Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:50 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Fiat Brava 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 10:37 pm
Мнения: 2
Местоположение: Харманли
UNREAD_POST Fiat Brava
Здравейте тъй като съм нов във форума, искам да питам за вашето мнение..... харесах си количка, ще постна и линкче.. http://www.aigrup.mobilen.bg/hpages.cgi какво ще кажете за колата на снимките изглежда добре, за състоянието не знам... малко съм далече от София и как ви се струва цената, малко да я смъкнат и една газова бутилка колко ще ми излезне или да скачам на дизелак. Някой случайно да живее около тази Автокъща да казва, много се разписах.. дано не съм ви омръзнал Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Ще се радвам на вашите коментари, лека вечер :)


Вто Май 26, 2009 10:54 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 08, 2007 8:34 pm
Мнения: 38
Местоположение: На Марс или в Русе
UNREAD_POST 
Миналата седмица си вземах същата Brava. Септември 1999 г. На малко повече километри.
Перфектна откъм външен вид. Салона е като нов, мирише на пластмаса в колата.

Разликата с тази, която си си харесал е, че моята има еърбег на пасажерското място, както и още два еърбега от външната страна на седалките.
Осветление и на задните седалки.
Няма алуминиеви джанти.
Моята я взех за 3 800.
Струваше ми още около 500 лева след покупката. Регистрация, технически преглед, застраховка и обслужване [ремък, ролки, масло, маслен, горивен, поленов филтър, цилиндърчета на задните спирачки и труд]

При теб, ако не се лъжа, повод за смъкване на цената са задния десен калник и предната врата, мисля че са "натиснати", ако снимките не лъжат.

Газова уредба ... намерил съм нов газов инжекцион, 1150 лева с монтажа, ако те интересува, на лични ще ти пиша къде. Аз ще отложа с около месец по финансови причини.

На бензин разхода ме изненада приятно. 32 литра за 543 километра, което ще рече разход под 6/100. Без включен климатик.

_________________
.:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
БИнзин Изображение


Вто Май 26, 2009 11:51 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 6:16 am
Мнения: 99
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
братле тва са много пари за тая брава по добре се разтърси из автокъщите има далеч по евтини и в по добро състояние едно приятелче си взе мареа за 3000 и единственият проблем беше релето на моигачите така че е хубаво да поогледаш още но тва си е мое мнение успех :cool:

_________________
синия дявол 1.6 16в 103 кончета 8)
ПАЗЕТЕ СЕ ХРАНИ СЕ С НЕМСКИ КОШНИЦИ
Изображение www.topmoto1.com


Сря Май 27, 2009 8:03 am
Профил

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 10:37 pm
Мнения: 2
Местоположение: Харманли
UNREAD_POST 
Мерси за отговорите :) От къде е добре да е внос колата, сега ще се обадя да поразпитам за тази... лошото е, че съм доста от далеч и трябва да бия доста път. Ако има нещо натиснато се отказвам просто..... на мен ми се струва че няма, ще питам.. като цяло ми се вижда малко височка цената, но ще искам да свалят "повечко" и така, ако е под 6/100 разхода.... аз може и въобще да не и слагам газ, че с тази цена малко се оплаших :) Колко литра е бутилката и какъв разход би дала на газ Malone твоята от къде я взе и доволен ли си като цяло, как е возията...... частите скъпи ли са, вътре просторна ли е. Успех и приятна вечер Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Сря Май 27, 2009 7:25 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 08, 2007 8:34 pm
Мнения: 38
Местоположение: На Марс или в Русе
UNREAD_POST 
Моята е от Италия.

Плюсовете са, че там сняг и ледове няма, респективно няма и химии по пътищата, респективно и много по малко изгнили автомобили, както често се случва при колите от север [Германия, Франция и по нагоре].

Лошото на италианските е, че самите италианци смятат поддръжката на автомобила за мръсна дума, разбирай смяна на масла, ремъци, консумативи. За тях просто не съществуват такива упражнения.
И отделно, че карат, като болни от рак, разбирай ... колкото може да върви. Имам лични впечатления от Италия, бил съм там и мисля, че имам поглед.

Аз лично предпочитам "италианка" след добър оглед. Имам три коли от там и от всички съм доволен.

Цената е за газов инжекцион, а не за обикновена газова уредба. Обикновената е наполовина, но има известни условности при монтажа, които за мен са неприемливи. Компромиси не бих правил, искам да ми е комфортно.

Не съм карал с такава газова уредба, другите ми коли са моноинжекции. С обикновени газови уредби, Lovato.
Едната гори 8/100 газ, като не я жаля въобще [1.6 моноинжекция], а другата 6/100 газ, но тя си малката въшка на жена ми, Punto 1.1, 55 коня.
Това извънградско.

Газовия инжекцион [съм чувал че] дава още по нисък и постоянен разход, така че при всички случаи е плюс.
Бутилки всякакви има, те са си стандартните бутилки. Големи, малки, на мястото на резервната гума ... въпрос на личен избор.
Аз и двете коли с газ съм оборудвал с 30 литрови бутилки.

Относно возията нямам забележки, относно това дали е просторно ... не знам ... мога само да кажа, че в по просторна кола от този клас не съм се возил. А съм карал много и най-различни автомобили.
Тук всичко е на мястото си.

Частите са си части.
За италианските автомобили има два мита.
Че са много чупливи и че частите им са без пари.
И двете не са верни. Нито се чупи повече от автомобилите от същия клас, нито пък цените на частите са много евтини.
Купувам си само маркови части, не са евтини, но пък забравям кога съм ги сменял. И малко по скъпото излиза по евтино.

Относно козметичните дефекти виж какво имам предвид, мисля, че не се лъжа:
Обърни внимание как се пречупва отражението, което показва нарушена форма, натиснато.
Не е болка за умиране, но е предостатъчен повод за сериозен коментар на цената.

Изображение Изображение

_________________
.:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
БИнзин Изображение


Сря Май 27, 2009 9:18 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg