Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:50 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Шофьори срещу видеокамери. Как да надхитрим „окото” 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Шофьори срещу видеокамери. Как да надхитрим „окото”
Здравейте.
Днес както си преглеждах RSS емисийте от любимите сайтове и се натъкнах на тази новина —Шофьори срещу видеокамери. Как да надхитрим „окото”

Интересувам се някой знае ли от къде може да се сдобие човек с такъв лак който да размазва номера при снимка? Защото специално за него слушам от много хора ама никой не знае от къде да си купя подобен? Друг удачен вариант от гореизброените ми се вижда тази хамелеон пластина, така че ако някой има представа от къде мога да се сдобия с такава или пък с лака да казва.


Предварително благодаря!


Вто Юли 29, 2008 3:45 pm
UNREAD_POST 
един познат от испания беше разправял за пяна за коса или лак за коса...
ама не виждам много логика... :dontknow:


Вто Юли 29, 2008 4:57 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 10:29 am
Мнения: 1261
Местоположение: Благоевград/Симитли
UNREAD_POST 
а бе хора стига се занимавахте с глупости! най-добрия трик е като си спазваш ограниченията! :cool:

_________________
И пиши на кирилица, че е много дразнеща шльокавицата!
Punto 1.2 75 ELX `97 MPI/ГОЛЕМА БРИЧКА И ТАРАТАЙКА /-никога не подушила бензин
Изображение Изображение


Вто Юли 29, 2008 5:02 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
bmahob написа:
а бе хора стига се занимавахте с глупости! най-добрия трик е като си спазваш ограниченията! :cool:


така е, по принцип и аз се старая да ги спазвам, но знаеш ли като тръгнеш габрово-варна как през 1-2 км. има 60 и след 200метра има 40 ограничения...
на всяка паланка 60-40, да клекне някоя баба да продава кайсий край пътя идват и веднага 60-40 покрай нея...
отвратително е за пътуване...
аз лично мисля че 90-100 си е напълно разумна скорост извън града... ама да ми слагат тъпи ограничения 40 насред нищото си е убийство.. айде аз карам 250км... ами ако тръгнеш от СФ примерно нали ще пътуваш една седмица с тея ограничения :neutral:


Вто Юли 29, 2008 5:28 pm
UNREAD_POST 
И аз съм на същото мнение като колегата CHILIEV и затова за всеки случай друго си е да си имаш и още една защита....


Вто Юли 29, 2008 5:36 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
В София на едно Санта Фе номера отпред имаше много интересна пластмасова пластина, която има свойството като си директно пред колата да виждаш номера, но застанеш ли малко отстрани и веднага се размазва номера. Перфектното решение според мен! :)

Иначе колегата bmahob е прав, че трябва да се кара лекичко и по възможност без напрежение.


Вто Юли 29, 2008 5:40 pm
Профил
UNREAD_POST 
Аз съм чувала, че ако те видят на камерата, че номера ти е скрит - много е вероятно да пратят патрулка да те хване


Вто Юли 29, 2008 7:37 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 2:19 pm
Мнения: 114
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST 
Ходете да видите. Цяла Варна е опасана с камери. Много стряскашто. Ама да видиш как хората шофират културно. Там таймера като ми покаже че имам две секунди зелено и почвам да спирам. А в София ако ми покаже 2 секунди, давам газ да мина.


Сря Юли 30, 2008 8:29 am
Профил
UNREAD_POST 
Tuzarka написа:
Аз съм чувала, че ако те видят на камерата, че номера ти е скрит - много е вероятно да пратят патрулка да те хване


Затова най-разумното решение ми се виждат тези спрейове/лакове защото и да те спрат полицайте какво ще ти направят? ;-) Не съм си закрил номера, не е мръсен....Не виждам за какво ще ми се закачат при положение че лака е безцветен? И варианта с пластина която да си променя цвета също ми се вижда добър, като те спрат изключваш го пластината си избледнява и номера си се вижда. Нали не съм го скрил? :cool: Ама от къде да си вземе човек такива благини? ;-)


Сря Юли 30, 2008 9:43 am
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 01, 2008 11:31 am
Мнения: 12
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Виж по разни сайтове в Щатите!

Но мисля че не са решение!

_________________
AUDI Q7 '07 3.0TDI 279HP 600Nm, Fiat 500 1.2 '08, Suzuki Intruder M800 '08


Пет Авг 01, 2008 1:48 pm
Профил
UNREAD_POST 
bmahob написа:
а бе хора стига се занимавахте с глупости! най-добрия трик е като си спазваш ограниченията! :cool:

Така е !!! Съгласен съм с теб.Който не спазва ограниченията и правилата да си понася наказанията!!!!


Пон Авг 04, 2008 8:34 am
UNREAD_POST 
Видях нещо интересно в Гърция - върху номера на колата беше залепен тънък, прозрачен, с лек синкав отенък, лист фолио. Питах собственика от какъв зор е направил това и той ми каза, че е заради камерите. Не знам само как ще реагират нашите полицаи, щото все пак си личи.


Вто Авг 05, 2008 3:44 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 3:39 pm
Мнения: 133
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Абе не знам кой, как и какво прави срещу камерите, ама преди няколко години майка ми ми разказа, как вуйчо ми навремето го снимали, той се ядосал и вечерта скрил номерата на Москвича Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 с вестници, отишъл и изщракал цялата лента на фотокамерата Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 . Е те тава е. Иначе като бях на морето и на билбордовете с полицейските коли имаше камери, не знам дали работят. Дано не са били активни Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 .

_________________
Фиат Браво 1.6 2000, Кукла
www.prosport.bg


Чет Авг 07, 2008 7:48 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 3:39 pm
Мнения: 133
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
bmahob написа:
а бе хора стига се занимавахте с глупости! най-добрия трик е като си спазваш ограниченията! :cool:


Тук си прав, но ако трябва да спазвам ограниченията, знаците и въобще да прилагам Закона на пътя, това ще означава, че или ще ме блъсне някой, или някой гневен шофьор ще ми налети. Е, при това положение ще карам обратно на Закона, за да стигна читав, но и с повишено внимание. Ако всички спазват, няма да се целя от колектива :)

_________________
Фиат Браво 1.6 2000, Кукла
www.prosport.bg


Чет Авг 07, 2008 8:08 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 9:38 pm
Мнения: 378
Местоположение: Варна Приморски
UNREAD_POST 
mitakkk написа:
Ходете да видите. Цяла Варна е опасана с камери. Много стряскашто. Ама да видиш как хората шофират културно. Там таймера като ми покаже че имам две секунди зелено и почвам да спирам. А в София ако ми покаже 2 секунди, давам газ да мина.

То във Варна и преди се спазваха правилата ама с тези камери хората са страшно дисциплинирани мога да кажа,че почти като на запад,а камерите никой не ги знае дали работят,чуха се слухове,че имали проблеми с тях,но истината само КАТ я знае.Който е от Варна може би е виждал една черна астра гт/полицейската/много наточена с някакво специално фолио върху номера,то е нещо подобно на старите руски картинки на които им се изменя образа при гледане от различен ъгъл.това фолио замъглява номера и на камерата не се вижда

_________________
Fiat tipo 1.6mi


Сря Авг 13, 2008 12:26 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg