Дата и час: Пон Апр 29, 2024 1:31 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Заповед за уволнение! Ако искате, подпишете! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Проблема е че инициативата е поета от доказани разбойници, които не трябва да припарват до власта никога повече.

Подкрепям с двете си ръце казаното от теб. Но и разбойниците имат граница на търпението - то нашето не беше малодушие, не беше овчедушие. Явно сме толкова "печени", че не можем една инициатива да направим.

LEVSKI написа:
Личното ми мнение е че дори подобна тема с този линк, няма място във автомобилен форум, но както вече казах, това е мое лично мнение.

Е, тука вече нямам думи! По-голяма изцепка не бях чувал! Точно в раздела "Общи..." повечето теми нямат нищо общо с автомобилите. Но както казваш това е твое лично мнение, пък било и единствено по рода си в темата ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 ... :P


Вто Сеп 09, 2008 2:35 pm
UNREAD_POST 
Не мога да разбера, аз ли се не се доизказвам, Вие ли не ме доразбирате...
Колеги, с отказа си да подпиша въпросното нещо, ни най малко не обвинявам тези, които го направихте. Напротив - поощрявам всеки, който се опитва да направи нещо вместо да мълчи. Мисля че достатъчно добре обясних защо няма да подпиша. Аз не искам някой да се бие в гърдите с един куп подписи, един от които е моя, без аз да споделям идеите му като цяло. Мнението ми за темата беше съвсем друго. Ние сме автомобилен форум, мен политика не ме интересува, и не смятам че трябва потребителите на форума да се занимават с подобен вид агитцация. Защитатването или нападките към една или друга политическа партия, не са нещо което искаме да четем и пишем. Това е подобно на отварянето на тема със заглавие "Левски или Цска" кой ба мамата на българския футбол" . Безмислени спорове до безкрай...


Вто Сеп 09, 2008 3:59 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Ние сме автомобилен форум, мен политика не ме интересува, и не смятам че трябва потребителите на форума да се занимават с подобен вид агитцация.

Явно много добре съм те разбрал. Ако не те интересува темата, не чети, не подписвай, не прави нищо. А и не виждам в темата никаква агитация - заглавието гласи "...Ако искате, подпишете!

Мдааа, политиката е мръсно нещо. Дори само като говориш за нея нещата отиват в грешна посока.
Майната й (на политиката)! Кога ще пием бира? :cool:


Вто Сеп 09, 2008 4:10 pm
UNREAD_POST 
.....


Последна промяна Rokambol на Пет Сеп 12, 2008 5:16 am, променена общо 1 път



Чет Сеп 11, 2008 12:02 am
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
за политика мразя да говоря, и тримата (знаете кои сте) моля, приемете един съвет - не се дрънкайте за политика. Особено вие. Не ви отива на акъла 8)


Въхх Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Не го приемай това "въхх" за отговаряне...


Чет Сеп 11, 2008 12:23 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg