Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:38 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Мини драскотини 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 25, 2006 4:37 pm
Мнения: 31
Местоположение: София Област
UNREAD_POST Мини драскотини
Здравейте форумци,
Набързо ще ви драсна за един мой каско проблем.
На 21.04 след като си бях подновил застраховката автокаско отидох в пункта за маркиране на Сточна гара. Платих си 25 лв. за смяната на стикерите и кротко зачаках до измитата ми кола да дойде специалист от фирмата и да ми завери каско полицата.
След малко пристигна служител с моята полица и започна огледа и снимането на колата ми. Докато обикаляше и разглеждаше внимателно започна да пише по полицата ми. Това много ме заинтригува и като свърши с ужас видях драсканиците му по моята полица. Предположих че е описал забележки. Попитах го какво е описано на полицата ми. Той започна да ме развежда около автомобила и да ми показва на почти всички детайли малки драскотини, които описва в полицата. След като питах какво означават писанията му при щета, той ми каза че се покрива щетата , но без боя.
Бях направо потресен. За трета година застраховам в ДЗИ и същите тези дребни драскотини никога не са ми описвани. Да подчертая и че щета не съм имал, освен лека градушка, която не беше по моя вина. За такива драскотини аз никога не бих поискал от застрахователя ми да ми пребоядисва колата.
Тъй като каското ми е на 4 вноски обадих се на застрахователната ми агентка и казах, че след изтичането на първите 3 месеца приключвам завинаги с ДЗИ. И може би не само с ДЗИ, а въобще с каско застраховането.
С две думи внимавайте много. Не знам как би трябвало да се предпазите от това, но на мен вече не ми се занимава с каско, маско и т.н.

_________________
Fiat Marea 1.8i


Пон Май 18, 2009 10:27 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg