Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:08 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Рекламация за Александър Ауто 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 4:46 pm
Мнения: 12
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST Рекламация за Александър Ауто
Започнаха и мойте ядове по сервизи...
Ще се спра само с две думи :
1. смених накладки и маркучета, защото ми скърцаха спирачките - резултатът е ... можеби пак скърцащи спирачки, за което няма виновни...
2. отидох за пълнене на климатика и оправяне на жилото за врътката за позициите на духане - резултат ... климатика нямал нужда от пълнене (сега понамирисва като го включвам) и 75 лева разходи, което ми се вижда много за едно жило... Като екстра .... вече не ми свети електронния километраж и една от капачките на таблото е сменена със тъмно сива (мойта беше черна)...
Като цяло - скъпо взимат, не работят качествено и те бавят при посещенията. Гледах преди във форума такава тема, в която ги плюят, но нали са до нас ... та пускам по-актуална, за да не се залъгват още много хора...
ПС: Това, че не работи километража от какво може да е ? Мислих си за бушонче, но нали съм бос в тази сфера :)


Пон Сеп 08, 2008 2:29 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега не знам защо си сменял тръбичките при положение че скърцането не идва от тях а от накладките и дисковете , но както и да е . За Александър Ауто мисля че имаше доста изписано , а колкото и да си зле с някой който е малко по-навътре в нещата щеше да ти помогне и да си спестиш парите и да си направиш ремонта 100000 пъти по-добре от тия момчета там . Пък и ще имаш на идея как стават нещата там . Ама другия път ще знаеш там да не ходиш . Аз от там части купувах и нищо не би бяха дали като хората нито ангренажен ремък , нито пистов , нито маслен филтър , нито въздушен а ми нищо като хората да се връщах да ги сменям . Другия път не ходи вече си се опарил от там .


Пон Сеп 08, 2008 11:20 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg