Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:22 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Магазини за авточасти Фиат 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 7:36 pm
Мнения: 10
Местоположение: София 12 Илинден
UNREAD_POST 
Т&N Car магазини в софия имат на ул.оборище,в ж.к.люлин 8 в блок под билата на бул.Панчо Владигеров и на бул.Гоце делчев и ул.Дойран на ъгъла.Аз досега само от там взимам части и нямам забележки.На мен ми го препорача този магазин един познат който работи в ауто италия


Сря Фев 20, 2008 3:52 pm
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 9:34 pm
Мнения: 1
Местоположение: София 24 Банкя
UNREAD_POST 
Vladim написа:
В така прехваленият магазин на Стамболийски явно разбират само от консумативи, защото, когато ги попитах за лагер главина на автомобил с ABS те не бяха чували за подобно нещо! Дори ми твърдяха, че таково животно няма! Аз пък им разказах, как преди година си купих такъв лагер за другото колело и, че определено има значение за ABS-a тъй, като на моделите след октомври 98-ма датчика получава импулси именно от лагера, а не, както до преди това от карето! Та дори им разясних принципа на действие по телефона, а те ми казаха "еми може, ама ние нямаме такъв лагер".

Очарован съм от фирма ТЕХ-КО ООД на ул. Мара Бунева #99 в Орландовци, тел. 9265026. Те освен всичко друго са представители на SKF лагери. Купих си лагера от склада им за 86лв. за справка в Ал. Ауто е 127лв. същият лагер, а на сайта на Христо намерих два модела за 120 и 130лв.

Чудя се дали да не им занеса този лагер на продавачите в магазина на Стамболийски за да ги образовам малко.


Чет Сеп 04, 2008 9:41 pm
Профил

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 3:46 pm
Мнения: 1
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST магазин в бургас
препоръчаха ми един магазин за фиат в изгрев , мисля че се казваше фокса , частите били евтини и с добро качество , какво ще кажете


Сря Май 27, 2009 3:53 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Вто Окт 13, 2015 10:31 pm
Мнения: 26
UNREAD_POST Re: Магазини за авточасти Фиат
Аз лично съм много доволен от https://maxcar.bg/ . Предлагат много качествени части на изгодни цени.


Сря Окт 05, 2016 7:03 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Магазини за авточасти Фиат
От доста време поддържам 2-те си коли с части само от Германия. Поръчвам on-line и частите до седмица са при мен. Маркови части с гарантирано качество.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Окт 17, 2016 10:55 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg