Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:45 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
FIAT-BRAVA 1.6 16V 103HP VS. BMW 318i 115HP VS OPEL ASTRA 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 10:52 pm
Мнения: 9
UNREAD_POST FIAT-BRAVA 1.6 16V 103HP VS. BMW 318i 115HP VS OPEL ASTRA
Та спорим ние с един приятел кое е по-бързо БМВ или Фиата и един ден решихме да ги проверим !
Та значи тръгваме в 00:50 от Тракия към кукленско шосе (ше праим обратен на моста и от там към мебелна къща ще ги дърпаме) . Тъкмо завихме към моста и гледам аз в мъглата се открояват някви стопове приближаваме се и кво да видим старите приятели от КАТ. Продължаваме си ние, праим си обратното завойче и се насочваме към светофара ( в последствие решаваме да не е точно на този до куките а на следващия ) спираме си двамата и изведнъж изотзад изкача някаф Опел Астра и се нарежа и той до нас . Хубаво,ОК няя проблем, обаче светофарите в Пловдив през нощта не работят а премигват жълто ( в мъглата повечето и това не правеха) та гледаме се ние от колите и решавам да тръгвам аз кой разбрал кой не разбрал потеглихме (естествено аз като потеглил първи ги отнесох ) приближавам аз светофара до спортната зала след мебелна къща и забелязвам,че си свети червено (супер) спирам и се нареждаме пак . Червено,жълто и кво да видя аз моя фр. с бавареца тръгва, ай и ние след него (Астрата напълно я унищожих и пича нещо му свалихме самочувствието и реши да си тръгне.- хаха) :lol:
Праим една врътка с бавареца и се насочваме пак към единствения светофар работещ в момента .Минаваме мебелна къща и кво да видим пак наще приятели от Кат спрели на около 15 метра от работещия светофар ( на който праихме дръпката) и тоя път няя 6-5 ше се решава кой, кой е :aikido: ! Спираме на червено и тоя път потегляме перфектно на зелена светлина . Фиата се откъсва още на старта със около 2 метра пред бавареца, след включване от 2-ра на 3-та Фиата дърпа с още около 2 метра и на 4-та с около още 1 . И така с преднина около 5 метра Фиата направо издуха баварката ! Та пичове ФИАТА няма грешка ! Уважавайте си колите поддържайте си ги и ще видите, че са едни прекрасни машини ! И да все пак града не е за такива работи,никога не се знае какво може да стане, затова тряя се внимава изключително много!
Тва е от мен :bye:

_________________
**Fabbrica Italiana Automobili Torino**


Сря Дек 09, 2009 8:49 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg