Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:49 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Превъртане на километраж 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Съб Юли 09, 2005 12:48 pm
Мнения: 31
Местоположение: Габрово
UNREAD_POST Превъртане на километраж
Привет, може ли някой да ми каже как се превъртат тези електронни километражи. Интересува ме превъртане напред.интересуваме всякаква информация. Даже по специално за форд. Предполагам, че са идентични. Благодаря Ви!


Вто Фев 07, 2006 3:52 pm
Профил
UNREAD_POST 
Доколкото знам при електронните табла "превъртането" независимо напред/назад става с презаписване на данните в паметта. Най-лесно и безопасно е като се вземе памет от друго табло. Но общо взето си е работа за специалист, не е като да го навъртиш с дрелката.


Вто Фев 07, 2006 4:48 pm
UNREAD_POST 
Може и един друг трик. Откачаш датчика от скоростната кутия който е за скоростта и километража (поне на ФИАТ е общ). Кабелите връзваш към импулсен сигнал генератор. Нагласяш си генератора да цъка така, че таблото да не показва 60км/ч (сещаш се колко бавно би трупал километри) и чакаш.


Вто Фев 07, 2006 5:17 pm

Регистриран на: Съб Фев 21, 2009 12:31 am
Мнения: 1
Местоположение: Ловеч
UNREAD_POST 
Може да се превърта напред но ти трябва едно устроиство което се слага на мястото на запалката.Цената му е около 50-60лв...


Съб Фев 21, 2009 10:52 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Авг 03, 2008 6:43 pm
Мнения: 32
Местоположение: Варна
UNREAD_POST Re: Превъртане на километраж
Някой знае ли къде във Варна правят качествено тази услуга - превъртане на електронни километражи.
След неуспешен опит да ми откраднат колата, се наложи да си сменя таблото, и онова което намерих е на 190 000, а моята кола няма и 80 000. Или поне някой ако ми каже номера на чипа , който съхранява данните за изминатите километри, не е проблем да си го сменя сам, и да си сложа моя чип. ЛИчно за мен това е предпочитания вариант.

_________________
Fiat Punto II ELX, 44 KW, 8V

Простите истини се разбират най - трудно!


Сря Авг 10, 2011 3:15 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 9:58 am
Мнения: 95
Местоположение: Димитровград
UNREAD_POST Re: Превъртане на километраж
Става и така.Сваляш оригиналния бин с програматор или от диагностичната букса , отваряш го в калкулатор , задаваш му нови км. и записваш новите данни обратно.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Croma 2000IE CHT,/154C3.046/Компютър в колата с 3 операционни систими- Dos6.22 , WIN98,WINXP-SP3,Дъно-6LEBMS-T,Процесор Пентиум 1GHz,Хард диск30G/лаптопски , Видео карта 64М/B Ram 768М/,Bтори акумулатор и UPS, Принтер HP F2180 и трансвертер 150W.Диагностика на колата по време на движение с VISA 1.83 на ABS само , че няма друга естествено.


Нед Ное 06, 2011 11:40 pm
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 9:58 am
Мнения: 95
Местоположение: Димитровград
UNREAD_POST Re: Превъртане на километраж
И за Ford става по същия начин както и на всички други.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Croma 2000IE CHT,/154C3.046/Компютър в колата с 3 операционни систими- Dos6.22 , WIN98,WINXP-SP3,Дъно-6LEBMS-T,Процесор Пентиум 1GHz,Хард диск30G/лаптопски , Видео карта 64М/B Ram 768М/,Bтори акумулатор и UPS, Принтер HP F2180 и трансвертер 150W.Диагностика на колата по време на движение с VISA 1.83 на ABS само , че няма друга естествено.


Сря Ное 09, 2011 10:50 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg