Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:56 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Магазини за авточасти Фиат 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:42 pm
Мнения: 671
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
NIQUE написа:
Здравейте! Някой има ли отзиви за магазина на бул. България (до бензиниостанция ОМВ; с/у магазина на братя Мирчеви). Ако да моля кажете. Мерси колеги :D Въпроса се отнася за майнички. :)))))


Аз опитах няколко пъти да пазарувам оттам, но направо си ме изгониха - едва ли не ми обясниха, че това моето не е Фиат, щом е 1984-а година, те за такива стари коли части не продавали.


Чет Юни 29, 2006 11:22 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 9:53 pm
Мнения: 86
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Въпрос: от къде могат да се купят части за скоростна кутия (за темпра става въпрос). Примерно блока със зъбните колела (нови, не втора употреба). Където и да звънях по магазините, не предлагат, или само отделни неща. А и цели кутии не се предлагат явно, пък на мен ми шуми и вибрира и май ще се наложи някакъв ремонт. Ще се радвам на всякакви насоки. Благодаря предварително.

_________________
"За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
Lancia Dedra 1.8/16V, '96
FIAT Tempra 1.6 карбуратор, АГУ - бивша


Чет Юли 06, 2006 1:42 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Пробва ли да пишеш на Христо (hit-ko)?


Чет Юли 06, 2006 4:02 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 12:10 pm
Мнения: 32
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST В кой магазини дават отстъпки на членове на клуб Фиат
Имам приятел с Алфа и той ми каза, че членовете на техния клуб ползвали отстъпки в някои магазини и сервизи. Има ли такива и за членовете на клуб Фиат (това ме сеща, че трябва да прочета във форума, какви са изискванията за членство и ако отговарям да кандидатствам). Исках и да питам дали са читави частите и добри цените в магазина на Евлоги Георгиев, тъй като той ми е най-удобния за пазаруване.


Нед Сеп 17, 2006 2:46 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 12:10 pm
Мнения: 32
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST още за магазините
Колеги,
хубаво е, че имам списък с адресите и телефоните на по-големте магазини за резрвни части на италиански автомобили. Той обаче ще е още по-пелзен ако знаем в кой от изброените магазини се продават оригинални или поне много добри части и къде не. Не е без значение и цената, така че би било хубаво да се посочва и къде е по-евтино, но не за сметка на качеството.
Във форума се обърнах към вас с въпрос да ми препоръчате добър майстор, който да поддържа моята нова придобивка - Фиат Брава. Получих около 10-тина предложения за майстори. Този резултат по-скоро ме обърква отколкото да ми помага. Най-често се споменаваните имена бяха на Киро Алфата и на сервиза Рали Арт. Там ли е най-добре да си поддържам возилото или има друго място. Изискванията ми за сервиза са майсторите да си разбират от работат, да са съветсни и да не ми отрежат главата накрая.
Очаквам вашите препоръки и оценки.


Пон Сеп 18, 2006 6:42 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Динекспрес/гр.Пловдив/ : телефон 67 98 17 :wink:

_________________
Изображение

Изображение


Вто Сеп 26, 2006 12:29 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 09, 2006 5:49 pm
Мнения: 84
Местоположение: София щат Люлин 5
UNREAD_POST 
От магазина на ул.Козлодуй не се лъжете да купувате нищо.Такива големи боклуци продават ,че нямам думи.От там си купих спирачни дискове за Пунтото и се изкривиха след 200км изминати.Добре че ми върнаха поне парите.


Съб Окт 14, 2006 12:28 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 04, 2006 2:10 pm
Мнения: 11
Местоположение: Варна 05 Аспарухово
UNREAD_POST Във Варна
Във Варна,някой не знае ли магазин,сервиз,специализиран,за ФИАТ .Трябва ми сащо и Сервиз за дизелова диагностика пак във Варна,без "Орехчето"


Нед Окт 15, 2006 1:48 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:48 am
Мнения: 2021
Местоположение: София 10
UNREAD_POST -10% ОТ магазина за ФИАТ на Бул"Стамболийски "155
-10% ОТ магазина ЗА ФИАТ на бул" Стамболийски "155
покажете стикера на колата или визитка от форума
или реклама каквато и да е за FIATфорума
а последствие ще има карти от Форума.[/b][

_________________
За PUNTO http://ftp.fiat-club.org.ua/
и FIAT http://fiat.comnet.bg/
Купе http://www.polak.ch/coupemanual/
http://ftp.fiat-club.org.ua/Manuals/
http://instrukcje.fiat.pl/index.php/listing/fiat


Последна промяна kluchar на Вто Дек 05, 2006 10:35 pm, променена общо 1 път



Нед Окт 29, 2006 6:46 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
В така прехваленият магазин на Стамболийски явно разбират само от консумативи, защото, когато ги попитах за лагер главина на автомобил с ABS те не бяха чували за подобно нещо! Дори ми твърдяха, че таково животно няма! Аз пък им разказах, как преди година си купих такъв лагер за другото колело и, че определено има значение за ABS-a тъй, като на моделите след октомври 98-ма датчика получава импулси именно от лагера, а не, както до преди това от карето! Та дори им разясних принципа на действие по телефона, а те ми казаха "еми може, ама ние нямаме такъв лагер".

Очарован съм от фирма ТЕХ-КО ООД на ул. Мара Бунева #99 в Орландовци, тел. 9265026. Те освен всичко друго са представители на SKF лагери. Купих си лагера от склада им за 86лв. за справка в Ал. Ауто е 127лв. същият лагер, а на сайта на Христо намерих два модела за 120 и 130лв.

Чудя се дали да не им занеса този лагер на продавачите в магазина на Стамболийски за да ги образовам малко.


Пет Ное 17, 2006 12:57 am
UNREAD_POST 
Vladim написа:
В така прехваленият магазин на Стамболийски явно разбират само от консумативи, защото, когато ги попитах за лагер главина на автомобил с ABS те не бяха чували за подобно нещо! Дори ми твърдяха, че таково животно няма! Аз пък им разказах, как преди година си купих такъв лагер за другото колело и, че определено има значение за ABS-a тъй, като на моделите след октомври 98-ма датчика получава импулси именно от лагера, а не, както до преди това от карето! Та дори им разясних принципа на действие по телефона, а те ми казаха "еми може, ама ние нямаме такъв лагер".

Очарован съм от фирма ТЕХ-КО ООД на ул. Мара Бунева #99 в Орландовци, тел. 9265026. Те освен всичко друго са представители на SKF лагери. Купих си лагера от склада им за 86лв. за справка в Ал. Ауто е 127лв. същият лагер, а на сайта на Христо намерих два модела за 120 и 130лв.

Чудя се дали да не им занеса този лагер на продавачите в магазина на Стамболийски за да ги образовам малко.

:36_2_25:


Пет Ное 17, 2006 3:32 pm

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 12:22 pm
Мнения: 1
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST Представяне магазини на фирма “Корект-ауто” София и Пловдив
Здравейте, колеги!
Радвам се, че имам възможността да представя нашата фирма в този изключителен форум.
"Корект-ауто" е специализирана в областта на търговията и сервизната поддръжка на френски и немски автомобили, като поддържаме и известна номенклатура от стоки за италиански автомобили.
"Корект-ауто" е единствен и официален вносител на Eurocams, Англия - разпределителни валове, кобилици, повдигачи, тарелки. Имаме собствен внос на демпферни шайби IJS - Испания, клапани и водачи за клапани Freccia, Италия, както и на части по окачването, тампони, маркучи и др. подобни. В момента актуална е промоцията на масла Total - получавате безплатен филтър или отстъпка за закупени 5 литра. Разбира се, работим и с оригинални резервни части. Фирмата разполага с два магазина - в София и в Пловдив. Нашите координати: София, ул. "Г.С.Раковски" № 13, тел. 02/ 931 41 76, Пловдив, ул. "Победа" № 17, тел. 032 / 94 44 64

Няколко примера:
Вал разпределителен FIAT BRAVA 1.4 12V 254,00 лв
Вал разпределителен FIAT 1.9D,1.9TD 165,00 лв
Вал разпределителен FIAT 2.5D,2.8D
Вал разпределителен FIAT 2.5TD,2.8TD,2.8JTD
Кобилици FIAT BRAVA 24,00 лв
Кобилици FIAT 2.0 JTD 23,50 лв
Кобилици FIAT 2.1 TD 27,60 лв
Кобилици FIAT 2.2 16V 16,00 лв
Повдигач хидр. FIAT 1.6 16V 20,4 лв
Повдигач хидр.FIAT BRAVA 1.4 12V 24,60 лв
Повдигач хидр. ALFA 8V 25 лв
Повдигач хидр. ALFA*FIAT 1.9 JTD 25 лв
Повдигач хидр. ALFA*FIAT 2.2 JTD 25 лв
Повдигач хидр. ALFA 2.5 TD 27,6 лв
Повдигач хидр. FIAT 0.9 22,9 лв
Повдигач хидр.FIAT 2.0 JTD 25,20 лв
Повдигач хидр.FIAT 2.1 TD 22,20 лв
Шайба демферна Fiat 1.9D 136,00 лв
Клапани и водачи на отлични цени и много други

Успех на всички!


Вто Ное 28, 2006 1:01 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Я кажи, колко струват карета и лагери за тях за Фиат Брава ТД 1,9 100


Вто Ное 28, 2006 1:29 pm

Регистриран на: Пон Яну 08, 2007 7:01 pm
Мнения: 1
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
Здравейте. На 28 ноември 2006 г. направих поръчка за централен компютър за Фиат Марея 1.8 инжекцион системата е Хитачи. От Александър Ауто ми казаха че доставката ще бъде до 1 месец.След изтичане на срока се обадих, оказа се че срока е 31 работни дни. След като изтече и този срок ми казаха, че това са италиански 31 работни дни. Оказа се че компютър предплатен на 28 ноември 2006 г. ще бъде доставен евентуално в края на месец януари или незнам кога.Пиша Ви това, защото съм възмутен от отношението от тази фирма и да ви предпазя от евентуалната грешка да се доверите на АЛЕКСАНДЪР АУТО.


Пон Яну 08, 2007 7:28 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 4:41 pm
Мнения: 71
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
"Александър ауто" , бул. "Васил Левски"


Вто Яну 16, 2007 12:10 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg