Дата и час: Вто Апр 23, 2024 2:44 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Кражба. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Ное 07, 2008 5:46 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST Кражба.
Колеги, ако някой може да помогне за откриването на откраднато моторно превозно средство, ще му бъда много благодарен и ще бъде възнаграден от собственика.
От кариера в района на с.Яна, Софийско, на 25.10, са откраднати два четириосни самосвала, единият от които е на мой първи братовчед.Камиона е MAN, с тъмночервена кабина.Има счупен спойлер.Регистрационния номер е СО 4396 АК.Крадците са действали хладнокръвно, тъй като кариерата е била охранявана от някакви сотаджии, които също са се включили в издирването.Поискана му е сериозна сума за откуп, която той естествено е отказал да даде.Последната информация е, че е влязъл в София през Искърското дефиле, след което е отпрашил за Перник.Може да е мушнат в стари, неизползваеми халета на закрити фабрики и заводи, бетонови възли и други.Неговият телефон ще го давам на лично, както и моят.Човека е много сериозен, млад и амбициозен.
Между другото, аз също съм преживял подобна история и не пожелавам на никой подобна разправия и безотговорност от страна на прокуратура и съд.Това са две безсмислени институции в нашата адвокатска държава.Вече седма година немога да си върна парите от откупа, който съм дал, за да получа моето.Истината е в оръжието, друго спасение няма.
Пуснал съм темата във форумите на Фолксваген и Ситроен.Най-често съм при французите.
Още веднъж благодаря.


Пет Ное 07, 2008 6:26 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 3:52 pm
Мнения: 197
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Тея камиони каско нямат ли?


Съб Ное 15, 2008 12:07 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg