Дата и час: Пет Мар 29, 2024 7:45 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Есенна национална среща, идеи и предложения. 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
високи са цените.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 ...аз сигурно няма да дойда при тези оферти.... :cool:

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Вто Окт 07, 2008 6:04 pm
Профил
UNREAD_POST 
николофф написа:
високи са цените.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 ...аз сигурно няма да дойда при тези оферти.... :cool:

Не се кахъри, бре! Нали чу, че ще има анкета. Това не са единствените предложения.


Вто Окт 07, 2008 8:27 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
CHILIEV написа:
Айде едно предложение и от мен.

Хотел "Велена"с. Велчево (в близост до Априлци)

Цени:
- двойна стая - 25 лв./легло
- апартамент - 60 лв.
- VIP апартамент - 70 лв.
Всички цени са с ДДС.

В цената е включена нощувка,закуска,басейн,паркинг,курортна такса.
Цените са валидни до 30.09.2006 година (След това предполагам ще паднат малко)

Контакти:
с. Велчево, общ. Априлци
моб. тел.: 0886 496 994, тел.: 06964/ 466, 566
email: ilti@mail.bg

Другия уикенд съм там и ще мога да дам лични впечатления. Според познати е доста добро попадение. :cool:
.........ето тази оферта...предлагам......такива оферти...защо ги пропускате.....

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Вто Окт 07, 2008 9:01 pm
Профил
UNREAD_POST 
По народни цени повече хора . А само да задам едно въпросче какво според хотелите е апартамент колко стаи с какви още неща ? Благодаря .


Вто Окт 07, 2008 9:06 pm
UNREAD_POST 
arsenov написа:
По народни цени повече хора . А само да задам едно въпросче какво според хотелите е апартамент колко стаи с какви още неща ? Благодаря .


Стандартния апартамент включва мин. две стаи, всяка със собствен санитарен възел и баня. Отделни легла (спални), климатик, хладилник и TV. Задължително зареден минибар във всяка от стаите. Луксозен интериор. Това е най-общо. Президентските апартаменти са друга класа.


Вто Окт 07, 2008 9:39 pm
UNREAD_POST 
Последното което успях да получа като отговор, е във Етрополе, общата сума става 45лв на човек, като тя включва:
Нощувка, закуска, Вечеря(ястие, шопска салата, и питка хляб), туристическа такса и програма. Ако изберем този вариант, за внасяне на алкохол, ще трябва да платим по 4лв на човек/бутилка. Ако изберем първия вариант от 55лв, ще платим за внесения алкохо по 1 или 2лв, допълнително ще се уговорят условията.

п.п. А ако искате, да си купим по една палатка, и да идем на най близката поляна!


Вто Окт 07, 2008 9:43 pm
UNREAD_POST 
Крайно време е да се пусне анкетата и да се видят резултатите. Няма смисъл повече да отлагаме.

LEVSKI написа:
....

п.п. А ако искате, да си купим по една палатка, и да идем на най близката поляна!


Аз имам - чисто нова Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Вто Окт 07, 2008 9:48 pm
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Крайно време е да се пусне анкетата и да се видят резултатите. Няма смисъл повече да отлагаме

Мишо ако не ти е проблем, избери няколко от вариантите, и пусни анкета. Нека малко и теб да те опонират. Аз ще си удържа на думата за свършването на работата.


Вто Окт 07, 2008 9:51 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Последното което успях да получа като отговор, е във Етрополе, общата сума става 45лв на човек, като тя включва:
Нощувка, закуска, Вечеря(ястие, шопска салата, и питка хляб), туристическа такса и програма. Ако изберем този вариант, за внасяне на алкохол, ще трябва да платим по 4лв на човек/бутилка. Ако изберем първия вариант от 55лв, ще платим за внесения алкохо по 1 или 2лв, допълнително ще се уговорят условията.

п.п. А ако искате, да си купим по една палатка, и да идем на най близката поляна!
...............това е смешно...4 лв 2 лв...зарежи ги тия....

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Вто Окт 07, 2008 10:47 pm
Профил
UNREAD_POST 
николофф написа:
...............това е смешно...4 лв 2 лв...зарежи ги тия....

Аз никого не съм хванал за да го зарязвам! Каквото и да напиша, все някой ми отговаря, че не става.

Да взема да ви поканя вкъщи накрая?


Вто Окт 07, 2008 10:55 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
николофф написа:
...............това е смешно...4 лв 2 лв...зарежи ги тия....

Аз никого не съм хванал за да го зарязвам! Каквото и да напиша, все някой ми отговаря, че не става.

Да взема да ви поканя вкъщи накрая?
....Ангеле...приятелю не се люти...никой не е вложил нищо лично...вкл. и аз....но просто на тебе ти е лабаво около врата..ала за повечето хора са доста солени цените...има и други места..не е казано че точно тези са и толкова.... :cool:

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Вто Окт 07, 2008 11:36 pm
Профил
UNREAD_POST 
николофф написа:
ала за повечето хора са доста солени цените...има и други места..


Виж сега, след като за доста хора са солени цените значи на АНКЕТАТА, която ще бъде пусната няма да бъде избрано такова място (със солени цени) така че сега и да рипаш това е положението.
След като има и други места - ти си на ход - давай да ги видим..
Именно тук е мястото, където всеки предлага и след това най-добрите предложения отиват на гласуване така че всеки има равен шанс :cool:


Сря Окт 08, 2008 12:09 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Rokambol написа:
Крайно време е да се пусне анкетата и да се видят резултатите. Няма смисъл повече да отлагаме

Мишо ако не ти е проблем, избери няколко от вариантите, и пусни анкета. Нека малко и теб да те опонират. Аз ще си удържа на думата за свършването на работата.


Напълно прав си - оставихме те сам да обираш недоволните. Сега малко аз ще поема негативите - нормални места за нормални хора за по 10лв на нощ няма. И аз бих искал, но освен платени паркинзи, нищо друго не е под 20-25лв на калпак. Както и Жоро каза - ще има анкета, ако вече не е факт, там ще има поне 4 различни оферти. Но да си знаете предварително - под 20лв на череп НЯМА. Другия вариант е да идем на гости в някой от вас! В края на краищата, ако за някой са много, моите уважения, няма да му се разсърдя, ако не дойде.

P.S. Аз също не съм на "софийска" заплата :cool:


Сря Окт 08, 2008 5:16 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
Избрахме първата дата , ама като гледам май втората ще е актуалната :)
Няма да можим да се организираме май .

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Чет Окт 09, 2008 1:29 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 12:04 pm
Мнения: 282
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Ами значи пускайте анкетата, с кратки описания на възможните избори, и да действаме :)
Все пак времето наистина намалява, а трябва поне седмица да чакаме гласуването, после резервации и т.н., и ей го 25-ти....

_________________
Fiat Bravo 1.8 16V
Изображение


Чет Окт 09, 2008 12:14 pm
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg