Дата и час: Нед Май 12, 2024 11:29 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
ВАНТОТРЕЙД - УЖАСНО СКЪПО! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Юли 26, 2007 7:53 pm
Мнения: 4
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST ВАНТОТРЕЙД - УЖАСНО СКЪПО!
Вероятно не съм единствения потърпевш от цените на сервиза на ВАНТОТРЕД. Не мога да се оплача от добрата им организация и обслужване, но ми се струва, че все пак това не оправдава безумните цени.
Платих 160 лв за: диагностика на еърбег, диагностика на двигател, сменена крушка на габарит и информация, че трябва да си сменя моторчето за вътрешен и външен въздух. Карам ФИАТ БРАВА 1.6. Колата престоя в сервиза не повече от 5 часа.

Когато си купувах колата се порових в доста форуми и навсякаде имаше мнения, че частите и подръжката на ФИАТ не са скъпи.
Е, аз не съм на това мнение. Много си харесвам колата, но ако сега трябваше да избирам бих си купила "плебейски" опел или даже WV - имам опит у дома с тяхната подръжка и тя е несравнимо по-евтина от всичко, което аз до момента съм платила за ФИАТ-а.
Както и да е - думата ми беше за цените на ВАНТОТРЕД. Проблема е , че в началото не можеш да добиеш и най-малка представа колко ще ти струва услугата при тях. Поставят те пред свършен факт и нямаш избор.


Чет Ное 08, 2007 7:41 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Колежке защо не писа първо във форума? Разполагаме с компютър и диагностичен софтуер. Диагностиката на двигателя и възглавницата нямаше да ти струва абсолютно нищо, а крушката на габарита можеше да си смениш и сама след леки указания. Това са рутинни операции.

ПС: Преди да купиш части също се консултирай тук. И за тях има по-добър вариант.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Ное 09, 2007 12:05 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Колежке защо не писа първо във форума? Разполагаме с компютър и диагностичен софтуер. Диагностиката на двигателя и възглавницата нямаше да ти струва абсолютно нищо, а крушката на габарита можеше да си смениш и сама след леки указания. Това са рутинни операции.

Потвърждавам! В гореказаното съм участвал лично. Дори Ferrari ми услужи с една крушка за късите, че моята беше изгоряла. :36_2_46:


Пет Ное 09, 2007 1:04 am

Регистриран на: Чет Юли 26, 2007 7:53 pm
Мнения: 4
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
разбира се, че сте прави колеги. Но човек/ извинявайте жена - шофьор.../ каквото сам си направи никой друг не може да му го причини.. Нейсе от тук нататък ще знам. Благодаря ви за предложението. Хубаво е да имаш подкрепа от колеги. А във връзка с частите - от къде е добре да си кура моторче за циркулацията на въздуха в купето - това е бил "полтъргайста", който трака.


Съб Ное 10, 2007 4:25 pm
Профил
UNREAD_POST 
teribm написа:
А във връзка с частите - от къде е добре да си кура моторче за циркулацията на въздуха в купето - това е бил "полтъргайста", който трака.

Препоръчвам да се свържеш с hit-ko от форума. Или си поръчай от тук


Съб Ное 10, 2007 5:07 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2007 6:55 pm
Мнения: 16
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
teribm написа:
разбира се, че сте прави колеги. Но човек/ извинявайте жена - шофьор.../ каквото сам си направи никой друг не може да му го причини.. Нейсе от тук нататък ще знам. Благодаря ви за предложението. Хубаво е да имаш подкрепа от колеги. А във връзка с частите - от къде е добре да си кура моторче за циркулацията на въздуха в купето - това е бил "полтъргайста", който трака.



:wink: :mrgreen: :wink: Друго си е като пише жена във форума. А хем е форум за коли :mrgreen:

_________________
BRAVO 1,9 JTD


Пон Ное 12, 2007 11:46 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 9:14 am
Мнения: 82
Местоположение: София 10 Триадица
UNREAD_POST 
joojo написа:
teribm написа:
разбира се, че сте прави колеги. Но човек/ извинявайте жена - шофьор.../ каквото сам си направи никой друг не може да му го причини.. Нейсе от тук нататък ще знам. Благодаря ви за предложението. Хубаво е да имаш подкрепа от колеги. А във връзка с частите - от къде е добре да си кура моторче за циркулацията на въздуха в купето - това е бил "полтъргайста", който трака.



:wink: :mrgreen: :wink: Друго си е като пише жена във форума. А хем е форум за коли :mrgreen:

Ааа тва ме разби :D :D :D
Колежката сигурно е мислила за друго, до като е писала мнението


Сря Ное 14, 2007 6:55 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg