Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:10 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
За манекените-милионери, наричащи се футболисти. 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Какво означава "отбор като Черна гора" ? Това са футболисти, които са част от бивша Югославия, а това е сериозна школа. Нашите наистина бяха слаби, но не мисля, че отбора на Черна гора е за подценяване. Всъщност в Европа с изключение на Люксембург, Лихтенщайн, Андора и Малта, няма други отбори, които да са явни аутсайдери.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Нед Сеп 07, 2008 6:15 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 3:35 pm
Мнения: 409
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колега не ми става ясно защо почвате да делите отбора на сини и червени. Но щом така сте решили, то и аз ще добавя каквото смятам. Иванков е най добрия вратар в България, а след него е Георги Петков. В Цска не са имали вратар от времето на Джони Велинов(повечето от вас го свързват само с пиянстването му). Станислав Ангелов е най стабилния български футболист играл в нашето първенство в последните 2-3 години. Велизар Димитров е пълно ренде, само в уважение на колегите от форума, ще пропусна особения въздух, окито е дишал в родния му металургичен град. А и не разбирам защо на Бербатов толкова му се кефите. Та той за целия си престой на армията, не успя да вкара нито един, ама нито един гол на Левски. Никой не отрича таланта му, и това че на дали някой друг българин някога ще постигне успеха му. Според мен благоевградчани имат много повече право да се гордеят с него, от колкото разни червени...

Двата гола ни ги вкараха от първа грешка на най-добрия вратар и втора на най-стабилния защитник .. не искам да се караме ама точно заради тях паднаха головете и никой неможе да го отрече :cool: ама то отдавна не сме имали нито вратар нито защита така спора е бесмислен Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

_________________
Fiat Punto 1.1 SPI Benzin '96 55 hP
Fiat Speed ----> http://zazz.bg/play:7377411e
Изображение
Изображение


Нед Сеп 07, 2008 8:48 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
колега нещо бъркаш с вратаря тука...ти футбол играл ли си ....или поне дали си се интересувал по така ....при пряк свободен удар вратаря винаги седи в другия ъгъл на който е построената стената..тя затова се и прави...аз поне не се сещам да са много вратарите хванали удар в горния му ъгъл в противоположния край на вратата... тя е 7,5 метра...направи си сметка....освен ако не седи там..но ....

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Пон Сеп 08, 2008 12:09 am
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Хмммммм интересна дискусия...! А и аз да се изявя а... На първо място искам да кажа - тия момченца дето подритват тази топчица по скоро можем да ги определим като кисели газарчета отишли да поритат мачле... а не като професионални футболисти. Относно първия гол - ми не Иванков ( колкото и да не го харсвам) нямаше никаква вина. Брилянтно изпълнение и тва е - и Ван Дер Саар да беше пак нямаше да го хване. Тук може би е мястото да кажа че колкото и да съм цска-рче съм съгласен с колегата лефски че Иванков е добър и единствения на тоя етап който може да се доближи до него е Гошо Петков ( въпреки че и той безмерно ме дразни - ама тва ми е от клубната принадлежност а не от реализъм - поне мога да съм честен ако не друго ). За Бербатов няма да коментирам много много - то е ясно - пълен цървул.... и като човек и като играч. Да за отборите в който играе - играе добре ( може би много добре ) но в националня - ако го няма Мартин Петров да му тури топката на главата - нема братче вкарване. Да съгласен съм че сам човек не може да изнесе цял мач, но като остане сам с-у вратаря ......... ми да ида аз да я ритна а и пак може би ще влезе. А на него не са му 1 -2 или 3 случайте като онзи ден. Тогава какво ни грее че е с рекорден трансфер и че е голям играч като на националния ни стадион и отбор не можем да го видим. Аз до Олд Трафорд скоро няма да мога да отида за да му видя голямата игра.... за вас не знам.
Относно Пламен Марков........ тука коментар може да има само един - човек който започна да говори за Черна гора като за добър отбор ( при положение че това им е първи мач на такъв форум като Черна гора и едва 8 в исторята на страната като такава ) , ами това ме води само на мисалта че ги изкарваше толкоз не за подценяване - толкоз едва ли не на велико ниво отбор - само за да може да каже после - ми ето аз ви казах че са добри още преди мача ама кой да ме чуе ( което и каза де келеша му с келеш ). Аз не искам да слушам от тренера колко са добри черногорците - а как може да ги бием. Писна ми от едни и същи клишета, писна ми да "треперя" пред телевизора на мачове срещу Албания и Черна гора... кво следва да направим Х с Лихтенщайн...!!!
Абе мани... от утре почвам да си гледам водна топка и ханбал... футбола в България умря - останаха махленски мачлета с кисели газарчета на терена...- както пеят Metallica - Sad But Thrue ( Тъжно но истина )! :-(


Пон Сеп 08, 2008 9:24 am
Профил
UNREAD_POST 
Zozo написа:
... За Бербатов няма да коментирам много много - то е ясно - пълен цървул.... и като човек и като играч.

:shock: Не мога да да повярвам как си могъл да напишеш такава глупост! Да предположим, че си афектиран от играта му оная вечер и да кажеш, че като футболист е цървул (което пак не е вярно) - ще го приема, все пак всеки "експерт" по футбол в БГ си има право на мнение. Но да казваш за някой, че е "пълен цървул" без да го познаваш, за някой, за който целия свят казва, че е изключително скромен и участва в редица благотворителни кампании...е, това вече не го разбирам.[/quote]

Zozo написа:
Да за отборите в който играе - играе добре ( може би много добре )

Е, как може да е пълен цървул и в същото време да играе много добре?

Zozo написа:
но в националня - ако го няма Мартин Петров ...

Това е истината! Мартин се доближава най-много от всички до класата на Бербатов и е нормално да играят заедно.


Пон Сеп 08, 2008 9:56 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Бъркате, че наричате отбора на Черна Гора аматьори. Имат доста футболисти играещи в италианското първенство! Централният им нападателят е нападател на Рома, имат доста добри играчи.

НО това не оправдава играчите ни! Особено Бербатов, който ако от Манчестър го бяха видяли в този мач, преди да го вземат, надали щеше да стане трансферът! Толкова флегматично играе, няма резки движения при него, няма борба. Ама така е, като получаваш на седмица 150 000 евро... нали ще си ги вземеш в края на седмицата, що трябва да се мориш тука!

_________________
Coupe 1.8 16V


Пон Сеп 08, 2008 10:00 am
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Като казвам цървул имам пред вид изявите му в националния отбор. А относно това колко го познавам като човек ... хъмммм как да ти кажа... имам достатачно много директни впечатления от него - неща който няма да споделя тук, за да съм си съставил това мнение. А относно кампании и скромности - нищо повече от Пиар и поза...!


Пон Сеп 08, 2008 10:04 am
Профил
UNREAD_POST 
Аз спирам. Оставам арената за словесни дуели свободна.

PEACE BROTHERS (AND SISTERS)! :cool:


Пон Сеп 08, 2008 10:47 am
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 3:35 pm
Мнения: 409
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
николофф написа:
колега нещо бъркаш с вратаря тука...ти футбол играл ли си ....или поне дали си се интересувал по така ....при пряк свободен удар вратаря винаги седи в другия ъгъл на който е построената стената..тя затова се и прави...аз поне не се сещам да са много вратарите хванали удар в горния му ъгъл в противоположния край на вратата... тя е 7,5 метра...направи си сметка....освен ако не седи там..но ....

Ма УДАРА БЕШЕ В НЕГОВИЯ ЪГЪЛ май ти не си гледал мач ;) и се метна като риба на сухо както винаги е правил много е несигурен ... и футбол съм играл поне 5 пъти повече от тебе вика в другия ъгъл тцттцтц
http://zazz.bg/play:f9bcd0a5 глей как е в другия ъгъл ... :neutral:

_________________
Fiat Punto 1.1 SPI Benzin '96 55 hP
Fiat Speed ----> http://zazz.bg/play:7377411e
Изображение
Изображение


Пон Сеп 08, 2008 12:18 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 5:00 pm
Мнения: 267
Местоположение: София, Павлово
UNREAD_POST 
Националният ни отбор в момента е на ниво 0, че даже и малко под него....
Не може да се говорят само празни приказки, как играчите са мотивирани, колко са добре подготвени и т.н.
Всичко се видя на терена в Подгорица....
Лошото е, че ни предстоят и други срещи с малко по класни отбори от този на Черна гора, но все пак надеждата умира последна, а до световното в Африка има мнооооооого време.......

_________________
Фиат Браво 1.8 16V GT, нормална газова уредба - 12/100 ......
Изображение


Пон Сеп 08, 2008 3:40 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg