Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:57 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
кой според вас е най-кофти булевард в София 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 2:19 pm
Мнения: 114
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST кой според вас е най-кофти булевард в София
Здравейте
ето моето мнение . Ужасно противно ми е да се движа по бул."Симеоновско шосе" целия е обсипан с неравности. Всеки е копал и после заривал и след това са се образували едни слягания от които като се движиш могат да ти изпаднат бъбреците. То не беше копане за газ, то не беше за сградни канални отклонения, а и шахтите там въобще не са на ниво( коя хлътнала, коя изпъкнала). А за пешеходците няма тротоари. Булеварда се нуждае от серозен ремонт.


Нед Ное 16, 2008 11:22 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Всичките са зле и то не толкова заради състоянието им, а заради лошото планиране. Отдавна вече булевардите не са улици за бързо придвижване.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Ное 16, 2008 11:47 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 2:08 pm
Мнения: 149
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Цитат:
ето моето мнение . Ужасно противно ми е да се движа по бул."Симеоновско шосе" целия е обсипан с неравности

Ти поне се движиш. За най кофти според мен е Евлоги Георгиев (особено в часта от Орлов мост до НДК). Също много мразя и бившия бул "Житница" новото му име все го забравям, но за тези които незнаят това е булеварда на които се намира т.нар италианец. :D Та този булевард е станал ужасно място сутрин след 7:30 няма каране, вечер след 16:30 пак така Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 [/quote]

_________________
Изображение


Нед Ное 23, 2008 11:27 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 8:26 pm
Мнения: 110
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
За мен най-кофти е Тодор Александров в отсечката около Х. Ботев и тунела. През измината седмица ремонта на трамвайната линия там ми разказа играта.
А мината седмица точно преди Х. Ботев успяха и да ме блъснат леко отзад въпреки че там се преминава със средна скорост от 5км/ч.

Хубавото е, че след ремонта в посока от тунела към центъра сега е разширен, има още една лента и отделна лента за ляв завой и може малко да се пооправи.

Мислейки си за хубавото, какво ще кажете да разширим леко темата като освен лошите булеварди включваме и бързи начини за придвижване от една до друга точка.

Ще поставя началото с предложение за маршрут от кв. Стрелбище до кв. Гео Милев. Ако някой знае по-добър/ бърз маршрут да пише. Ето го моя, който при тръгване сутрин в интервала от 8.00 до 8.40 ми отнема минимум 30 мин. (GPS-а въобще не помага и май така ще бъде докато не пуснат услуга за определяне на маршрута според трафика).


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Сега се радвам на Alfa Romeo 147, 1.9 JTD,
а преди настъпвах педала на Fiat Brava 1.6


Вто Дек 02, 2008 1:06 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg