Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:54 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Сервиза на Евгени (Гената) 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 9:24 am
Мнения: 123
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST Доволен
Аз ще напиша един бърз отзив (че е ден на майстора и не ми се седи повече пред ПЦ- то) :D


Попаднах на тази тема със сервизите и съвсем случайно докато се чудя къде да отида, видях този адрес който се оказа точно до мойта работа.

Днес реших да се доверя на Евгени, смяна на ангренажен ремък и ролка, преглед по ходовата част и скоростната кутия(понеже я карам от скоро)!


Ами определено останах доволен, момчетата бяха възпитани, любезни, смениха нещата на много добра цена и със сигурност ако имам нужда бих отишъл отново там!!!

_________________
FIAT Brava 1.4 12V
Изображение


Пет Сеп 01, 2006 7:50 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 11:07 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
Аз говорих с него и се разбрахме утре да отида. Купил съм частие и те ще ги сменят...ролки, ремъци, филтри,масло. Та и аз ще си кажа мнението после :wink: . Ако пък и открият кво ми тропа отпред вляво и го отстранят цена няма да имат :)


Чет Сеп 28, 2006 4:31 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST 
nickybg87 написа:
Аз говорих с него и се разбрахме утре да отида. Купил съм частие и те ще ги сменят...ролки, ремъци, филтри,масло. Та и аз ще си кажа мнението после :wink: . Ако пък и открият кво ми тропа отпред вляво и го отстранят цена няма да имат :)

Ако разберат за тропането, сподели го тук, че на мен ми тропа отпред в дясно и немога да го хвана от какво е:):)

_________________
Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046


Пет Сеп 29, 2006 1:05 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 11:07 pm
Мнения: 21
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
Nikcho написа:
nickybg87 написа:
Аз говорих с него и се разбрахме утре да отида. Купил съм частие и те ще ги сменят...ролки, ремъци, филтри,масло. Та и аз ще си кажа мнението после :wink: . Ако пък и открият кво ми тропа отпред вляво и го отстранят цена няма да имат :)

Ако разберат за тропането, сподели го тук, че на мен ми тропа отпред в дясно и немога да го хвана от какво е:):)


Тампон на макферсона. Каза ми че не е наложително да се сменя...пък и то почти не се чува или като се чува е сравнително рядко. Иначе съм много доволен от сервиза...та явно и "аз намерих своя сервиз" :) . Момчетата са много печени и останах с впечатлението, че работят добре а и цените са им екстра. Днес като отидох да я взема колата имаше бая народ, което говори добре...въпреки това ми обърнаха внимание, обсъждахме, говорихме, гледахме и т.н. Определено съм доволен :)

_________________
Fiat Brava 1.6 16V


Пет Сеп 29, 2006 8:31 pm
Профил
UNREAD_POST 
Някой скоро да е посещавал този сервиз, че постовете не са много скорошни? не за другo, но ми се налага да отида на още една диагностика, а този сервиз ми е много близо. Та питам още ли му е такова реномето?


Последна промяна jujumunguru на Вто Фев 27, 2007 8:39 pm, променена общо 1 път



Пет Фев 23, 2007 9:18 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 14, 2007 1:52 pm
Мнения: 105
Местоположение: Варна 05 Аспарухово
UNREAD_POST 
Искам такива отзиви за сервиз ама във Варна.

_________________
Пунто SX 55 '95 Метан

Изображение


Нед Фев 25, 2007 12:50 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 6:17 pm
Мнения: 39
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST 
Ами аз ходих преди месец и нещо за смяна на термостата,останах много доволен,и парното ми оправи даже.Значи сервиза няма много добър външен вид но пък останах доволен.Аз също мисслех да отида там на диагностика,но когато званях на гената нямаха в момента стенда за диогностика,така че за диогностиката незнам как е ,но мился и аз скоро да мина,така че ако ходиш пиши някакви коментари как е!!! :D

_________________
Brava 1.6 16V 96 EL


Вто Фев 27, 2007 4:01 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 10:34 pm
Мнения: 13
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
Така като чета и аз кьм тоз сервиз ще се насоча.Но да попитам за отзиви за смяна на ремьци и ролки на 1.8 16в. Дава ли гаранция за ремонтите.Че вьв ВАНТОТРЕИД 600лв за четири ролки и два ремька с работата.А и тея 6 месеца гаранция не ме устройват за тези пари.(на предишната ми кола Ланчия 1.8 ролките на алтернаторния ремьк от кварталния сервиз изкараха 8 месеца пак повече от 6мес.)

_________________
Brava 1.8 16v


Съб Мар 03, 2007 10:42 pm
Профил
UNREAD_POST 
Най-после и аз отидох до сервиза на Гената! Впечатленията са ми само положителни, много печени хора! Диагностика не можаха да ми направят, че моя мотор не е толкова разпространен и нямаха данни за него, но пък имам проблем с антифриза. Погледнаха, видяха какво му е, обясниха ми, показаха ми за какво става дума. Диагнозата обаче, се оказа тежка за съжаление - трябва да се сменя гарнитура. Ще се видим скоро отново.
Дано и следващия ми пост да е само с положителни впечатления!


Чет Мар 15, 2007 6:01 pm
UNREAD_POST 
Знае ли някой дали сервиза работи в събота? и до колко часа работят момчетата през седмицата?


Сря Мар 21, 2007 3:12 pm
UNREAD_POST 
Не мога да кажа до кога работят, но знам че работят и в събота ;) Винаги можеш да се обадиш по телефона и да питаш, аз така направих.


Сря Мар 21, 2007 3:39 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 11:06 am
Мнения: 19
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
Само с Фиат ли се занимават момчетата? Че както ги похвалихте, сериозно се замислям дали да не ходя при тях... А и съм страшно разочарован от софийските "майстори", които ми се правят на важни и се упражняват на моята кола... :(

_________________
Изображение
Търся Фиат Мареа


Чет Мар 22, 2007 12:44 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Не. Занимават се с всякакви коли ;)


Чет Мар 22, 2007 1:24 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Май 26, 2005 10:33 am
Мнения: 14
Местоположение: София
UNREAD_POST И аз съм доволен :)
По миналата Коледа Типото ми направи проблем. Не палеше когато е студена. Въртя на стартер докато падне акумулатора. Ако пък случайно запалеше ми гаснеше при най-малкото подаване на газ. И после пак мъка и яко въртене. Когато е загряла нямаше проблем - палеше от раз.
Когато ми направи поредния проблем и акумулатора ми падна напълно ме закараха до сервиза. Имаха доста работа, но ми обърнаха внимание. Гледаха кабели, свещи, всичко беше ок. Накрая взеха някаква стара изхвърлена дистрибуторна капачка и, о чудо, колата запали от раз. Моята капачка беше на 1 година, но явно е била някое менте. Купиха нова и ми я смениха.
Благодарен съм им най-вече за това че ме приеха един ден преди Бъдни вечер и ми решиха проблема, който застрашаваше плановете ми за Коледа.

Да са живи и здрави! :-D

П.С. сега пак ще ходя при тях, но явно са претоварени и ми казаха чак другата седмица да отида. Проблема е поносим обаче и ще почакам. :-)


Вто Фев 05, 2008 12:56 pm
Профил
UNREAD_POST 
Момчета тоя сервиз още ли е там???


Вто Май 27, 2008 11:47 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg