Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:57 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Тъпи, скапани застрахователи 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST Тъпи, скапани застрахователи
Застраховките "Каско" като трябва да ти вземат парите, може по всяко време на денонощието. На вратата ще ти дойде агентът. А като трябва да ликвидират щети, само в работното време, което е до 16 ч. В 16,15 гориш, въпреки че всички са там и е за 5 мин работа. Е за какво им давам 1200 лв. на година? Какъв клиент-цар съм с този бюрократичен подход към мен? Вярно е,че закъснях, но как да предположа, че работят до безумния час 16.00? И като съм застраховал нова кола, т.е. съм някакъв вид по-едричък клиент, малко така уважение...

Старите коли не съм ги застраховал. Колко прав съм бил.

Ето в такива случаи се вижда разликата между добрия и лошия търговец. Добрият ще направи изключение и ще ме обслужи извън работното време. Аз ще съм доволен и ще се застраховам пак там. Лошият ще ме върне да идвам пак и ще получи негативен постинг във форум и 1200 лв. по-малко другата година.

А забравих - въпросният точен бюрократичен застраховател е ЕвроИнс.

_________________
Добри Божилов
Българска Интернет Партия


Пон Ное 17, 2008 5:50 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 8:26 pm
Мнения: 110
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST Re: Тъпи, скапани застрахователи
Така си е в повечето случаи, но аз поне за сега от моя застраховател мога само да се похваля (БУЛСТРАТ чрез Ес Ди Ай Брокер). Винаги когато наближи да си плащам премията ми се обаждат да ми напомнят (което е разбираемо), но ако закъснея с няколко дни не ми създават проблем. Що се отнася до изпла
ането на щети - приеха ме в събота, нямаше опашка и ми признаха щетата по цена на авточастите в магазин, което поне мен ме устройва.

_________________
Сега се радвам на Alfa Romeo 147, 1.9 JTD,
а преди настъпвах педала на Fiat Brava 1.6


Вто Ное 18, 2008 1:16 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 2:08 pm
Мнения: 149
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Моето каско беше към ДЗИ и също съм доста доволен. Преди две години ми платиха 470лв. за разбита ключалка и леко огънат калник на Пунто 94г., тъй че колега май е по-добре да смениш застрахователя Yellow_Flash_Colorz_PDT_06. Всъщност в нашата мила страна застраховател и банкер може да стане всеки полуидеот, тъй че не се ядосваи.
Забравих да кага когато ходих на огледа за щетите и после за вземане на паричките и двата пъти беше след 17:30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

_________________
Изображение


Нед Ное 23, 2008 11:07 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 8:52 pm
Мнения: 7
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Добри, пак не си си пил хапчетата!
Какъв едър клиент може да бъде Добри Божилов!? Какъв клиент си ти бе, ...... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05


Пон Дек 08, 2008 1:08 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg