Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:09 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
сервиз "автокомерс плюс" София - ламери! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Май 17, 2009 12:23 am
Мнения: 1
UNREAD_POST сервиз "автокомерс плюс" София - ламери!
целта на тази тема е други хора да си спестят нерви и пари (ако решат)...
та във въпросния сервиз (намира се на ул. "Резбарска" в Хаджи Димитър и се занимават предимно с италиянски коли, като под "занимават" имам, предвид "трошат"...) си направих обслужване на колата което струваше точно 1000 лева (не са ме набутали хората, цената си е такава)...

тук е мястото да кажа, че моето оплакване е от сервиза и работата в него а не от частите им и също така да изтъкна, че собственика е много точен и коректен и е единствената причина да "мина" с тази тема в няколко форума а не да отида във въпросния сервиз с един дълъг прав лост/да подам жалба в Комисията за защита на потребителите/и т.н.

та за обслужването... като взех колата и я покарах, още първите 5-10 км усетих, че "не върви" както би трябвало за мощността си и започнаха да миу се въртят разни мисли за незацепен правилно ангренаж (за тези които не знаят - на повечето италиянски коли ангренажите се зацепват със специални скоби/пети или както там им викат, няма белези на колелата и валовете както е примерно при немските и съответно всяко зацепване без подходящите пети за фиксиране на вала на точно този модел двигател води до неправилно зацепване)... та колата нямаше мощност, тракаше като дизел и така след седмица я вкарвам в правилния сервиз където свалят капака на ангренажа и се оказва:
- липсват 2 болта от тези които държат ролки/водна помпа и т.н.;
- в единия болт (вътрешна звезда) има парче от счупен ключ с който са го затягали или отвивали;
- ремъка НЕ е зацепен правилно (ха, изненада) защото са го направили с белези (въпреки, че изрично ги питах дали имат инструмента за фиксирране на вала, че даже ми го и показаха!!!
- ангренажния ремък е поставен НАОБРАТНО;
- болтовете които държат ролките има по-дълги по-къси... всичко е завито кое как дойде като нито един не си е на мястото;
- на единия болт шайбата под него е била скъсана и аха-да се отдели и да падне при ангренажа;
- за капак ми бяха счупили капака на ангренажа (пластмасата) което още на място го видях но вече беше късно да им правя скандал;
- за отношениято на "МАЙСТОРА" няма да коментирам, все пак явно говорим за играчи, които 1000 лева ги изкарват за 10 минути и няма нужда да си дават кой знае какъв зор като дойде някой и им ги даде за половин ден работа... аз за съжаление разсъждавам от позицията на такъв дето се е гънал не знам колко време за да ги изкара тия 1000 и сигурно затова не ги разбирам (понеже си мисля, че аз ако бях щях малко по-сериозно да подходя)...

та с две думи - аз не бих се върнал там и ще се опитам да откажа абсолютно всичките си познати които карат италиянски коли да ходят там; дали ще се поучите от моята грешка си е ваша работа; на мен ми е ясно, че живеем в такава държава където така се работи (не само по колите)... и така...


Пон Май 24, 2010 10:34 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg