Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:40 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Ретро автомобили и Европейски съюз 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 11:06 pm
Мнения: 210
Местоположение: Варна 04 Варненчик
UNREAD_POST Ретро автомобили и Европейски съюз
Здравейте колеги, не знам дали е вярно, но дочух че като влезем в Европейския съюз, автомобилите над 20 или 25 години трябвало да бъдат спрени от движение защото били опасни за движението по "европейските" пътища (според мен пътищата са по-опасни от тия автомобили но това си е мое мнение), та въпроса ми е някой има ли представа дали е само слух или аз не съм разбрал нещо както трябва, и как ще стоят нещата с ретро автомобилите.

Благодаря предварително...


Вто Ное 21, 2006 2:02 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Малко страно ми се вижда това. При положение, че ретро вълната е повсеместна. Най-вероятно става дума за спиране не на ретро колите а на технически не изправните возила над 15 години. Ако се поровиш из сайтовете от сорта на мобиле.де и аутоскаут ще видиш че повечето ретро коли се продават с евро сертификати, което ги прави не по-малко пригодни за движение от която и да е друга кола. Проблеми ще имат авто джамбазите и тези който си купуват от тях ..... Има достатъчно бангии карани от "пенсионери" или от медицински сестри дето са като гробници и за тях е нормално да им се забрани да се движат.


Пет Ное 24, 2006 9:12 am
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 11:06 pm
Мнения: 210
Местоположение: Варна 04 Варненчик
UNREAD_POST 
И аз така си мисля, и с такива наблюдения имам, но исках да съм сигурен, че няма да има пречки за ретро автомобилите, защото имам намерение да взимам един "Москвич 407" и да го стегна, самоче е с старите номера и там може да имам проблеми с пре регистрирането но ще видим, а най-голямата ми тръпка е "Fiat 128 Coupe" и после "Ford Capri" :"))


Пет Ное 24, 2006 10:18 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:34 pm
Мнения: 67
Местоположение: София Бели брези
UNREAD_POST Re: Ретро автомобили и Европейски съюз
icecool написа:
Здравейте колеги, не знам дали е вярно, но дочух че като влезем в Европейския съюз, автомобилите над 20 или 25 години трябвало да бъдат спрени от движение защото били опасни за движението по "европейските" пътища (според мен пътищата са по-опасни от тия автомобили но това си е мое мнение), та въпроса ми е някой има ли представа дали е само слух или аз не съм разбрал нещо както трябва, и как ще стоят нещата с ретро автомобилите.

Благодаря предварително...


Тва ако стане -лошооооо :shock: :shock: аз тамън се навих да си взема едно скраперче за реставрация :mrgreen:

_________________
Изображение
Alfa 159 SW 06" 1.9 16v JTDm


Съб Ное 25, 2006 1:27 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg