Дата и час: Съб Апр 27, 2024 4:44 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Punto Abarth 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:56 pm
Мнения: 3
UNREAD_POST Punto Abarth
Привет,
Аз съм от новите състезатели от 2 месеца имам книжка и днес баща ми ме зарадва с Фиат Пунто Абарт.
1.9 85 к.с 4 варти Абарт тунинг боди тунинг страхотна музика 16ки джанти абарт ниско профилни гуми дизел естествено на 200 000 км от Германия , страхотно е на външен вид добре върви но е много грубо заради спортното окачване и то е абарт залепва за пътя ... . Има ли фенове който имат идея за какво иде реч като чуят тази кола общо взето в дългосрочен план дали ще издържи какъв разход може да ми дава какава скорост може да ми дига и такива работи :)
Поздрави колеги :acute:


Съб Яну 15, 2011 8:31 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 1:17 pm
Мнения: 46
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST Re: Punto Abarth
Kaто за начало се въздържай по карай първо със 120-130 после плавно вдигай скоростаа. Че на мен като се сетя колко инфарктни ситуации съм имам с Алфа ромеото - (155 1.8) които ако не съм предвиждал предварително нямаше да пиша тук.

Крал съм с 200 и виждам как манафа от пред мисли да влезне в лявата лента къси дълги къси дълги няма братче. Скачам на спирачката и докато се усетя вече съм до него и той ме избутва в банкета. Със 120-130км/ч съм стъпвал в банкета с левите гуми не мога да си обясня още как не ударих смотаняка с корсичката или не се забих в мантинелата. Затова не се засилвай много. Покарай година пък тогава пробвай колко км/ч ще ти вдигне.

Иначе аз сега карам 75коня дизелче и вдиха малко над 170 тва му е върха. твоето трябва да прави 190

_________________
ИзображениеИзображение


Съб Яну 15, 2011 10:45 pm
Профил

Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:56 pm
Мнения: 3
UNREAD_POST Re: Punto Abarth
ти ме разби аз си мислех че 150 ще му е много ... а иначе аз го кипих но не съм го карал защото няма номера в понеделник съм в кат и тогава ще го пробвам то горкото няма Турбина поне не видях и майстора и тои не видя и чип няма ама са стряска теи нз на кво са дължи ама има страхотен старт на 2ра ми праи 75 км/ч 5 хиляди оборота даже ако не е и 80км


Нед Яну 16, 2011 12:13 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg