Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:15 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Среща на Хотнишкия водопад - 26-27 юли !!! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Последните. Има и др., но не са за показване. Ако все пак някой иска да разбере за какво става дума, да дойде на следващата среща. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 :cool:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Нед Юли 27, 2008 11:55 pm
UNREAD_POST 
vesko.t, на снимка Hotnica_08 006.jpg съм като чудовището то Лох нес - сякаш се показвам от водата... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Нед Юли 27, 2008 11:58 pm
UNREAD_POST 
Пустото му хладно време...само един полугол мъж видях :P


Пон Юли 28, 2008 12:26 am
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 12:42 pm
Мнения: 482
Местоположение: Бургас Медения Рудник
UNREAD_POST 
Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 :-( взел съм грешния кабел ....... снимки няма и днес, довечера може би?..... да са е.а :shock:

_________________
Bravo 1.4 12V Abarth - демек аБРАТ-чо :)
недвижими имоти - продва, купува, наема, отдава.......
КИРИЛИЦА ИЗ НОТ ДЕД!!!!
www.bgestates.com www.bgimoti.com


Пон Юли 28, 2008 10:01 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
За мен срещата освен приятна беше и много полезна. Благодарение на vesko.t успях наистина да се убедя в качествата на Grande Punto. Тестовото шофиране по софийските булеварди не може да ти даде представа за един автомобил. Трябва да го усетиш на път. Автомобила е много приятен за управление. Чувстваш се чудесно в него. Само, че сега се появи съмнението дизел или бензин.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Юли 28, 2008 11:12 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
grigor_j написа:
Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 :-( взел съм грешния кабел ....... снимки няма и днес, довечера може би?..... да са е.а :shock:


И внимавай какво ще публикуваш! :secret: :naughty:


Пон Юли 28, 2008 1:00 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 12:42 pm
Мнения: 482
Местоположение: Бургас Медения Рудник
UNREAD_POST 
не мога да намеря такава емотка да показа красивото ти изражение към 12 вечерта.......... Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07, и на Жоро компромата с надупването.......... хммм дали да не поиграе фотошоп малко там.... да измислим нещо както се е огъзил..... :) Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

_________________
Bravo 1.4 12V Abarth - демек аБРАТ-чо :)
недвижими имоти - продва, купува, наема, отдава.......
КИРИЛИЦА ИЗ НОТ ДЕД!!!!
www.bgestates.com www.bgimoti.com


Пон Юли 28, 2008 1:21 pm
Профил
UNREAD_POST 
grigor_j написа:
не мога да намеря такава емотка да показа красивото ти изражение към 12 вечерта....


Шът бря!!! И това ми бил приятел.... :-( Yellow_Flash_Colorz_PDT_05


Пон Юли 28, 2008 1:53 pm
UNREAD_POST 
grigor_j написа:
не мога да намеря такава емотка да показа красивото ти изражение към 12 вечерта..........

Изображение или Изображение


Пон Юли 28, 2008 2:02 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 12:42 pm
Мнения: 482
Местоположение: Бургас Медения Рудник
UNREAD_POST 
мнеее далече си от истината... тези са красавци Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 СокЕдно... ако почерпиш едно кебапче, приготвено от теб ще си замълча.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

_________________
Bravo 1.4 12V Abarth - демек аБРАТ-чо :)
недвижими имоти - продва, купува, наема, отдава.......
КИРИЛИЦА ИЗ НОТ ДЕД!!!!
www.bgestates.com www.bgimoti.com


Пон Юли 28, 2008 2:29 pm
Профил
UNREAD_POST 
grigor_j написа:
мнеее далече си от истината... тези са красавци Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 СокЕдно... ако почерпиш едно кебапче, приготвено от теб ще си замълча.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


ей... никакви компромати да не слагаш че-е-е-е-... че ще дойде-е-е-е-е-м-м-м.... и ще видиш тогава как....
ще ти изпием ракията със сок1 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

апък сок1... не мога да разбера защо опече 4-5 кебапчета и се отказа..
ей несериозен човек излезе :P :P Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

опс... сто... 104-105 исках да кажа Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 хич не беше лесно :wink:


Пон Юли 28, 2008 3:15 pm
UNREAD_POST 
На следващата подобна среща ви хвърлям барбекюто и въглищата и се оправяйте. Хората вече драйфаха, а аз духам ли духам...по-точно...ааа...исках да кажа вея ли вея с един картон над скарата. CHILIEV, кебапчетата са някъде толкова, но нищо не казваш за наденичките, надениците, пилешките шишове, свинските шишове и свинските пържоли. Като седнах на масата направо не исках да гледам и да ям месо. Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 Добре че поне бях жаден... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Пон Юли 28, 2008 3:52 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
На следващата подобна среща ви хвърлям барбекюто и въглищата и се оправяйте....


сакън, да не са чува.... всичката мръвка беше така вкусно опечена Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 :cool:
обещаваме сериозно да те подкупим следващия път :cool:


Пон Юли 28, 2008 3:55 pm
UNREAD_POST 
Аз предлагам следващия път да се доверим на професионалистите, т.е. на marinisto. Все пак човека е действащ главен готвач!


Пон Юли 28, 2008 4:05 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Аз предлагам следващия път да се доверим на професионалистите, т.е. на marinisto. Все пак човека е действащ главен готвач!

:cool:

п.п. или на хижаря и той беше пич Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Пон Юли 28, 2008 4:11 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 285 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg