Дата и час: Пон Апр 29, 2024 3:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Добър и евтин сервиз??? 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST Добър и евтин сервиз???
Здравейте,
вече почти година имам фиат типо 1.4 Засега няма никакви проблеми, но понеже не съм на ти с автомобилите ми кажете някой хубав сервиз-където ще ми направят пълен и качествен преглед на колицата :shock: и където няма да си измислят някакви проблеми.


Съб Ное 20, 2004 12:29 pm
Профил
UNREAD_POST Мое мнение
Аз отскоро си дадох колата в един нов сервиз, който ми препоръчаха и съм доволен, защото: вкарват колата на стенда, преглеждат я цялата и ти казват - има да се прави това, ще ти струва толкова и ще отнеме толкова време. Решението го взимаш ти. Сервиза се казва СТРАТОС и се намира на Сливница и Ботев - входа е отзад в уличката. Искам да е ясно, че не им правя реклама - само изказвам мнение.

Би ли се регистрирал, тук това е задължително


Пон Ное 22, 2004 3:02 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST 
Не става въпрос за реклама, а за хубав сервиз!!! Само неразбрах, този сервиз специализиран ли е за италиански автомобили или не?


Пон Ное 22, 2004 7:41 pm
Профил
UNREAD_POST 
ne e


Чет Ное 25, 2004 4:24 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST 
Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P


Чет Фев 03, 2005 10:24 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 9:04 pm
Мнения: 45
UNREAD_POST 
Nikcho написа:
Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P


Търсите дъбър сервиз?
Има, но ме е страх да го кажа, защото "модератора" ме стряска че цял да ми изтрие постингите .....

Така че, продължавайте да търсите добър сервиз и добро обслужване. :lol: :lol: :lol: :lol:

И кво от това? :lol: :lol: :lol:

_________________
-- Премахнато от модератор --


Вто Май 17, 2005 9:20 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:34 pm
Мнения: 67
Местоположение: София Бели брези
UNREAD_POST 
01 написа:
Nikcho написа:
Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P


Търсите дъбър сервиз?
Има, но ме е страх да го кажа, защото "модератора" ме стряска че цял да ми изтрие постингите .....

Така че, продължавайте да търсите добър сервиз и добро обслужване. :lol: :lol: :lol: :lol:

И кво от това? :lol: :lol: :lol:
А бре ти май навсякъде във форумите имаш проблеми с админите Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

_________________
Изображение
Alfa 159 SW 06" 1.9 16v JTDm


Съб Юли 02, 2005 10:33 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 10:29 am
Мнения: 16
Местоположение: София
UNREAD_POST 
01 написа:
Nikcho написа:
Остава и да кажеш и къде е сервиза и какво е и типото :P :P


Търсите дъбър сервиз?
Има, но ме е страх да го кажа, защото "модератора" ме стряска че цял да ми изтрие постингите .....

Така че, продължавайте да търсите добър сервиз и добро обслужване. :lol: :lol: :lol: :lol:

И кво от това? :lol: :lol: :lol:


Щом нещата стоят така бих искал да те помоля да дадеш малко повече инфо за този сервиз на лично съобщение.
Ако разбирасе не ти представлява някаква трудност! :)
Благодаря предварително!


Вто Сеп 27, 2005 11:28 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 4:17 pm
Мнения: 43
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
и аз ходих в Стратос за диагностига на двигател става майстора им е добър,но иначе са доста зле,закарах колата защото ми тропаше нещо отпред,и като я погледнаха за 1 мин.ми казаха да си сменя всичко по предницата 300 лв.а аз им казвам че преди месец съм сменил почти всико и те ми казват еми значи си купил кофти части и са заминали,отидох в един друг сервиз и откриха че се е скъсал болта на едини я носач дето държи втулката,повече в Стратос не отивам

_________________
Fiat Croma 2.0 i. Turbo


Нед Окт 16, 2005 4:16 pm
Профил
UNREAD_POST 
procar написа:
и аз ходих в Стратос за диагностига на двигател става майстора им е добър,но иначе са доста зле,закарах колата защото ми тропаше нещо отпред,и като я погледнаха за 1 мин.ми казаха да си сменя всичко по предницата 300 лв.а аз им казвам че преди месец съм сменил почти всико и те ми казват еми значи си купил кофти части и са заминали,отидох в един друг сервиз и откриха че се е скъсал болта на едини я носач дето държи втулката,повече в Стратос не отивам


Колега... май си объркал мястото за това си мнение... според мен е трябвало да я напишеш в Сервизи/Магазини - след, като си недоволен.


Нед Окт 16, 2005 4:59 pm
UNREAD_POST 
Когато става въпрос да диагностика ходя във Вантотрейд. Там хората си имат подходящата техника и не взимат скъпо. А за ремонт ходя във DKV. Мисля, че цените им са разумни. За смяна на лагер на носача във Вантотрейд ми искаха 80лв само за труд. А във DKV ми взеха само 45лв. Оставаш си колата сутринта и следабяда ти се обаждат да си я вземеш готова. Пък и DKV си е специализиран за италиянски автомобили. Не знам...ако има и други подходящи сервизи нека колегите кажат. За сервиза на DKV е мое лично впечетление..


Пон Окт 17, 2005 9:18 am
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 12:46 am
Мнения: 5
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Александър Ауто, също е добър избор, имат и техника, софтуер, добри части, не лоша организация, както и това, че са в центъра.


Вто Окт 25, 2005 12:34 am
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST за Александър Ауто
HRISTO написа:
Александър Ауто, също е добър избор, имат и техника, софтуер, добри части, не лоша организация, както и това, че са в центъра.

За сервиза на Александър Ауто по-добре виж тук: viewtopic.php?t=721
Всеки сам си решава, но аз лично скоро там няма да отида.

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Чет Дек 15, 2005 3:48 pm
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg