Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:51 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Първи сняг! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Първи сняг!
Честит първи сняг (макар и мокър) :D .Това ме подсеща на много неща свързани с колите ни-предимно подготовката им за сезона.Аз днеска ходих за зимни гуми ама тукашните търговци се оказаха малко неподготвени та ще се отложи за след седмица-две.Иначе почват да идват на мода нещата от рода на зимни гуми,антифриз,зимна течност за чистачки и още такива,които могат да ни улеснят в зимните месеци.


Съб Окт 20, 2007 11:13 pm
UNREAD_POST 
Колеги аз бях за няколко часа в Божурище, и ако щете вярвайте, цялата ми кола беше затрупана с няколко сантиметра сняг, имаше улици с повече от 20 сантиметра снежна покривка. И незнам вашите коли как са, но на моята фаровете се затрупват със сняг, добре че са халогените. А и за капак нямам термостат, и колата работи на около 51.4 градуса постоянно :D да не ви казвам за какво потене на стъклата става дума.


Съб Окт 20, 2007 11:19 pm
UNREAD_POST 
Преди малко се прибрах от Кюстендил в компанията на още един Фиат, минахме през Дупница...на ЧЕРНА НИВА беше УЖАС! Страхотен снеговалеж, наваляло и по самия път, чисто самоубийство да се кара по завоите при Черна нива с повече от 50-60 км/ч нагоре и 40-50 при спускането.


Съб Окт 20, 2007 11:33 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 11:17 pm
Мнения: 110
Местоположение: Стамболийски / София
UNREAD_POST 
Стига бее.Не искам сняг :( Налагами се да пътувам и то през балкана ужас ще с тия летни гуми и тоя нисък фиат :( Някой минавал ли е през прохода на републиката да каже как е?

_________________
Fiat Coupe 1.8 16v MADNESS MOTORSPORT TEAM


Нед Окт 21, 2007 12:22 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 7:03 pm
Мнения: 24
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Sparco написа:
Стига бее.Не искам сняг :( Налагами се да пътувам и то през балкана ужас ще с тия летни гуми и тоя нисък фиат :( Някой минавал ли е през прохода на републиката да каже как е?


затворен е в момента: пътна обстановка

_________________
Fiat Bravo JTD 105 GT - стъпва тук там


Нед Окт 21, 2007 12:37 am
Профил
UNREAD_POST 
Sparco написа:
Стига бее.Не искам сняг :( Налагами се да пътувам и то през балкана ужас ще с тия летни гуми и тоя нисък фиат :( Някой минавал ли е през прохода на републиката да каже как е?


Колега аз със летни гуми, но нови, с не по-висока от твоята кола(моята) се справих перфектно в 20-30см сняг. Дори правих маневри, на задна под наклон...никакви ядове!


Нед Окт 21, 2007 12:56 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:

Колега аз със летни гуми, но нови, с не по-висока от твоята кола(моята) се справих перфектно в 20-30см сняг. Дори правих маневри, на задна под наклон...никакви ядове!


Апостоле, ама като стегне тоя сняг знаеш ли ква пистарка ще си с тия летни гуми. :mrgreen: Пък на заледени участици ще си синята..ъхъм...шейна Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Нед Окт 21, 2007 1:04 am
UNREAD_POST 
Пара за гуми нема! За последните два месеца излязах над 3 хил. лева, изпит на жената, брат ми в Лондон, радиатор и други подобни простотии, ще я мислим някак си.


Нед Окт 21, 2007 1:13 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Преди малко се прибрах от Тихия кът на Витоша също с летни гуми. Там е ад. Цяло чудо е, че не закъсах в някоя преспа.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Окт 21, 2007 1:36 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 1:06 pm
Мнения: 130
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
привет и от мен, а pi4_s_bravo незнам къде си търсил зимни гуми но на всякъде има аз мойте ги купих миналия месец ама взех само 2 че искат доста парички,мойте са 195/50/15 и не са едни от най евтините по на там ще купя още 2.виж аз имах проблем с антифриза когато за първи път ми беше замръзнал предния прозорец ходих да търся но в бензиностанцийте беше изкупен та сега сме поръчали на мястото дето си взех зимните гуми и днес като ходя да ги сложа ще взема и антифриза :36_2_11:

_________________
Bravo 1.6 16V


Пон Окт 22, 2007 9:04 am
Профил
UNREAD_POST 
veroni написа:
виж аз имах проблем с антифриза когато за първи път ми беше замръзнал предния прозорец ходих да търся но в бензиностанцийте беше изкупен та сега сме поръчали на мястото дето си взех зимните гуми :36_2_11:

Колежке, не разбрах антифризът ли ти е замръзвал или предното стъкло? И ако е стъклото то какво общо има антифриза със замръзването му? Или аз нещо бъркам?


Пон Окт 22, 2007 6:15 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 1:06 pm
Мнения: 130
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
колега имам предвид че след като ми замръзва предния прозорец вече е достатъчно студено и се налага да сложа антифриз ще ме извиняваш че съм го написала така ама бях на работа и е малко трудно там да пиша по форуми и всякакви такива Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

_________________
Bravo 1.6 16V


Пон Окт 22, 2007 6:24 pm
Профил
UNREAD_POST 
veroni написа:
колега имам предвид че след като ми замръзва предния прозорец вече е достатъчно студено и се налага да сложа антифриз ще ме извиняваш че съм го написала така ама бях на работа и е малко трудно там да пиша по форуми и всякакви такива Yellow_Flash_Colorz_PDT_32


Само не ми казвай, че досега си карала колата с чиста водица :shock:


Пон Окт 22, 2007 6:27 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 4:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 10 Триадица
UNREAD_POST 
veroni написа:
...вече е достатъчно студено и се налага да сложа антифриз ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

Само така. През зимата е студено и вали сняг. Нека не се правим на службите по почистване, които винаги се изненадват, че през зимата вали сняг. По-добре сега да сменим и гумите. Като завали снега по гумаджийниците става ад. Не си струва времето и нервите..

_________________
Bravo 1.8 16V


Пон Окт 22, 2007 6:34 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 1:06 pm
Мнения: 130
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Здравей Paparac честно да си кажа срам не срам карах с водица,нали съм жена :roll: питам един приятел и той каза че няма да е проблем един два месеца да карам на вода а и незнам дали въобще е имало антифриз понеже от съвсем скоро я имам.

_________________
Bravo 1.6 16V


Вто Окт 23, 2007 3:27 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg