Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:37 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Имате ли катастрофа? 

Имате ли катастрофа?
Да, по моя вина. 13%  13%  [ 10 ]
Да, но не по моя вина. 22%  22%  [ 17 ]
Да и по моя вина, и без аз да съм виновен. 23%  23%  [ 18 ]
Да, но не бях аз шофьора. 5%  5%  [ 4 ]
Не, никога не съм преживявал катастрофа. 36%  36%  [ 28 ]
Друго... 1%  1%  [ 1 ]
Общо гласове : 78

Имате ли катастрофа? 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:55 am
Мнения: 757
Местоположение: София, кв. Овча Купел
UNREAD_POST Имате ли катастрофа?
Дайте да пуснем една анкета да видим кой какво е преживял.
А и друго ще е интересно да видим какъв е процента на "чистите" - без никакви инциденти :o

_________________
839А5.000 - 135hp - Лукс до безкрай - Либра '00
176A5.000 - 72hp - "Пупи е върха" - Пунто '95
Х 182В4.000 - 105hp - хубава печка - Брава '99
Х 834B2.000 - 150hp - "лошият" Капоне - Х Тема '90
Х 159A3.046 - 78hp - елегантната АЯ - Типо '92
Х 146А.000 - 45hp - Панда '85


Чет Дек 22, 2005 12:09 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Гласувах с не, но сега се сещам, че веднъж "лонг, лонг тайм агоу" :D един зажмалец с Москвич 412
нацепи Жигулето на баща ми /докато и аз бях вътре, но не карах, щото бях още малко джедайче/
в движение отзад.


Чет Дек 22, 2005 12:20 pm
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 12:22 pm
Мнения: 28
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Преди 8 години както си приказвах с мой колега, този пред мен наби спирачки внезапно и аз докато се усетя с все сила го ударих отзад, а той удари този пред него...... стана една верижна ........ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
Изцяло по моя вина :mrgreen:


Чет Дек 22, 2005 1:35 pm
Профил
UNREAD_POST 
Катастрофата бе най-лошия ден в живота ми! Заради нея още съм без кола.
Безавайрийно шофиране на всички през 2006-та!


Чет Дек 22, 2005 2:15 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 4:43 pm
Мнения: 73
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Никога не съм преживявала катастрофа, нито когато аз съм шофирала, нито като пътник :D и се надявам да е все така...

_________________
TEMPRA 1.6 i.e. S


Чет Дек 22, 2005 3:00 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Два пъти съм се возел и са ставали леки удари. Веднъж съм блъскал човек, но за щастие карах леко и нищо му нямаше. Изкочи внезапно отстрани на колата и добре че карах с 30,видях го в последния момент и успях някак си да спра и по-скоро той да се удари в мен. Абе кофти работи са тва. Да не се случва на никой


Чет Дек 22, 2005 4:34 pm
UNREAD_POST 
аз имам 4
2 не по моя вина и една по моя(поне така ме изкараха),на 4-тата катастрофа бях пътник,с една жигула правихме оф-роуд ,но се върнах ме със смачкан таван и без една врата или по скоро беше на задната седалка вратата,тогава си беше кошмар


Чет Дек 22, 2005 4:46 pm
UNREAD_POST 
:roll: Хм, аз имам 2 катастрофи, като тогава бях на 18. Едната по моя вина, с глупавата си глава карах доста пиян и посметох 2 или 3 коли отстрани. :roll: В другата не бях виновен. Един пич реши да даде на заден в кръстовището :shock: От тогава 7 години вече нямам ПТП-та. Стискам палци да продължи така!!!


Чет Дек 22, 2005 4:53 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:18 pm
Мнения: 1403
Местоположение: пловдив
UNREAD_POST 
аз имам една по моя вина и една не по моя вина , а също и ако се смята пиян човек да се блъсне в теб докато минаваш покрай него за катастрофа- имам и такава, добре че нищо му нямаше на тоя тъпак

_________________
TEMPRA 1.8 SW.SLX
UNO 1.0 FIRE
Изображение


Чет Дек 22, 2005 6:09 pm
Профил
UNREAD_POST 
Аз съм се удрял странично в топола с жигулата на баща ми преди 8 години... слава богу с 30 км
Иначе преди 3 години с Уното праснах един инкасов джип на заден при маневра , написаха ми акт за 20 лв и никакви точки. А тая година едно циганче ми изскочи и се удари в предния ляв калник на Пунтото и после стана и избяга, което не попречи после да отнеса акт за 100 лв, ама пак не ми взеха точки, тъй като ми обясниха че аз дефакто не съм виновен, ама при пострадеал пешеходец винаги се пишело акт на водача!


Чет Дек 22, 2005 11:28 pm
UNREAD_POST 
Най-големия ужас който преживях не беше удар в който участвам аз. Беше удара на приятеля ми Станислав (emdless4). Не пожелавам на никой да вижда подобно нещо и да изпита страха за приятелите си, който изпитах аз.


Пет Дек 23, 2005 12:43 am
UNREAD_POST 
Аз се самоударих в бордиур с 10км/ч,защото ми прилоша внезапно.Този инцидент бе първото ми проишествие :|
Лошата катастрофа в която участвах, беше верижна в нея бяхме 4-ри коли ударени от пиян с 2.2 промила алкохол в кръвта.


Съб Дек 24, 2005 11:33 am
Модератор
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 9:20 pm
Мнения: 272
Местоположение: София
UNREAD_POST 
гласувах - друго.

ами имам доста леки инциденти - примерно когато паркирам и ме дразни някой му подпирам бронята :)
друг път махах на едни непознати в перник (от кретения им махах) и сгънах теглича на един калъф пред мен.
а и една по сериозна - изкривих си калника на типото когато изпреварвах един завиващ, един изпреварващ го по трамвайните линиии и аз каращ с 100км в час по трамвайните линии (насрещните). Разбирасе виновен за последното беше жена ми която ме беше накарала да ходя до " Свети Мина", аз мразя да ме карат да ходя където и да е ..........

А забравих - веднъж треснах отзад и побутах една лелка която караше едно тико като Стиви Уондър. Качих един таксиметър на мантинелата на лъвов мост когато се опита да ме изпревари от лентата за ляв завой.


Съб Дек 24, 2005 8:16 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 3:06 pm
Мнения: 670
Местоположение: Добрич
UNREAD_POST 
Имам две, като и в двете нямах вина.
При първата се разминах с пукнат радиатор, счупен фар и малко огънати ламарини.
Тя обаче "бледнее" пред втората: viewtopic.php?p=25574#25574

Бъдете здрави, весели и щастливи! Карайте разумно и много внимателно!

_________________
Изображение


Нед Дек 25, 2005 5:30 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 10:08 pm
Мнения: 182
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
Тук в София въпросът не е дали ще се удариш, ами кога и колко пъти.
Аз имам 2 по-сериозни катастрофи:
1. Нацепих една лелка, която наби кучките на зелен сфетофар, защото гледала светофара за другото платно (призна си го и затова имаше "съвина" и се разминах без точки)
2. Помляха ми задницата на "Васил Левски" съвсем скоро - паркирано Бравото и някаква кака не си удържала БМВ-то в снега.


Нед Дек 25, 2005 1:47 pm
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg