Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:24 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
За всички от Варна 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 7:33 am
Мнения: 206
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST За всички от Варна
саветвам всички от варна да не ходят в магазина на улица П.Ефтимий 46 има табела фиат а магазина се казва МОДЕНА,пресечката преди авто гарата.От там излязоха наи несериозните и ми създадоха куп неприатности.Уж имат всичко но после се оказва че отиват и го взимат от другаде и уж ти прави 15% остипка а цената като навсякаде.Не дават касов бон нито гаранция нищо.Пратиха ме в техен серви за смяна на ремък за да нямало проблеми и така смената ми отне две седмици и ми излеза 400лв.Уж намало да има проблеми и ще покрият разноските но :roll: така и даже не се обадиха да кажат нещо а ас ги търсех 3-4 пъти.Сами си направете извода да ходите ли там.


Пон Ное 19, 2007 11:28 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 9:38 pm
Мнения: 378
Местоположение: Варна Приморски
UNREAD_POST 
Дай направо да напишем къде само да ходим :twisted: че в нашия град маи няма един свестен майстор :-P

_________________
Fiat tipo 1.6mi


Вто Ное 27, 2007 6:59 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 29, 2007 9:39 pm
Мнения: 6
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Наистина кажете къде във Варна можем да се доверим на някой майстор.
Купих си вчера Fiat Marea 1.6 16V и ми предстой галимацията с ремъци,масла,филтри и др.
Кажете на кого можем да се доверим.

_________________
FIAT Marea 1.6 1.6V


Пет Ное 30, 2007 12:04 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 8:20 pm
Мнения: 62
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Само некадърници са в тая Варна - чвал съм че в с. Кичево след Албена (или преди нея зависи откъде се минава) има сервиз на фиат имат тея инструменти за смяната на ремъка. Ако някой има отзиви да пише. Другото място където имат същите инструменти е зад затвора сервиза на бош, но там типично по варненски цената за смяната на ремъка е само 120лв. - ибаси идиотитте, те сменят на 10-15 фиата ремъците и избиват инструмента - няма такива печелбари. ПОсле както казва колегата фиатите били скапани - ами то бива толкова некадърни майстори да има, но най-некадърните са се събрали във Варна. Пообиколих доста сервизи, но пролетта сигурно ще мръдна до Ямбол или Кичево че по-близо(не ги знам доколко са кадърни тея в Кичево). И тетака 8-)

_________________
Браво 1.6 16v


Пет Дек 07, 2007 10:07 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 9:38 pm
Мнения: 378
Местоположение: Варна Приморски
UNREAD_POST 
Във Варна съм се отчаял да си намеря свестен майстор,не стига че са кожодери ами и нищо не разбират!от 2 месеца се опитвам да оправя типото ми да гори под 18 на газ но няма един газаджия който да ми го настрои.Чета из форума и оставам с впечатление че най-хубавия сервиз в България се намира в Ямбол при hit-ko

_________________
Fiat tipo 1.6mi


Съб Дек 08, 2007 4:32 pm
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2008 11:55 pm
Мнения: 1
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
пламби съветвам те да отидеш на омега газ намира се над метро след сервиза за гуми Жижо пробвай мисля че ще останеш доволен


Сря Яну 02, 2008 12:34 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 8:32 pm
Мнения: 34
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
plambi написа:
Във Варна съм се отчаял да си намеря свестен майстор,не стига че са кожодери ами и нищо не разбират!от 2 месеца се опитвам да оправя типото ми да гори под 18 на газ но няма един газаджия който да ми го настрои.Чета из форума и оставам с впечатление че най-хубавия сервиз в България се намира в Ямбол при hit-ko

Виж ония на ул. Подвис до гимназия Лилиев. Водят ги за най-добрите :wink:

_________________
Fiat coupe 2.0 20v turbo

http://ivanovhomestyle.dir.bg


Сря Яну 02, 2008 2:09 am
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 11:28 am
Мнения: 107
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Колеги от Варна, на 02.01 блъснах Бравата, :(
кажете ми къде да отида във Варна да ми сменят и боядисат калник и капак ?

_________________
Brava 1.4 12V 98г.


Пон Яну 07, 2008 10:48 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 11:23 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Във Варна се нагледах на малоумност, Пунтото придърпваше на по-високи обороти а и започна да ми гаснемного неприятно като форсирам, ходих при какви ли не специалисти(инженери с голям опит), гледаха мислеха тествана (запали изгаси), накрая се оказа свещ и гарнитура(влизал е антифриз в единия цилиндър), цяла седмица бръмчах по сервизи докато намерих един скромен майстор във Възраждане. Всичко ми излезе(части и труд- гарнитури, свещи, вятър) 140лв. Сега Пунтото си "хапе" юздите.


Съб Фев 09, 2008 11:31 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 8:03 am
Мнения: 178
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST Моята красавица
Я поддържам до ЖП-ГАРА зад хотел AQUA майстор МАРИН,компютърни проблеми и т.н. За автоел. МИТКО кв.Левски с-у Александър недялков-2


Нед Фев 10, 2008 1:08 pm
Профил

Регистриран на: Вто Фев 12, 2008 11:50 pm
Мнения: 4
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Аз съм много доволен от сервиза в Кичево.Културно обслужване,
чистота и подреденост,адекватна диагностика.
На моята Мареа 1.6 16V и светеше лампата за налягане на маслото при ниски обороти.
Излязох късметлия и проблемът се оказа в маслената помпа,но двама преди мен
със същия проблем трябваше да правят ремонт на двигателя.

В никакъв случай не припарвайте в сервиза с табелка ФИАТ с/у затвора
(от другата страна на Сливница).


Вто Фев 12, 2008 11:59 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ае всичко е до товав да познаваш правилния човек, който да те заведе до сервиза, аз ходя на три различни за механичната част, за ел. инсталацията и за боядисване и изчукване. И от трите съм доволен, лошото е, че в първия не плащам труда, а бояджийския бая взимат, но пък бързо работят. Първия е като се тръгне към кв. Виница, по баира нагоре след като се подмине ст. Юри Гагарин бариерата между платната свършва и може да се направи обратен завой е точно като го направите е там. Другия е малко по труден, като се качвате от ВиК нагоре покрай вятърната мелница и има една бензиностанция се завива и се влиза навътре, бях като слагаха аларма с автоматично запалване, аз си оставих колата и се върнах следобед си я прибрах, даже ми даде гаранция на алармата докато колата е моя. Третия е в завод Янко Костов от "Мерцедес" надоло има една бариера отляво и после в дъното. аз бях със смазана врата и калник отзазде за пребоядисване и ново странично огледало, на 5ия ден ми се обадиха да дойда да си я взема и се извиниха, че се забавили, сега не си личи, че е удряна врататабоята е супер, е няма начин да няма забележки, но като знам какво правят някои хора...

А да и четох на много места да не ходите в Lion tuning, били измамници, но може само слух да има, ако имате наблюдения кажете.

Ако имате BMWта пишете знам един в Аспарухово който много си разбира от работата, един приятел си кара и двете седмици там и не е имало път да остане недоволен.


Пет Фев 15, 2008 3:51 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 9:54 pm
Мнения: 11
Местоположение: Варна 03 Младост
UNREAD_POST 
И къде е най-добре да отида във Варна за смяна на термостат и евентуален проблем по хидравликата на волана и смяна на хидравличната течност?


Сря Фев 27, 2008 12:29 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 6:47 pm
Мнения: 19
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Аз смях носач , масло , филтри , масло скоростна кутия , заваряха ми картера... доволен останах и бързо работеха.Сервиза се намира в "Топливо".Мисля ,че му казваха "Италянеца" само с италянски машини се занимава.


Съб Мар 01, 2008 12:29 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 7:33 am
Мнения: 206
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
колеги предстоими да ходя на лекар от два месеца но се надявам да издържи колицата до края на април че да отида до Ямбол,не че имам някакъв голям проблем но като ги натрупаш то се сабира,а много се претеснявам да отида в някои сервиз от варнеските ,вече си патих и неискам да повтарям.

_________________
bravo 1.6 16v 98g. vw kafer 1.2 49g.


Сря Мар 12, 2008 4:39 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg