Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:02 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Как един миг може да обърне живота ти. 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 9:40 am
Мнения: 260
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Как един миг може да обърне живота ти.
Искам да споделя едно мнение от друг форум за една зловеща катастрофа в която загива детенце на 1 годинка. Искам всеки тук да го прочете много внимателно.

Момичета,сигурно сте попадали на статии или новини за катастрофатра с румънското семейство край Тотлебен станала на 11-ти (когато ми беше държавния изпит) та минах покрай нея...Там загина едно малко момиченце - на 1г и 2м с майка си - 27г и баща си - 33. ПОследната версия беше че си изпуснал цигарата докато карал със 180 и така... се забил в един автубус и от него - в дърво. По целия път имаше разпилени играчики,детска количка...биберони Като отивахме към морето минахме да оставим цветя и бях още по-потресена. Покрай кръста (вързани две клонки) имаше 5-6 шишета,в едно от които имаше още мляко (...как стават за секунди нещата - в единия миг всичко е наред,првиш си рутинните неща - после хоп и те няма) ... бибероната на бебчето беше също оставена там... в тревата където си е отишло малкото ангелче. Съжалявам че ви разказвам всичко това,но понеже минах от там и вече две седмици само за това мисля. не мога да спя често..бе знам какво ми става.Постоянно ме е страх и си представям разни неща - как са са се смеели с майка си на задната седалка (както правим ние на Найчи)... и как в следващия миг.. не минава и ден в който да не помисля поне 5пъти за това малко англече,не знам ...все едно съм го гушкала това дете в една от нощите в които не можах да заспя дори писах стих за .. чувствата и за това което ме мъчи.

Бъдете много внимателни като детето ви е в колата. Както се казва мен кучета ме яли но по моя вина няма да позволя да им падне косъм от главата. Осъзнайте огромната отговорност която носите като шофирате. Независимо кого возите. А видете ли кола с надпис "бебе в колата" увеличете дистанцията. Вътре сигурно е малко дете с притеснената му майка.

_________________
Lancia Lybra - италиянската S класа.
Lybra 1.9 JTD 105 HP


Чет Юни 26, 2008 12:23 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 9:40 am
Мнения: 260
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Мисля да си закача биберонката на бебенцето ми на огледалото за обратно виждане за да ми седи като обица когато реша да видя върви ли ми колата.

_________________
Lancia Lybra - италиянската S класа.
Lybra 1.9 JTD 105 HP


Чет Юни 26, 2008 12:46 pm
Профил
UNREAD_POST 
Всичко това е безкрайно тъжно и нелепо, дори. Понякога ме "хващат" бесните и почвам да си меря п****та с други олигофрени като мен на пътя, а след като се прибера се замислям - какво, по дяволите, правя и на кого се доказвам и ми идва сам да си разбия физиономията.

Преди години прочетох на задното ремарке на един македонски камион следния надпис: "Тато, не бръзай, чекам те". Колко истина има в това простичко изречение. Замислете се...
Опитвам се да мисля с главата си, когато шофирам, но понякога не успявам, за щастие все по-рядко се поддавам на измамното изкушения да настъпя газта....но никога с детето ми в колата.

Бъдете разумни, за да стигнете на където сте тръгнали с колите си.


Чет Юни 26, 2008 3:54 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 7:57 pm
Мнения: 47
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
:36_2_46: "Не карай по-бързо отколкото може да лети твоят ангел пазител!"
И аз понякога се изкушавам да набримча със 160 - 180, но на първия опасен очастък, завой или др. автомобили успокоявам конете! :muhata:
Добре, че камиона има ограничител, че със 50 тонна машина шега не бива! :bash:

_________________
Спри на пьтя, за да повьрвим! Искам просто да стигна ЖИВ! Няма днес и няма сега! Твоя жиот е в твоята рька


Чет Юни 26, 2008 7:55 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 5:00 pm
Мнения: 267
Местоположение: София, Павлово
UNREAD_POST 
Всеки трябва да бъде внимателен на пътя и да мисли с главата си!!!
Има си места където можеш да си натискаш педала на газта с кеф, но естествено с едно на ум.....
Не може ежедневно да даваме жертви по пътищата заради Пешо, който е пил три мастики, с две бири след тях и кара, или заради Гошо, който е решил че ладата му може да вдигне 150 км...

_________________
Фиат Браво 1.8 16V GT, нормална газова уредба - 12/100 ......
Изображение


Чет Юни 26, 2008 8:41 pm
Профил WWW
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 1:25 am
Мнения: 40
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: Как един миг може да обърне живота ти.
КАТО ИСКАТЕ ДА ВИДИТЕ ДАЛИ ВАРВИ ИЗГОНЕТЕ ВСИ4КИ И САМИ ПРОБВАИТЕ . АКО СТАНЕ НЕ6ТО И ИМА НЯКОИ В КОЛАТА ВИЕ СТАВАТЕ УБИЕЦ


Сря Авг 05, 2009 7:43 pm
Профил

Регистриран на: Вто Май 26, 2015 11:09 am
Мнения: 3
UNREAD_POST Re: Как един миг може да обърне живота ти.
Да не бързаме към гробищата както се казва! А да стигнем живи и здрави!


Вто Май 26, 2015 12:26 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg