Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:44 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Сервиза на Евгени (Гената) 
Автор Съобщение
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST Сервиза на Евгени (Гената)
-----------------------------
Аз намерих своя сервиз.
-----------------------------
Поне за сега съм много доволен. Цените струва ми се са прилични, а уговорките за срока на ремонт си ги спазват съвестно. За качеството - нямам съмнения. Иска ми се да им направя малко реклама, защото отскоро са се отделили като самостоятелен сервиз, а ги познавам отдавна.
Телефона на Евгени е 0888 943 118 и се намира на бул.Професор Цветан Лазаров 22
Карта виж по-долу "attachment"-а:

А ето и малко предистория:
Докато работех на предишната си месторабота, фирмените коли се поддържаха от сервиза "Перла Инвест", който се намира точо под моста на "Интерпред" където има и малка автогара. Качеството на работа беше добро, цените над средните, но шефовете бяха доволни.
Откакто си смених работата не бях ходил там да си правя личния автомобил, но си пазех телефона на главния монтьор. Преди седмица ми се разтропа предницата на Типото и звъннах един телефон. Оказа се че главния монтьор Евгени вече не работи в този сервиз, а си е направил собствен. Понеже му имам доверие направо го попитах за новия му адрес. Когато го посетих, с изненада установих че почти целия персонал на "Перла Инвест" се е пренесъл на новото място. Имаше и още изненади - цените на които работят. Мисля че са малко под средните за София, а качеството е добро. Желая им успех в самостоятелното развитие.
PS:
Мястото не е в "центъра на София" и изглежда малко невзрачно и неподдържано, но мисля че в крайна сметка е по-важно да работят качествено отколкото да имат лъскав сервиз, а и нали сега "прохождат", така че - простено им е.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Последна промяна peter на Сря Апр 05, 2006 11:54 am, променена общо 1 път



Пет Яну 20, 2006 12:51 pm
Профил ICQ WWW
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 4:19 pm
Мнения: 19
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
Вчера го пробвах - вярно е! Доволен съм - което се случва рядко


Сря Фев 22, 2006 11:29 am
Профил ICQ

Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 6:30 pm
Мнения: 2
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Здравейте, днес сестра ми си купи Пунто, попрочетох малко за сервизи, защото определено се нуждае от някой неща и май ще проверя този сервиз, а предполагам, че ще я карам известно време, така че съм любопитен за впечатления...


Пон Фев 27, 2006 8:09 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST 
vladyn написа:
Здравейте, днес сестра ми си купи Пунто, попрочетох малко за сервизи, защото определено се нуждае от някой неща и май ще проверя този сервиз, а предполагам, че ще я карам известно време, така че съм любопитен за впечатления...

Честито ново автомобилче. Много добър избор. И аз си мечтая за Пунто ... но ще видим, като влезем в ЕС през 2007.
А за сервиза - мисля че ще останеш доволен.

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Пон Фев 27, 2006 11:00 pm
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 6:30 pm
Мнения: 2
Местоположение: София
UNREAD_POST 
О благодаря! още утре мисля да намина през този сервиз -
надявам се да не се налага да се запазва час за седмица напред както беше в предния от където се отказах,
мисля, че трябва да се направят няколко ббързи неща поне да мине преглед- -
ръчната например я няма никаква, съединителя уж е сменян, но отделя твърде ниско и това прави скоростите малко трудни за включване,
и нещо по задния мост омаше при огледа но утре се надявам да ми дадат съвети, кое е спешно и кое не


Вто Фев 28, 2006 1:22 am
Профил
UNREAD_POST 
Здравейте !
сервиза е много добър ! аз познавам "момчетата" от години........
ако ви трябва добър майстор за диагностика ще го намерите в този сервиз - Нушката му е партизанското име
От както ходя там, колата ми върви като нова..


Пон Апр 03, 2006 3:46 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST 
Да, добър е сервиза, затова го похвалих тук, а "Нушката" е всъщност втория собственик. Пропуснах да го напиша :D

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Пон Апр 03, 2006 5:56 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Здравейте!
Ходих днес да го търся въпросния сервиз и не можах да го открия. Може ли малко по-точно описание спрямо съседните ориентири, примерно гуми центъра на Мишлен или борсата, че никой наоколо не можа да ми каже къде е този №22, а самата борса се оказа, че е на №8, та съвсем се обърках.
Мерси предварително!


Вто Апр 04, 2006 1:39 pm
UNREAD_POST 
ivjordan написа:
Здравейте!
Ходих днес да го търся въпросния сервиз и не можах да го открия. Може ли малко по-точно описание спрямо съседните ориентири, примерно гуми центъра на Мишлен или борсата, че никой наоколо не можа да ми каже къде е този №22, а самата борса се оказа, че е на №8, та съвсем се обърках.
Мерси предварително!


малко е зачукано мястото ... обади се по телефона да те чакат на бензинджийницата


Вто Апр 04, 2006 2:21 pm
UNREAD_POST 
Май така ще направя, че като гледам кръгчето на картата, точно там ходих, но не можах да го открия и това си е.


Вто Апр 04, 2006 2:30 pm
UNREAD_POST 
ivjordan написа:
Май така ще направя, че като гледам кръгчето на картата, точно там ходих, но не можах да го открия и това си е.


влиза се през портала дето е срещу входа на книгоразпространение, или както си перкаш по улицата ти се пада левия портал... ако продължиш направо излизаш на булеварда....
та стигаш до портала ( левия )
там е доста разбит входа.... влизащ в него и правиш ляв завой след първата постройка ...
като завиеш от ляво ти се пада една рампа - ти перкаш направо и се забождаш точно на главата или на Нушката или на Гената. Да им предадеш много поздрави от Иво с Бертонето...


Вто Апр 04, 2006 5:41 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST 
ivjordan написа:
Май така ще направя, че като гледам кръгчето на картата, точно там ходих, но не можах да го открия и това си е.

Промених малко картата по-горе. Сега мисля, че успях по-ясно да го покажа.

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Сря Апр 05, 2006 11:56 am
Профил ICQ WWW
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Сря Май 24, 2006 5:36 pm
Мнения: 57
Местоположение: София 10 Триадица
UNREAD_POST ТЕСТЕРА за ФИАТ ПУНТО - 2000 г.
Здравейте
Има ли тестер?
ТЕСТЕРА може ли да измери ЕБУ и датчиците на АБС на Пунто-1.2 16 V?
:P


Пон Юни 05, 2006 9:21 am
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST Re: ТЕСТЕРА за ФИАТ ПУНТО - 2000 г.
kuzigeorg написа:
Здравейте
Има ли тестер?
ТЕСТЕРА може ли да измери ЕБУ и датчиците на АБС на Пунто-1.2 16 V?
:P

Нямам представа, но най-добре звънни един телефон да им обясниш за какво става дума и ще ти кажат може ли да ти помогнат - виж телефона най-горе съм го дал: 0888 943 118 - Евгени.

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Пон Юни 05, 2006 11:26 am
Профил ICQ WWW
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 2:31 pm
Мнения: 206
Местоположение: София + Кройдън (в Лондон)
UNREAD_POST 
Гледам че няма много писано по темата скоро. Няма ли някой да напише отзиви?

_________________
Минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения.
(Безвъзвратно изгубено) Tipo 1.4 карбуратор 250 000km без ремонт на двигателя (значи скоро му беше време).


Пет Сеп 01, 2006 9:16 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg