само 30 лева + доставката за негова смятка. Казах си ОК така и така съм го свалил да взема да му го дам. Човека си продиктува данните и вчера 14,06,2011 му го изпратих С ОПЦИЯ ЗА ПРЕГЛЕД (макар че НЕ сме говорили за преглед) но реших всичко да е ок. Днес ми се обаждат от еконта, и ми казват че имало проблем с пратката. Чухме се с човека катализатор и тои каза ЧЕ НА СНИМКАТА МУ ИЗГЛЕЖДАЛ ПО-ГОЛЯМ а в деиствителност бил по малък и можел да даде само 10 лева при което аз отговорих че за мен е мега некеректно така да прави и казах не. Тои направо ми затвори. Набрах го и му обясних че, каквото се е искало от мен съм го направил. Каза снимка снимка, каза пращай пращам. Това че той не го е прецинил от снимката аз имам ли вина? каза че щял да ПОЕМЕ САМО 1ТА посока по куриера и ми затвори....... Е това е в общи линии по този случай. Лек ден желая на всички. Целта на поста ми не е чак толкова да се оплаквам, защото ще платя някакви си 5 лева само а да знаят другите какъв е колегата и да се вардят.

_________________
Fiat Marea SW 2.4TD
Opel Kadett c16nz


Вто Юни 14, 2011 6:21 pm
Профил ICQ
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
Колега първо, катализатора ти няма никакъв номер, второ не се знае дали е от рено казваш че сиго сравнявал със някакви снимки, и не си сигорен, трето на снимката която ми изпрати не се вижда от вътре, и изглежда по голям. Когато го получих го видях че е доста по малак, и невърши никаква работа. Платих доставката прословутите 5лв. И ти звънах че не го искам, така че колкото си ощетен ти толкова и аз. Това че гледаш даго продадеш очаяно си е твои проблем, но не плюй хората за глупости.


Сря Юни 15, 2011 10:55 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 9:52 am
Мнения: 31
Местоположение: Казанлък
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
Лелеееее..... КАТАЛИЗАТОРА ЛИЧНО АЗ С СОБСТВЕНИТЕ СИ РЪЦЕ СЪМ ГО СВАЛИЛ ОТ РЕНО 19 ХЕЧБЕГ 1.7. Ити го казах по телефона. На рено да не е 1 катализатор само????????????? а съм снимал какво има вътре, какво да направя че не си си видял хубаво. ПО ТЕЛЕФОНА ТЯ КАЗАХ ЧЕ НЯМА НОМЕР И ТИ КАЗА ДАЙ СНИМКА и затова снимах. А колкото до 5те лева не ме бърка за тях че ще ги платя.
А колкото до отчаяните ми опити.... мога да ти го изпратя без наложен и да ти го подаря....не ми е бизнеса с катализатори да се занимавам така че мога и да ти го подаря. Ама сега аз трябва да плащам за това че ти не си си преценил. Остани със здраве. Лек ден.

_________________
Fiat Marea SW 2.4TD
Opel Kadett c16nz


Сря Юни 15, 2011 11:26 am
Профил ICQ
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
Ок, както и да е просто стана не доразумение. Лек ден.


Пет Юни 17, 2011 6:34 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Сря Юли 13, 2011 5:53 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 1:24 pm
Мнения: 55
UNREAD_POST Re: Изкупувам стари катализатори
:bye:


Чет Юли 21, 2011 6:23 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg