Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:12 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
До къде стигна Българският "шофьор".... 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 11:54 pm
Мнения: 42
Местоположение: Варна Евксиноград
UNREAD_POST До къде стигна Българският "шофьор"....
Добър вечер на всички колеги и колежки... Ще си позволя да отворя тема която може би я има ... Нека тук , чрез нашите грешки и тези на другите , да се научим поне малко как да се държим по пътищата... Ето и причината за тази тема...
16:30 часа свърших работа и се прибирам към вкъщи... Пътя е Варна - Златни ... Около половин километър преди да направя обратен... Зад мен джип пред мен 2 голфа . Този пред мен си беше наистина готина кола направена , натокана ... Джипа тръгва да ме изпреварва ,зад мен виждам че идват още коли...достига момента в който не го виждам на страничното огледало... Хвърлям бърз поглед дали е до мен ... Там е -почти достига средата на бравото... В полезрението ми попада как голфа натиска спирачки прави маневра в ляво и минава пред джипа... Спирачки и от моя страна от пета на втора ... /:( много грубо / ... Ляв завой и на сантиметри от задната броня на джипа... Късмет ,че още някой не е тръгнал да изпреварва... А в този момент знаете ли какво виждам докато става всичко... Първия голф не този пред мен а другия спира по-средата м/ду платната и най спокойно си говори по телефона... И всичко това се случва за секунда ...голям късмет друго немога да кажа... И браво на момчето с голфа невероятна реакция да е жив и здрав.... И какво правим ? Питам аз? 36_2_13

_________________
Fiat Bravo 1.8 GT 16V 83KW 113HP


Чет Окт 23, 2008 7:42 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 5:00 pm
Мнения: 267
Местоположение: София, Павлово
UNREAD_POST 
Нормална ситуация за българските пътища....
Ела в столицата да видиш тук как карат джигитите с лъскавите коли.....

_________________
Фиат Браво 1.8 16V GT, нормална газова уредба - 12/100 ......
Изображение


Чет Окт 23, 2008 7:59 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 3:41 pm
Мнения: 82
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
:ranting2: НА ТОЯ Ш*****К ако бях там, какви неща щяха да му се случат, чак щях да се отврата от себе си! :36_2_29:

_________________
- = АУТОТИЙМ БЪЛГАРИЯ = -
Всички видове авточасти за вашият автомобил!
Процентно намаление за съфорумци!
Fiat Coupe 2.0 20V Pininfarina 147к.с. - Къде отиваш ти, може би?!


Съб Ное 01, 2008 1:02 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 11:54 pm
Мнения: 42
Местоположение: Варна Евксиноград
UNREAD_POST 
sim4ata написа:
:ranting2: НА ТОЯ Ш*****К ако бях там, какви неща щяха да му се случат, чак щях да се отврата от себе си! :36_2_29:

Хех... Живи здрави и газзззззззззззззззззззззззззззззззззззззз Yellow_Flash_Colorz_PDT_09

_________________
Fiat Bravo 1.8 GT 16V 83KW 113HP


Съб Ное 01, 2008 7:53 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 1:41 am
Мнения: 255
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
Охо... Ако някой си мисли че във Варна ситуацията по пътищата е по-добра от тази в София - много се лъже. Живях, учих и работих във Варна много години. Знам как беше през '90 и редовно виждам как е сега. Да не говорим че в последните две - три години тече непрекъсната промяна на правилата - нови знаци, нови еднопосочни улици... Сещам се за една улица край стадион Спартак, която два или три пъти я преправят от двупосочна в еднопосочна и обратно. Луда работа.

В Евксиноград имам познати, които живеят в една вила... И които в момента почти нямат достъп до главния път заради два нови хотела - единия е на TUI, там е май главния офис на оная тъпа фирма ПЕРОТА.

_________________
Tipo Gran Turismo 2.0 i.e. 159A6046
Alfa Romeo 156 1.8 TS


Съб Ное 01, 2008 8:29 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 11:40 am
Мнения: 227
Местоположение: София
UNREAD_POST 
не се ядосвайте...

спазвайте повече дистанция

_________________
Изображение


Нед Ное 02, 2008 2:24 pm
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 1:50 am
Мнения: 124
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Хм...такива работи всеки ден се случват,но на мен най-много ми настръхна косата преди няколко седмици,като изпреварвах един огромен камион,карайки си с 55-60 километра,супер нежно и точно като половината ми кола или почти цялата влезе м/у камиона и мантинелите,оня без мигач зави рязко наляво....,не знам как се отървах,ама хуваво,че имам много добри гуми и спирачките сработиха жестоко,защото щеше да ме смаже....
Та,на всеки се случва,ама много разсеяни и глупави хора по пътищата,то за някои неща рутина поне се изгражда,ама....
ЖИви и здрави и карайте внимателно :P


Пон Ное 03, 2008 7:38 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 18, 2008 8:49 pm
Мнения: 41
Местоположение: Варна 03 Възраждане
UNREAD_POST 
Na4ko написа:
Хм...такива работи всеки ден се случват,но на мен най-много ми настръхна косата преди няколко седмици,като изпреварвах един огромен камион,карайки си с 55-60 километра,супер нежно и точно като половината ми кола или почти цялата влезе м/у камиона и мантинелите,оня без мигач зави рязко наляво....,не знам как се отървах,ама хуваво,че имам много добри гуми и спирачките сработиха жестоко,защото щеше да ме смаже....
Та,на всеки се случва,ама много разсеяни и глупави хора по пътищата,то за някои неща рутина поне се изгражда,ама....
ЖИви и здрави и карайте внимателно :P


Отностно българският шофьор и камионите искам да споделя нещо. Преди около месец с брат ми си караме по главният път през село Суворово и пред нас една ИФА натоварена с дърва. Брата пуска мигач и предприема изпреварване с около 50-55 км/ч. Изневиделица, след като вече половината кола го е изпреварила, шофьора на ИФА-та решава да свива вляво. Всичко стана за около 10 секунди, предната му гума закачи нашия заден калник и започна да го мели. Брат ми даде ляв за да го избегне и натисна спирачката обаче ИФА-та се оказа упорита и продължи да се движи и да захапва с гумата си ламарините. Притисна ни до бордюра и започна да ни влачи, като през това време предата му лява гума вече беше до страничния прозорец на пасаерската врата. Слава боги че бордюра свърши в даден момент и успяхме да кривнем в една пресечка, че иначе сигурно щях да пиша това от болницата. Та въпроса ми е следния ... ти какъв полуидиот трябва да си за да намелиш така някого (цялата дясна страна на колата не мязаше на нищо), да си слезеш от ИФА-та и да изречеш нещо толкова ненормално като "ауууу ама ти не видя ли че минах на по-ниска предавка и пуснах мигач"....

П.С. ИФА-та имаше само един мигач който висеше на кабелче и сочеше надолу, без регистрация и с 3-ма мангали вътре...

_________________
Fiat Tempra 1991 1.6 Carburator 63kW/86hp


Съб Ное 15, 2008 6:41 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg