Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:29 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
на коледа стават чудеса :) 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST на коледа стават чудеса :)
uvajaemi kolegi pritejateli na Punto, stanali svideteli na 100te kg led koito padnaha vurhu kolata mi na Rakovski na 25ti dekemvri, molq za va6ata supri4astnost.
leda mi izkrivi tavana i kalnika (zaden desen) no tova e ve4e opraveno. vaprosut e 4e izpo4upi i vutre6nite plastmasi (kolata mi e Punto Sporting 2 vrati) toest celiq zaden panel i plastmasite durja6ti tonkolonkata ABE SVI4KO!!! molq ako nqkoi znae kade moga da namerq tiq plastmasi da alarmira za6toto i negovo veli4estvo Italianeca se okaza bezsilen!!! predvaritelno blagodarq

1 Пиши на кирилица
2 Прочети правилата
3 Съжалявам за случката с колата, дано намериш търсените части
Alexius


Сря Фев 22, 2006 2:57 pm
Профил
UNREAD_POST 
Само, че нови и мисля с поръчка - "T&N car",м-н "Оборище" тел. 943 48 74, м-н "Красно село" 850 4405.


Сря Фев 22, 2006 3:43 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST 
А аз бих осъдил собствениците на сградата да ми платят ремонта и бих дал колата да се прави във "вантотрейд" и абсолютно всичко което подлежи на смяна - само с оригинални части.
Знам със сигурност, че имаше някаква наредба или закон, въз основа на който собствениците на сгради са длъжни да почистват олуците по покривите си от висулки, за да не наранят някого. В случай на случка като твоята, собствениците на сградата носят пълна наказателна отговорност. Само си помисли какво би станало, ако на мястото на автомобила ти имаше човек .... Аз бих ги съдил до дупка, за да им е за урок, защото ако нищо не направя, ще съм един вид съучастник, в случай че тяхната небрежност в последствие стане причина за тежка травма или нещо по-лошо със случайно минаващ човек.

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Пет Мар 03, 2006 11:33 am
Профил ICQ WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Вантотрейд ако си готов да похарчиш малко повече пари или поне горе-долу толкова колкото ти е пунтото.Но поне ще ти обърнат внимание :mrgreen:


Съб Мар 04, 2006 9:49 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST още чакам gergi
да бе колега и аз се сетих за там разбира се...ама чакам gergi или някой друг който продава Пунто на части да свирне защото честно казано не ми се дават толкова пари за пластмаси...айде ако е по двигателя нещо там няма компромис
мерси все пак :D


Съб Мар 04, 2006 10:03 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега не се разбра какво е Пунтото...Пунто едно или Пунто две.. след 1999г... ако е второто те уверявам, че пластмаси много трудно ще намериш от морги, да не кажа изключено.Ако е МК1... в Овча купел.. централния булевард, където води до ОК2 и оттам на околовръстното ,НА 100-150М от "Монтевидео" има една сравнително нова морга,където едно Пунто-1 се въргаля вече няколко месеца.Моргата граничи с една автомивка.Виждах го скоро защото често посещавам автомивката.Провери там.
Успех!


Нед Мар 05, 2006 12:32 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST мерси
Пунтото ми е 1 - 97г
мерси за инфото :D


Нед Мар 05, 2006 12:56 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg