Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:27 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Нов FIAT Център в Русе 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 11:04 pm
Мнения: 2
UNREAD_POST Нов FIAT Център в Русе
Здравейте всички! Имам удоволствието да Ви съобщя, че в Русе вече е открит нов модерен търговско-сервизен комплекс на италианските марки. Комплекса се намира на ул. Иван Ведър 5 (срещу автогара Изток). Всички любители на автомобилите са добре дошли. Фирмата разполага с огромна изложбена площ, на която ще се разполагат модели от италианските марки FIAT, LANCIA и ALFA ROMEO и японската MAZDA, както и сервизна част. На всички въпроси, касаещи новите автомобили ще се опитам да отговарям изчерпателно!

Светлозар Иванов
Продажби на нови автомобили FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO, MAZDA


Пет Фев 26, 2010 11:25 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Мар 18, 2010 6:29 pm
Мнения: 7
UNREAD_POST Re: Нов FIAT Център в Русе
Svetlozar Ivanov написа:
Здравейте всички! Имам удоволствието да Ви съобщя, че в Русе вече е открит нов модерен търговско-сервизен комплекс на италианските марки. Комплекса се намира на ул. Иван Ведър 5 (срещу автогара Изток). Всички любители на автомобилите са добре дошли. Фирмата разполага с огромна изложбена площ, на която ще се разполагат модели от италианските марки FIAT, LANCIA и ALFA ROMEO и японската MAZDA, както и сервизна част. На всички въпроси, касаещи новите автомобили ще се опитам да отговарям изчерпателно!

Светлозар Иванов
Продажби на нови автомобили FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO, MAZDA


Честито за новата база много коли да продадете със здраве да сия ползвате!
Я ми кажете как сте със сервизната база като обслужване ,имате ли добри спецйалисти че в русе нещо са кът тия маистори питам конкретно за двигатели мултиджет 120,160 на дукато макси?


Чет Мар 18, 2010 6:43 pm
Профил

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 11:04 pm
Мнения: 2
UNREAD_POST Re: Нов FIAT Център в Русе
К.КОЛЕВ написа:
Svetlozar Ivanov написа:
Здравейте всички! Имам удоволствието да Ви съобщя, че в Русе вече е открит нов модерен търговско-сервизен комплекс на италианските марки. Комплекса се намира на ул. Иван Ведър 5 (срещу автогара Изток). Всички любители на автомобилите са добре дошли. Фирмата разполага с огромна изложбена площ, на която ще се разполагат модели от италианските марки FIAT, LANCIA и ALFA ROMEO и японската MAZDA, както и сервизна част. На всички въпроси, касаещи новите автомобили ще се опитам да отговарям изчерпателно!

Светлозар Иванов
Продажби на нови автомобили FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO, MAZDA


Честито за новата база много коли да продадете със здраве да сия ползвате!
Я ми кажете как сте със сервизната база като обслужване ,имате ли добри спецйалисти че в русе нещо са кът тия маистори питам конкретно за двигатели мултиджет 120,160 на дукато макси?


Здравейте г-н Колев,

Благодаря Ви за пожеланията! Всички служители са с предишен опит в областта на продажбите и следпродажбеното обслужване на нови автомобили. Относно сервиза - разполагаме с необходимите инструменти, уреди за диагностика и т.н., препоръчани от производителя, затова смятам, че можем да Ви бъдем полезни. При нужда телефоните на сервиза са 082/840444 и 0878/580172 или заповядайте на място.

Поздрави


Пет Мар 19, 2010 5:29 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg