Дата и час: Пон Апр 29, 2024 1:50 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Алфа ромео 155 2.5 V6 Super 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Ное 19, 2009 11:52 pm
Мнения: 9
UNREAD_POST Алфа ромео 155 2.5 V6 Super
Марка: Алфа ромео
Модел 155
двигател 2.5 V6 бензин
мощност 165к.с.
брой врати:4

Екстри: 4бр. Ел стъкла, Ел. Седялки с подгрев, Климатроник (работещ),Ел. огледала с подгрев, централно,аларма, АБС, 25%блокаж на диференциала, Газов инжекцион, ксенонови светлини на късите.

Особености: Сменен съединител през 2012г -Валео нов(450лв), нови предни амортисьори Боге гас за оригинално вграждане,спортни пружини Ейбах червени,лята джанта Азев 16", сменено масло предо около 6000км,ангренажа е на 20 хил.км,сменени са предните спирачни маркучи и гумичките на апаратите+праховите им маншони, купени са ии задните спирачни маркучи (4 на брой) и престои смяна тези дни, рейката и стартера са рециклирани преди около година,сменени са свещите с NGK, заедно със съединителя е сменено и маслото в скоростите и нов датчик за перката на радиатора, сложена и нова помпа на съединителя (тази на кутията) и нови предни накладки Брембо(буквално нямат 1000км. вероятно изпускам още нещо.... Има и направен Ремап (чип тунинг)от О.Е.М

Причина за продажбата: Колкото и да си я обичам и да съм дал пари по нея,вече я карам 5 години и ми влезе манията в главата за по-нова кола, влюбен съм в 156 пълен фейслифт и дори съм харесал няколко екземпляра. Съответно моята кола се продава докато не продадът тези които съм харесал или докато не съ завърна в родният си град че съм по командуировки и почти не я карам колата. С новият съединител има 3-4 хиляди км само.

Снимки: http://www.cars.bg/u951707
Цена 2900 в състоянието което съм описал + няколко неща бонус които имам из гаража. Или 3000лв със 2 задни амортисьора КОНИ спорт (жълти) регулируеми- просто са свалени за зимата,че друска повече с тях,в момента е с обикновени в идеално здраве.
тел. 0898237796

_________________
ALFA ROMEO 155 V6


Пон Апр 08, 2013 1:33 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg