Дата и час: Чет Юни 06, 2024 11:55 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
"Италиянеца" - Доволни има ли ? 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST "Италиянеца" - Доволни има ли ?
Хмм, колеги кажете от този ИТАЛИЯНЕЦА в Овча купел Доволни има ли ? Нещо ходих там 2 пъти и Хич не ми харесаха цените първо. Да не казвам кoлко ме издразни отношението на Работниците Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Гледаха ме кат парцал едва ли не и отговаряха през зъби. Да не говорим че последния път и нямаха части за Типото Което ме учуди още повече.
За колорит ще спомена Дясна предна врата Обявиха за 100лв Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 За стоп заден нещо от сорта на 40-45лв. Задната кора дори я нямаха а за заден калник също някъде 40 лв. Калник не съм намерил на друго място още ама Врата за 30 намерих колега от форума даваше и за 15 Стоп купих за 25 А кора пак тъся още за 10-15 Лв. говорил съм за една :) В събота отивам да я видя. Аз ли не съм в час или ИТАЛИЯНЕЦА ??? :dweeba:

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Последна промяна Emillio на Пет Сеп 21, 2007 4:08 pm, променена общо 1 път



Чет Сеп 20, 2007 11:55 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Ами...предимно добри и евтини неща се говорят за него :) Аз бях ходил там два пъти, и като кажех Фиат Купе и ми сочеха вратата. Преди да сменя скоростите се обадихме да питаме за скоростна кутия, казаха че имат 4-500 лева някъде не са сигурни, но имат да отидем. Пича са който отидох познаваше един от работниците, обясни му защо сме, и той ни каза така: Влизате и казвате скоростна кутиа за Алфа 155 16В. Така и направихме, и влязохме с нашата скоростна кутия след час и половина търсене открихме каквото ни трябва. Тоя пич потвърди пред ония на касата че това е за Алфа, и ми струваше 200лв, и още 50лв за които се разбрахме още отначало. Има много неща, но трябва да ги убедиш да те пуснат да си търсиш.


Пет Сеп 21, 2007 12:03 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Добре де, а има ли опцуя оставяш твоя част и зимаш друга пак старичка ама по читава? Питам щот такова нещо още не сам правил...Благодаря Предварително>>>

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Пет Сеп 21, 2007 8:51 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Аз досега съм прибягвал до италианеца само няколко пъти. Предпочитам новите части където всичко е ясно и гарантирано.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Сеп 21, 2007 9:04 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 3:52 pm
Мнения: 197
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Аз в последно време чувам че е понадул цените.Ама то на какво ли не се вдигнаха? :evil: Но за ония там бачкаторите немога да кажа нищо добро-Рендета :paddle:


Пет Сеп 21, 2007 9:22 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
MartoModev написа:
Аз в последно време чувам че е понадул цените.Ама то на какво ли не се вдигнаха? :evil: Но за ония там бачкаторите немога да кажа нищо добро-Рендета :paddle:


Цените са му почти като за нови части. Ако направиш забележка, че толкова са новите просто ти се казва "Купи си нова. Защо си тук?".

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Сеп 21, 2007 9:37 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
MartoModev написа:
Аз в последно време чувам че е понадул цените.Ама то на какво ли не се вдигнаха? :evil: Но за ония там бачкаторите немога да кажа нищо добро-Рендета :paddle:


Цените са му почти като за нови части. Ако направиш забележка, че толкова са новите просто ти се казва "Купи си нова. Защо си тук?".

Абе не само ги е "понадул" ами направо иска да си ги складира нещата ... За новите части съм почти съгласен че са на подобни цени, може би не 100% всички но повечето. Все пак от негов колега вратата я взимам за 30 лв а до 100 са три врати та :arrow: + бонус едно огледало направо си е срамота ...

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Пет Сеп 21, 2007 4:16 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
ZDRAVIO написа:
Добре де, а има ли опцуя оставяш твоя част и зимаш друга пак старичка ама по читава? Питам щот такова нещо още не сам правил...Благодаря Предварително>>>


Ами да ти кажа ли нещо в мен говори че това е "Невъзможна мисия" я си представи какви боклучарници има по моргите и всичко ти продават от 10лв нагоре. Ако ти отидеш и кажеш Например искам да купя този стоп, - ОК струва 40лв смяташ ли че той ще вземе по-състарения ти за 20 при положение че му се връзва 2-3 лева по разбивка :wink: Напротив гледат да купят коли за скрап на по 200-300 лв и после като ги разкостят им се взимат 1000 и нагоре. Ако успееш да направиш такъв бартер някъде моля те пусни темичка да чуя за къде иде реч :wink:

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Пет Сеп 21, 2007 4:22 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 3:52 pm
Мнения: 197
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Казвате че цените са като по магазините,само че има една малка подробност...по магазините са турски,дубайски,китайски и т.н.


Съб Сеп 22, 2007 9:40 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
MartoModev написа:
Казвате че цените са като по магазините,само че има една малка подробност...по магазините са турски,дубайски,китайски и т.н.


Зависи кои магазини.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Сеп 22, 2007 10:50 pm
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST ---
Не, колега Емиллио, друго мислех мен ме би градушка и мислех да сменям предния капак за същия само че здрав, даже и 10лв. да му взема пак по-добре от колкото да седи и да прашлясва в мазето, мисля...ма май кат слушам няма да сполуча...

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Нед Сеп 23, 2007 3:19 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 4:40 pm
Мнения: 290
Местоположение: Стара Загора, София
UNREAD_POST 
MartoModev написа:
Казвате че цените са като по магазините,само че има една малка подробност...по магазините са турски,дубайски,китайски и т.н.

Ми че то всичко е такова, най - вече китайско, нали не очакваш и не мислиш че можеш да си намериш части правени в Италия?????

_________________
Изображение
ЗАПИШИ СЕ В КАРТИНГ ШАМПИОНАТА НА КЛУБ Ф1 !!!!


Пет Сеп 28, 2007 11:38 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
ФЕРАРИСТ написа:
MartoModev написа:
Казвате че цените са като по магазините,само че има една малка подробност...по магазините са турски,дубайски,китайски и т.н.

Ми че то всичко е такова, най - вече китайско, нали не очакваш и не мислиш че можеш да си намериш части правени в Италия?????


Не само, че мисля ами и намирам. Карам колата си само с италиански части и то на доста добри производители. Само преди 3 дни сложих оригинални кабели на Марели. Просто трябва да знаеш от къде и какво да купуваш. Виж и този сайт www.axm-auto.com
Частите са с доказано качество, а и повечето производители на предлаганите части се полват от ФИАТ и като доставчици за 1-во вграждане при новите автомобили.
Никога не бих купил ползвани части за ходова част и/или спирачна система. Това би означавало да не обичам себе си и здравето си.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Сеп 30, 2007 10:09 pm
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg