Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:22 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Къде могат да прегледат Изпускателната система 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 8:39 pm
Мнения: 179
Местоположение: София
UNREAD_POST Къде могат да прегледат Изпускателната система
интересува ме някое стойностно място... да разбират щото всичко без колектора е ново а не мога да утиша двигателя все едно съм еб...и двигатела, дразни ме вече... и за гърнетата и за резонаторното и меката връзка имам гаранция още и искам да знам кой да ходя да бия вече


Сря Ное 03, 2004 10:23 pm
Профил
UNREAD_POST Гърнета
Не знам изобщо за добър сервиз за испускателна система. Моята е цялата арабска версия и засега не ми остава освен да се примиря с каквото имам :roll:


Сря Ное 03, 2004 10:41 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 8:39 pm
Мнения: 179
Местоположение: София
UNREAD_POST 
a бре уж Bosal е цялата ама от две места е правена първо началото а след това нататък но нещо ми звучи като скъсан болт на колектора защото колкото повече газ давам и мотора има усилие толкова мо се проявява специфичния дразнещ звук... еххх а като си спомня в началото че почти не се чуваше работата на двигателя, спомени, спомени


Чет Ное 04, 2004 12:08 am
Профил
UNREAD_POST Шумове
Дали е само от ауспух. Двигателя ръмжи и ако има проблеми с работата си. Например прекъсване в искрата или бедна смес


Чет Ное 04, 2004 12:12 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 8:39 pm
Мнения: 179
Местоположение: София
UNREAD_POST 
бре звука е доста специфичен не ми изглежда като от двигателя защото на свободен од не се чува нито пук от двигателя идва звуак той е все едно от всякъде най вече от долу и е гаден бръмчив. Но найстина скоро смених кабела от делкото до бобината и може да дава проблеми идея е ....


Чет Ное 04, 2004 9:11 am
Профил
UNREAD_POST Звук
Аз имам обедняване на сместта и в оборотите между 2000-3000rpm звука е точно като на детонационно ръмжене. Не е много приятен а тогава и колата не тегли много. Още не мога да разбера от къде идва проблема. Мисля си да нося дюзата за почистване.


Чет Ное 04, 2004 10:19 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:16 pm
Мнения: 197
Местоположение: София, кв. Слатина
UNREAD_POST 
А разхлабени връзки по генерацията и да "духа отнякъде?

_________________
http://facebook.com/DeaMotors


Вто Сеп 06, 2005 8:30 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 12:46 am
Мнения: 5
Местоположение: София
UNREAD_POST 
За ауспусите мога да кажа, че се опитвам да специализирам Сервиза на Европа 17 тел. 9254149 само за подмяна и ремонт на Ауспуси за Италиански коли. Казвам, че се опитвам, само защото избора на добри гърнета не е много голям. Искам да мога да предложа добри и същевремено не много скъпи ауспуси. Засега имам добри варианти за Уновците, Типо,Темпра, Браво и Брава. Липсват ми Кромите, както и повечето Ланчии. Работниците си ги бива, почти няма рекламации, а и гаранционните срокове са добри - бензинови и дизелови коли година и половина, с газови уредби година. За членове на Форума съм готов да правя специални цени. И нещо много важно, за консултации няма такси.
Ваш Христо.


Пон Окт 10, 2005 8:11 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Колега, ако наистина можеш да поддьржаш марката ФИАТ с асортимент и качество по изпускателната с-ма /което е супер за потребителите/ , пусни си рекламна информация в сервизи/магазини

_________________
FIAT-SPORT


Пон Окт 10, 2005 8:41 pm
Профил WWW
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
HRISTO написа:
За ауспусите мога да кажа, че се опитвам да специализирам Сервиза на Европа 17 тел. 9254149 само за подмяна и ремонт на Ауспуси за Италиански коли. Казвам, че се опитвам, само защото избора на добри гърнета не е много голям. Искам да мога да предложа добри и същевремено не много скъпи ауспуси. Засега имам добри варианти за Уновците, Типо,Темпра, Браво и Брава. Липсват ми Кромите, както и повечето Ланчии. Работниците си ги бива, почти няма рекламации, а и гаранционните срокове са добри - бензинови и дизелови коли година и половина, с газови уредби година. За членове на Форума съм готов да правя специални цени. И нещо много важно, за консултации няма такси.
Ваш Христо.


Последно ти ли се занимаваш с ауспуси или ти си клиент който е попаднал на "малък невзрачен сервиз" :?:
Справка ТУК

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Пон Окт 10, 2005 9:06 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg