Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:05 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
СЕРВИЗИ за FIAT С гаранция за части 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 4:16 pm
Мнения: 1
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Nikcho написа:
Тук към нашият край няма ли никакви такива сервизи!?!?! Нещо Дървеница, Младост, Дружба, Слатина!?!?! :shock:


дали си намери добър сервиз в тези райони, че и мен ме интересуват те?:)


Нед Сеп 14, 2008 5:42 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 10:49 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST 
uckpa написа:
Nikcho написа:
Тук към нашият край няма ли никакви такива сервизи!?!?! Нещо Дървеница, Младост, Дружба, Слатина!?!?! :shock:


дали си намери добър сервиз в тези райони, че и мен ме интересуват те?:)

колеги незнам добър сревиз в нашият раион,но мога да ви кажа каде да не ходите(СЛАИ_С в младост 1а)."маисторът"там е пълен некадърник,чеп за зеле не става от него.оставих му да ми прави колата,нестига че се мота 3дена,но още на първите няма и 100км и колата пак се развали.карам му колата задавиди какви ги е сваршил и да си искам парите за ремонта,но тои ми заяви че сие сваршил работата.сваршил я едруг път,пак нямам хидравлика

_________________
fiat punto 1.2 75hp 95


Чет Яну 29, 2009 7:41 pm
Профил

Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 11:08 pm
Мнения: 1
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ТЕМПО СЕРВИЗ
МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ТЕМПО СЕРВИЗ НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ТЕМПО В ЖК МЛАДОСТ И НА ДВАТА МИ ФИАТА ПРАВИХА ОСНОВНИ РЕМОНТИ СМЕНИХ В СРЕДАТА НА МИНАЛАТА ГОДИНА ИВСИЧКО ДО СЕГА Е НА 6 ЗА КОЕТО МНОГО БЛАГОДАРЯ НА МОМЧЕТАТА ОТ СЕРВИЗА СМЕНИХ СЪЩО И СЪЕДИНИТЕЛ МАНШОН ИМОГА ДА КАЖА ЧЕ НАМЕРИХ МОЯ СЕРВИЗ КОТО ЧАСТИ ТЕ КОЙТО МОНТИРАХА БЯХА С ГАРАНТИРАН ПРОИЗХОД И КАЧЕСТВО ЕДИНСТВЕНОТО ЛОШО Е ЧЕ ЗА МОМЕНТА НЯМАТ ДИАГНОСТИК

Колега, нужно ли беше да ни се накараш? Махни този CAPS


Пон Фев 16, 2009 1:49 am
Профил

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:09 am
Мнения: 2
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
колеги нештата седят така има части по 2-3-5 лв. специално по повод маншоните има и от 25 нагоре тук зависи и от качеството евтино качествено няма това е заблуда но всеки има право да си подържа колата както сметне за добре


Пон Мар 23, 2009 9:58 am
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 7:29 pm
Мнения: 1
Местоположение: Стара Загора , България - Katerini , Greece
UNREAD_POST Re: СЕРВИЗИ за FIAT С гаранция за части
Колеги ако можете да ми препоръчате добър сервиз в Сандански ,където биха могли да ми сменят двигателя на колата ( FIAT MAREA 2.0 / 97 г/ бензин), защото в момента е в сервиз в Гърция (Катерини) и от тук ми казаха двигателя ти е за смяна. Пали си нормално тихичко, обаче надвиши ли 2000 оборота и трака като трактор. Нов струва 2400 евро ,а втора употреба 1500 евро. А като им знам сервизите тук(не поправят - директно сменят) . Обадих се на вече доверен сервиз в Стара Загора (старозагорец съм) и ми казаха трябва да ни я докарате можем за 1500 лева да намерим двигател ( 2-ра употреба )и да я оправим, ако проблема е това. Е да, обаче превоза - най-евтиния при това ми струва 1200 лева и то да ми я вземат от Солун .:)
За това ако можете да ме насочите къде в Сандански , тъй като ми е най-близо мога да се насоча и да ми прегледат колата като хората ,че тук специалистите са с ренгенови очи , без да са отворили капака и ти казват ,че целия двигател е за смяна.
Благодаря ви предварително за помоща. :)


Пет Юли 03, 2009 7:44 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 26, 2008 11:57 pm
Мнения: 139
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: СЕРВИЗИ и за FIAT С гаранция за части от АУто Плюс
Препоръчвам ви този сервиз/D&S Motors - Люлин до маг. Бриколаж/, за каквото и да е. Хората найстина си разбират от работата и не са кожодери. Честни са по отношение на това, дали найстина автомобила се нуждае от ремонт или смяна на части. работят само със свой части и дават гаранция за труда и частите. Работят с Ауто Плюс и доставката става доста бързо на нужната част. Може да са малко по-скъпи но дават гаранция, както за часта така и за труда. струва си да стреляте на сигурно, а не да сменяте двапати нещо. Аз съм много доволен и това е моят сервиз - поне за сега
Това е един от малкото сервизи който разбират от ABS, ASR, AIR BAGS, инжекциони, електронни помпи, дизелови помпи, почистване на дюзи и много други неща. За помесе инфо виж: http://www.dismotors.com/
Безавариина и успех

_________________
FIAT MAREA ELX 1.6 16V 103 hp - Sedan
FIAT STILO 1.9 JTD 115hp /вече 153 hp/ - 2003-3 Porte
http://www.youtube.com/watch?v=TAwm5IFE1aQ
http://remap.me/index_bg.html - По-добрият чип тунинг.

Изображение


Нед Сеп 20, 2009 10:41 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 5:34 pm
Мнения: 48
Местоположение: България
UNREAD_POST Re: СЕРВИЗИ за FIAT С гаранция за части
Аз съм от Пловдив, но сега се подвизавам във Варна. Някой може ли да ми препоръча сервиз за фиат тук? Много ще съм благодарен, че от 2 месеца ходя по мъките.


Вто Апр 06, 2010 8:19 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg