Дата и час: Нед Апр 28, 2024 9:15 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Препоръчаите някои сервиз за ФИАТ 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Колеги искате да има клуб, форум и някаква организация, а какво става? Каква е идеята за да сте заедно (себе си вече не броя)? Нали именно да се популяризира една наистина добра автомобилна марка?
Работата обаче е, че вместо да гради българина предпочита да руши и оплюва. Да Ауто Италия имат проблеми, но да не би клуба като организация да няма. Може с години да си сипваме пумия, но не е това начина. Начина е да се работи заедно. Ние сме клиента и фена на FIAT, те са начина този автомобил да стига до нас. Общата ни работа може само да е от полза и на двете страни. За всяка фирма критиката на клиента е полезна, но градивната критика. Това само подобрява един продукт, а не обратното. Разберете, че Ауто Италия имат нужда от контакта с феновете на FIAT. От този контакт се нуждае и една организация която претендира, че има за цел да популяризира марката FIAT.
Начина е да се търси общото между клуба и Ауто Италия, а не да се върви един срещу друг.


Отиде далеч!Ние не сме КЛИЕНТИ на АУТО Италия и това беше дискутирано по-горе.В този форум СЕ КАРАТ КОЛИ КОИТО СА ИЗВЪН ИНТЕРЕСИТЕ НА АУТОИТАЛИЯ и специално теб ли трябва да убеждавам в това?! Считам, че АутоИталия няма никакъв интерес от феновете на FIAT в този форум.... защото в него има няколко коли /не повече от 10/ произведени след 2003-2004г, за по-старите, нито им разбират, нито ги е грижа! ПО ТВОЯ ПРИЧИНА КЛУБ НЯМА... както е тръгнало няма и да има!Има форум, който най-безпардонно заеба ДВА ПЪТИ! Пиши си тук, гледам, че си възстановил "НИКА"- си, но те моля не с този МЕНТОРСКИ ТОН!!
Под лично моя "особен надзор" си!!!


Пет Фев 16, 2007 11:47 pm
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Колеги искате да има клуб, форум и някаква организация, а какво става? Каква е идеята за да сте заедно (себе си вече не броя)? Нали именно да се популяризира една наистина добра автомобилна марка?
Работата обаче е, че вместо да гради българина предпочита да руши и оплюва. Да Ауто Италия имат проблеми, но да не би клуба като организация да няма. Може с години да си сипваме пумия, но не е това начина. Начина е да се работи заедно. Ние сме клиента и фена на FIAT, те са начина този автомобил да стига до нас. Общата ни работа може само да е от полза и на двете страни. За всяка фирма критиката на клиента е полезна, но градивната критика. Това само подобрява един продукт, а не обратното. Разберете, че Ауто Италия имат нужда от контакта с феновете на FIAT. От този контакт се нуждае и една организация която претендира, че има за цел да популяризира марката FIAT.
Начина е да се търси общото между клуба и Ауто Италия, а не да се върви един срещу друг.


Старата песен на нов глас почнахме май... ще си замълча засега :) Доколкото знам точно ти имаш вина за недоброто впечатление от клуба в Ауто Италия... Спирам! :)


Съб Фев 17, 2007 12:44 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 9:32 pm
Мнения: 180
Местоположение: Варна 03 Младост
UNREAD_POST 
Nino написа:
ПО ТВОЯ ПРИЧИНА КЛУБ НЯМА... както е тръгнало няма и да има!Има форум, който най-безпардонно заеба ДВА ПЪТИ! Пиши си тук, гледам, че си възстановил "НИКА"- си, но те моля не с този МЕНТОРСКИ ТОН!!
Под лично моя "особен надзор" си!!!


Чета и не вярвам на ушите си :shock: :wink: Как му се скара :D Обаче пропише ли другаря Митко интригата е въпрос на време мисля аз!

_________________
ИзображениеИзображение


Съб Фев 17, 2007 9:22 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Nino написа:
Mitko написа:
Колеги искате да има клуб, форум и някаква организация, а какво става? Каква е идеята за да сте заедно (себе си вече не броя)? Нали именно да се популяризира една наистина добра автомобилна марка?
Работата обаче е, че вместо да гради българина предпочита да руши и оплюва. Да Ауто Италия имат проблеми, но да не би клуба като организация да няма. Може с години да си сипваме пумия, но не е това начина. Начина е да се работи заедно. Ние сме клиента и фена на FIAT, те са начина този автомобил да стига до нас. Общата ни работа може само да е от полза и на двете страни. За всяка фирма критиката на клиента е полезна, но градивната критика. Това само подобрява един продукт, а не обратното. Разберете, че Ауто Италия имат нужда от контакта с феновете на FIAT. От този контакт се нуждае и една организация която претендира, че има за цел да популяризира марката FIAT.
Начина е да се търси общото между клуба и Ауто Италия, а не да се върви един срещу друг.


Отиде далеч!Ние не сме КЛИЕНТИ на АУТО Италия и това беше дискутирано по-горе.В този форум СЕ КАРАТ КОЛИ КОИТО СА ИЗВЪН ИНТЕРЕСИТЕ НА АУТОИТАЛИЯ и специално теб ли трябва да убеждавам в това?! Считам, че АутоИталия няма никакъв интерес от феновете на FIAT в този форум.... защото в него има няколко коли /не повече от 10/ произведени след 2003-2004г, за по-старите, нито им разбират, нито ги е грижа! ПО ТВОЯ ПРИЧИНА КЛУБ НЯМА... както е тръгнало няма и да има!Има форум, който най-безпардонно заеба ДВА ПЪТИ! Пиши си тук, гледам, че си възстановил "НИКА"- си, но те моля не с този МЕНТОРСКИ ТОН!!
Под лично моя "особен надзор" си!!!


Кога стана циганче, кога ти почерня задника. Слави, смятам, че се познаваме много добре за да ми се правиш на бща или на начална учителка. Ако обичаш се въздържай, аз каквото имаше да кажа го казах спирам да ви преча.


Нед Фев 18, 2007 7:48 pm
UNREAD_POST 
Днес се хванах на бас, че точно така ще отговориш!!! :mrgreen: Колко си прeдвидим, пък някои твърдят, че не си! Знаеш, че нищо лично нямам към теб, просто въпросът е принципен! Ти мислиш ли, че дори да не бях модератор бих ти отговорил по друг начин? Прочети темата от самото начало и ако сметнеш, че си сбъркал изтрий постта си, аз също ще изтрия моя.Пак много бързо се отказваш, докажи позицията си!/АИ/
А колкото до задника ми, винаги е бил черен да го е...ба!


Последна промяна Nino на Вто Фев 20, 2007 11:35 am, променена общо 1 път



Нед Фев 18, 2007 7:59 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 9:32 pm
Мнения: 180
Местоположение: Варна 03 Младост
UNREAD_POST 
Изтриите и моя щом ще триете ваще!Да не земете да го оставите да изглеждам ни в клин ни в ракав :roll: :D

_________________
ИзображениеИзображение


Нед Фев 18, 2007 8:24 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
beer написа:
Изтриите и моя щом ще триете ваще!Да не земете да го оставите да изглеждам ни в клин ни в ракав :roll: :D

Като си навит го направи сам!


Вто Фев 20, 2007 11:16 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 9:32 pm
Мнения: 180
Местоположение: Варна 03 Младост
UNREAD_POST 
Vladim написа:
beer написа:
Изтриите и моя щом ще триете ваще!Да не земете да го оставите да изглеждам ни в клин ни в ракав :roll: :D

Като си навит го направи сам!


Не,не съм навит!Щом другите ги има и моя остава!

_________________
ИзображениеИзображение


Пет Фев 23, 2007 12:57 am
Профил ICQ WWW
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Нед Мар 11, 2007 9:24 pm
Мнения: 12
Местоположение: София 14 Искър
UNREAD_POST 
От мен един много голям минус за сервиза на Александър Ауто ... преди два дни им звъня и ги питам за диагностика ... казаха "ела утре". Питам - 15:00-15:30 става ли - отговор - да. Вчера в 15:10 бях там. Приемчика започна да ми овърта че коли се приемали само сутрин и като приключели с тях можели да ме приемат и мен. На въпроса колко трябва да чакам отговора беше 10-20 минути ... В 15:50 влизам пак да питам какво става ... че на света няма нищо по-изнервящо от чакането (поне за мен). Казаха да изчакам още 5 минути ... в 16:30 си тръгнах без дори да ги питам какво става ... никога ... ама никога няма да стъпя в този сервиз отново ако ще турско да е. Чувствах се като нищожество молещо за подеяния пред тези идиоти.


Чет Май 31, 2007 7:30 am
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 6:42 pm
Мнения: 270
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Колега,по прогнози на КАТ до края на годината ще се вкарат около 400000 стари коли от Европа.Заради поевтиняването.Представи си колко клиенти ще имат сервизите.Очаквай нещата да стават все по-зле.Препоръчвам да влизаш в сервиз само в краен случай,а пък за диагностика само в сериозен сервиз.

_________________
FIAT PUNTO JTD LANCIA CAPA 200020V


Чет Май 31, 2007 9:06 am
Профил

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 10:35 am
Мнения: 1
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Люлин 2
Хората само с италиански коли се занимават и са напълно оборудвани.9200487


Чет Май 31, 2007 4:16 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Люлин 2
Николай написа:
Хората само с италиански коли се занимават и са напълно оборудвани.9200487


Кои са тези хора?

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Май 31, 2007 11:57 pm
Профил ICQ YIM

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 7:44 pm
Мнения: 1
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST ...
Абе глупаци прости като не знаете за какво става въпрос в Ауто Италия какво говорите бе ебати дечковците прости :evil:


Съб Сеп 22, 2007 3:06 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: ...
mishenti написа:
Абе глупаци прости като не знаете за какво става въпрос в Ауто Италия какво говорите бе ебати дечковците прости :evil:


Кажи ни за да знаем. Доста силно изказване за 1-ви пост. Възпитаните хора първо поздравяват. После се оглеждат и чак тогава наричат тези, които са преди тях на дадено място глупаци. Приеми го като приятелско напомняне, а не като забележка от администратор :wink: Следващото обаче ще е официално предупреждение защото 1-та ти работа тук е да прочетеш правилата на форума.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Сеп 22, 2007 10:43 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST Re: ...
mishenti написа:
Абе глупаци прости като не знаете за какво става въпрос в Ауто Италия какво говорите бе ебати дечковците прости :evil:


Колега, ти да не би да работиш там? :mrgreen:


Съб Сеп 22, 2007 10:51 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg