Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:40 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
И аз съм вече с ламбда-контрол 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 1:26 pm
Мнения: 42
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST И аз съм вече с ламбда-контрол
Да се похваля, че и аз вече сложих ламбда контрол. Колата е Брава 1.6 16V. Газовата ми уредба е монтирана преди 4 години от някакви измислени майстори, които не бяха сложили никакъв емулатор и колата винаги до сега е била с проблеми. На бензин вървеше много лошо, а за разхода да не говорим. Случайно ми попадна едно браво с уредба поставяна в Италия от което свалих ламбда контрола и емулатора на дюзите. С помоща на колегата qnisZ, за което искрено му благодаря, си монтирах всичко и сега все едно карам друга кола. Подобри се динамиката, вече върви и на бензин и компа не трупа грешки. Като засека разхода ще пиша и за него. Едно голямо благодаря на qnisZ. Съветвам всички с проблеми да се консултират с него. Човека наистина си разбира от работата и само по телефона ми помогна много повече от колкото всичките газаджии при които бях ходил на място.

_________________
Brava 1.6 16V 90к.с.


Съб Мар 10, 2007 2:23 am
Профил
UNREAD_POST 
Тук е момента и аз да изкажа една голяма благодарност към него, защото моята кола също имаше контрол монтиран в Италия но му липсваше вентила за регулиране на притока, който qnisZ ми прати и след съдействие нещата тръгнаха. Сега все едно съм с друга кола.


Съб Мар 10, 2007 8:43 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 11:12 pm
Мнения: 145
Местоположение: Пазарджик Област
UNREAD_POST 
Момчета знаете че сьм готов да помогна винаги с каквото мога. Благодаря за отзивите които давате надявам се да сьм ви бил полезен. Повече няма какво да кажа освен ако има нещо проблеми се обаждайте няма проблеми.
поздрави


Съб Мар 10, 2007 2:12 pm
Профил
UNREAD_POST 
Благодарности за qniz и от мен.
Да не се прави на скромен, а да се яви на националната среща да го почерпим по бира!


Пон Мар 12, 2007 10:07 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 11:12 pm
Мнения: 145
Местоположение: Пазарджик Област
UNREAD_POST 
Yavor написа:
Благодарности за qniz и от мен.
Да не се прави на скромен, а да се яви на националната среща да го почерпим по бира!

Колега ако ме поканите ще дойда, е аз карам ОПЕЛ ОМЕГА но ще намеря *ако трябва ще си купя* някой ФИАТ и ще дойда.


Пон Мар 12, 2007 11:36 pm
Профил
UNREAD_POST 
qnisZ написа:
Yavor написа:
Благодарности за qniz и от мен.
Да не се прави на скромен, а да се яви на националната среща да го почерпим по бира!

Колега ако ме поканите ще дойда, е аз карам ОПЕЛ ОМЕГА но ще намеря *ако трябва ще си купя* някой ФИАТ и ще дойда.


Ние сме толерантни хора, дори и с Омегата си добре дошъл винаги...
Само да не се явиш с някой Голф 2 че ще се разбягаме... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Вто Мар 13, 2007 10:39 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
qnisZ написа:
Момчета знаете че сьм готов да помогна винаги с каквото мога. Благодаря за отзивите които давате надявам се да сьм ви бил полезен. Повече няма какво да кажа освен ако има нещо проблеми се обаждайте няма проблеми.
поздрави

sorry за :offtopic: ти слагаш ли газови, ако да къде? дай координати.

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Нед Апр 01, 2007 11:23 pm
Профил ICQ

Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 10:45 pm
Мнения: 1
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
vi6te neznam koi e qnisz , no znam 4e mai imam nujda ot pomo6ta mu,imam fiat marea 1,6 16 i e na metan no ne e gazov injekcion , neznam dali zaradi tova 4e e avtomatik kolata ne varvi i gori mnogo 10lv na 100km gradsko ,ima avansprocesor ,sa6toto gazovo predi tova be6e na prednata mi kola opel vektra 2000 kubika i kolata varve6e ,karal sam ia i s 200km 4as po magistralata i har4e6e ne pove4e ot 7 lv na100 0899814415

КОЛЕГА ПИШИ НА КИРИЛИЦА!


Чет Апр 12, 2007 12:10 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 9:02 pm
Мнения: 16
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Здравейте
И също искам да се възползвам от услугите на този колега.

_________________
Благодаря за отговора!!!!


Пон Апр 16, 2007 3:47 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg