Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:21 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Печелите ли от телевизионни игри и други томболи ? 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST Печелите ли от телевизионни игри и други томболи ?
Пак спечелих от тв игра, този път 550 лв :). Всъщност малкия син ги спечели от "Банкноти по ноти", но все едно са в семейния актив.
Предишните ни печалби са: телефон от едно пловдивско предаване, май се казваше "ТВ Линия"; 500 лв. от 24 часа (бях един от четиримата в цялата страна, които познаха изборния резултат до 1/100 от процента на някакви избори); фритюрник от Била; 1250 лв от "1 срещу всички" (пак ги спечели малкия син).

Ще видим сега кога ще ги изплатят, парите от "1 срещу всички" ги чакахме около 2 месеца ...

Вие имате ли нещо в актива си ?

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Пон Фев 04, 2008 6:29 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: Печелите ли от телевизионни игри и други томболи ?
snake написа:
Пак спечелих от тв игра, този път 550 лв :). Всъщност малкия син ги спечели от "Банкноти по ноти", но все едно са в семейния актив.
Предишните ни печалби са: телефон от едно пловдивско предаване, май се казваше "ТВ Линия"; 500 лв. от 24 часа (бях един от четиримата в цялата страна, които познаха изборния резултат до 1/100 от процента на някакви избори); фритюрник от Била; 1250 лв от "1 срещу всички" (пак ги спечели малкия син).

Ще видим сега кога ще ги изплатят, парите от "1 срещу всички" ги чакахме около 2 месеца ...

Вие имате ли нещо в актива си ?


Видео камера Сони за 900лв и готина футболна топка от парично-предметната лотария!!!:)


Пон Фев 04, 2008 7:20 pm
Профил
UNREAD_POST 
Като малка бях спечелина на петък 13ти шоколад от едно детско списание...от тогава вярвам, че петък 13ти не е лош ден. Но не играя никакви игри, поради това че не вярвам в честността им. 2-3 пъти съм пускала отговори за судоку. На повечето игри е скъпичко да участваш. Предпочитам да си пускам в една касичка по 2.40 за всеки смс, който искам да пратя. Иначе си мечтая ей така от някъде да ми дойдат парички или безплатно телевизорче :D


Пон Фев 04, 2008 7:39 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
"Банкноти по ноти", както и другите подобни игри, са изключително зарибяващи, подобно на "тука има, тука нема" от зората на демокрацията. Подозирам, че и не са напълно честни, но в случая ние бяхме от тези 1-2 късметлии, които трябва да убедят останалите, които са в ролята на измамените камилчета, че всички имат шанс. Не са честни в такъв смисъл, че всяка комбинация от букви, която трябва да подредиш в дума, е така подбрана, че да могат да се подредят поне няколко думи. И естествено печелившата комбинация е винаги последната възможна. Т.е. дотогава няма защо да се хабиш. Но въпреки това хората звънят непрестанно. Предполагам, че на предаване чистата им печалба е минимум 10 000 лв.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Пон Фев 04, 2008 8:18 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Когато увеличават наградата това значи че се спечелили 2но над нея. Началника (баща ми) участва в онази игра по БТВ дето я водеше мъжът на Маряна Векилска, не запомних името обаче, спряха го скоро след участието му и след като и Иван Ласкин се провали като водещ. Та спечели 600лв. Излъчиха го по телевизията обаче 6 месеца не му пратиха парите и вече се беше отчаял, докато по едно време се обади някаква жена също ощетена и каза че има събрани хора (също неполучили парите си) които ще съдят предаването. Питаха дали ще се присъедини към тълпата и той се съгласи. До съд не се стигна защото се разбраха извънсъдебно да им изплатят парите и така и стана, обаче от спечелените 600лв накрая получи 480лв заради ДДС-то. При вас дали го има ДДС-то или спечелената сума е чиста??? :?


Ааа и в едно предаване на Къцито (вицаджията) на морето ми изтеглиха името ама не се стигна до моя ред, защото жената която играеше отговори на всички въпроси и спечели касетофон и 550лв. :shock:

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Вто Фев 05, 2008 11:03 pm
Профил WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Ancho написа:
... При вас дали го има ДДС-то или спечелената сума е чиста???...


Предметните награди сме ги получавали целите :). Макар че като отидох в Пловдив да си получа телефона, се правеха на ударени - "Не знаем за какво става дума, не е в нашата стая, ние не раздаваме награди, а правим предаване..." и вече си мислех, че се правят на луди и искат да се откажа, но успях да го взема в крайна сметка. Парите от "24 часа" ги заведоха като хонорар и след като ги декларирах в данъчното, ми останаха чисти към 420 лв. "24 часа" ме мотаха около 3 месеца преди да ми ги платят. От "1 срещу всички" платиха всичко до стотинка, нищо не удържаха. Ще видим сега тези дали, кога и колко ще платят. Макар, че са чалгаджийска телевизия, все пак са с много широка аудитория и не вярвам да шмекеруват, но ще видим.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Сря Фев 06, 2008 10:23 am
Профил
UNREAD_POST 
браво на вас.. къде ли не съм звънял, къде ли не съм се регистрирал и участвал .. но никога не са ме избирали да играя и съответно нищо не съм печелил... имам някакви бегли спомени че като бях малък бях спечелил някаква 3-ка от тотото ама файда Изображение


Сря Фев 06, 2008 10:28 am
UNREAD_POST 
Браво бре хора!
Големи късметлии сте!
Не съм печелила от дете! А и тогава бяха стотинки:) Ооо и от някаква игра на Шуменско, цяла бира....хахаха


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Сря Фев 06, 2008 1:08 pm
UNREAD_POST 
Eli's BRAVO написа:
Браво бре хора!
Големи късметлии сте!
Не съм печелила от дете! А и тогава бяха стотинки:) Ооо и от някаква игра на Шуменско, цяла бира....хахаха


А това на снимката кой е - детето, котето на детето или мечтата на детето :D


Сря Фев 06, 2008 1:30 pm
UNREAD_POST 
Arnold написа:
Eli's BRAVO написа:
Браво бре хора!
Големи късметлии сте!
Не съм печелила от дете! А и тогава бяха стотинки:) Ооо и от някаква игра на Шуменско, цяла бира....хахаха


А това на снимката кой е - детето, котето на детето или мечтата на детето :D


Ееееех ами може би 3в1 :-D


Пон Фев 11, 2008 5:58 pm
UNREAD_POST 
3000лв(днешни пари) от ТВ състезание "Стъпи на върха", преди около 10-12г.


Сря Фев 13, 2008 12:26 am
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
3000лв(днешни пари) от ТВ състезание "Стъпи на върха", преди около 10-12г.


Гъзар :-D


Сря Фев 13, 2008 12:41 am
UNREAD_POST 
Eli's BRAVO написа:
Arnold написа:
Eli's BRAVO написа:
Браво бре хора!
Големи късметлии сте!
Не съм печелила от дете! А и тогава бяха стотинки:) Ооо и от някаква игра на Шуменско, цяла бира....хахаха


А това на снимката кой е - детето, котето на детето или мечтата на детето :D


Ееееех ами може би 3в1 :-D


Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Измъкваш се Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Съб Фев 16, 2008 8:08 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg