Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:00 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Ужасно обслужване в Ауто Италия 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Ужасно обслужване в Ауто Италия
Отново подхващам темата за официалния сервиз на любимата ни марка. Не знам вече колко години станаха, от както Ауто Италия взе представителството, но качеството на обслужване не само, че не се подобрява, а се влошава. Причината изглежда е само една и тя е липсата на заинтересованост, а защо не и желание да се поставиш на мястото на клиента. Ами при пазарен дял при новите автомобили под 4% клиента трябва да е цар в Ауто Италия, но не би.

Ето и конкретният случай.

На 4 Юли 2012г. отивам при тях с възлагателно писмо за отстраняване на щета. Става дума за капак на багажник и задна броня.

Изображение

Изображение

Бях посрещнат от изключително любезният и внимателен приемчик Валери Войнов. Разбрахме се за да не правим напразен престой на колата в сервиз да я закарам в Понеделник 9.07.2012г. преди началото на работния ден, за да може направо да се започне. Автомобилът бе приет отново от Валери Войнов с нужното внимание и загриженост, и обещанието да се чуем в Петък 13.07.2012г. когато ще има яснота до къде е ремонта. С това хубавите неща приключват и се почва жестокото чакане. В Петък обаждане нямаше и аз се обадих във Вторник 17.07.2012г. Каза ми се, че вторият оглед е минал и имам за смяна основа на бронята. Детайлът е поръчан и като дойде колата се сглобява и ми се предава. Бронята и капака били подготвени за боядисване. Новият срок беше отново Петък 20.07.2012г. Пак никакво обаждане и пак аз звъня на 24.07.2012г. Отново ми се казва "Чакаме основата за бронята и само тя ни спъва да сглобим. В Петък колата ще е при вас.". Аз вече губя търпение и в Четвъртък 26.07.2012г. звъня пак за да се уверя, че за уикенда ще имам кола. Да ама не. Казва ми се "За съжаление ще остане за другата седмица, защото частта не дойде". До тук 3 пълни работни седмици и преминаване в 4-та за една нищожна щета. Търпението ми е напълно изчерпано и съм склонен да си взема колата с частите в багажника. Въпросната основа за броня я има в абсолютно всеки електронен магазин предлагащ едро габаритни резервни части.

Изображение

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Юли 27, 2012 9:20 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 16, 2011 3:14 pm
Мнения: 123
Местоположение: София - Младост
UNREAD_POST Re: Ужасно обслужване в Ауто Италия
Все си мисля, че експертната оценка е по-добрия вариант. Миналата година платиха доста добре за Бравото от ДЗИ. То и при мен няма как да ходи в т.н. "доверен сервиз" :lol: 16 годишна кола :acute:

Преди години баща ми даде колата в сервиз Изток - още съществуваше и беше доверен сервиз на ДЗИ :acute: Две седмици вися за смяна на фар и пръскане на калник :lol:

Явно не си дават зор и не ги гони кризата. Според мен нямаш избор - трябва да чакаш.

_________________
Кара Фиат Браво 1.6 16v, 103к.с., 1996г. , газ - бензин


Пет Юли 27, 2012 1:16 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Ужасно обслужване в Ауто Италия
Не си дават зор и с предимство минават коли, които по някакъв свой критерии определят за по-приоритетни. Сутринта ми се обадиха, че ламарината вече е налична и започват сглобяване. Ако всичко е наред във Вторник ще я взема.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Юли 27, 2012 1:39 pm
Профил ICQ YIM
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Ужасно обслужване в Ауто Италия
Колата вече е при мен. Едно нещо трябва да им призная и това е, че работят качествено. Само да беше и в реални срокове.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Авг 03, 2012 11:58 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg