Дата и час: Сря Апр 24, 2024 3:23 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Първи сняг! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Няма никакъв срам аз лятото карам с вода, а сега вече като почна да позастудява слагам антифриз. Питал съм баща ми приятели които се занимават само с коли и са ми казвали че няма да имам проблеми само като почне да позастудява да налея антифриз и така направих ;). Спокойно.


Сря Окт 24, 2007 12:20 pm
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Няма никакъв срам аз лятото карам с вода, а сега вече като почна да позастудява слагам антифриз. Питал съм баща ми приятели които се занимават само с коли и са ми казвали че няма да имам проблеми само като почне да позастудява да налея антифриз и така направих ;). Спокойно.

Даааа, ама антифризът освен охлаждащо има и смазващо, и антикорозионно действие, а водата само първото, докато при третото вместо антикорозионно действието й е точно обратното. :wink:


Пон Ное 05, 2007 1:20 am
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 7:21 pm
Мнения: 37
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Ммммм даа и аз така знам за антифриза, то че няма проблем да се кара лятно време с водица няма, ама пък антифриза си е по-добре. Нямам намерение да и слагам вода изобщо било то зима или лято. От мързелска гледна точка пък и ще си спестя едно нещо което трябва да се прави по нея :D
Вече и зимните и джапанки сложих, вярно пооръсих се за 4 броя зимни гуми и 4 броя джанти ама няма как, както са казали хората "Вържи си коня та да ти е мирно селото" :)
Пожелавам на всички да изкарат безаварийно зимния сезон.

_________________
Изображение
Изображение
FIAT Punto 1.1 SPI '97


Пон Ное 05, 2007 8:18 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 11:21 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Мда и аз така ще направя - тая седмица сменям летните със зимни та да ми е мирна главата. А като гледам какво гадно време предсказват(а и какъв студ става навънка :cry: ще вли сняг много скоро... Лека и БЕЗАВАРИЙНА на всички !

_________________
Ако посочиш някои, не забравяй че трите пръста сочат тебе!
1.6 16V 103HP Made In FIAT


Пон Ное 05, 2007 8:25 pm
Профил
UNREAD_POST 
Навън пак е побеляло... :-( А днес измих колата...


Нед Фев 17, 2008 1:03 am
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Навън пак е побеляло... :-( А днес измих колата...


ЧЕСТИТО Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Нед Фев 17, 2008 1:04 am
UNREAD_POST 
Някой тука се издокарва за среща май май :P


Нед Фев 17, 2008 1:05 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
ЧЕСТИТО Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Злобееш, а?


pi4_s_bravo написа:
Някой тука се издокарва за среща май май :P


Не, не можех да си виждам скоростния лост вече от мръсотия и реших да й направя едно вътрешно почистване, пък после викам то покрай вътрешното айде и едно външно..


Нед Фев 17, 2008 2:25 am
UNREAD_POST 
Айде малко ъпдейт на темата от миналата година.Днес пак беше побеляло на места за да ни подсети да се подготвим за зимата,която мисля ще бъде като предишната-сняг обилно.Подозирам обаче,че съвсем скоро раздел "Консултации" ще бъка от теми "потят ми се стъклата" и "защо не ми загрява колата" .А който не е сложил зимните гуми да тичка към най-близкия пункт,че да не ни хване сериозния сняг по бели гащи Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Нед Окт 05, 2008 3:32 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 10:29 am
Мнения: 1261
Местоположение: Благоевград/Симитли
UNREAD_POST 
Аз осъмнах с 5-10см покритие от град :shock: снощи в Симитли имаше ужасна буря! :shock:

_________________
И пиши на кирилица, че е много дразнеща шльокавицата!
Punto 1.2 75 ELX `97 MPI/ГОЛЕМА БРИЧКА И ТАРАТАЙКА /-никога не подушила бензин
Изображение Изображение


Нед Окт 05, 2008 5:48 pm
Профил WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Аз си купих зимни гуми още преди 10-ина дни: Gislaved Eurofrost 3. Все още обаче не смятам да ги слагам на колата, надявам се, че ще има още доста слънчеви и топли дни.
А иначе след вчерашния типично летен ден, днес в Пазарджик е ветровито и мрачно, но не особено студено. Сутринта за кратко преваля дъжд примесен с град, но беше слаба работа.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Нед Окт 05, 2008 5:49 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 5:00 pm
Мнения: 267
Местоположение: София, Павлово
UNREAD_POST 
Според мен също още е рано за зимни гуми, все пак малко студ и сняг, не са предпоставка за започване на зимата...
Иначе съм съгласен че човек трябва да е подготвен - гуми, антифриз, течност за чистачки, чистачки, спрей против замръзване и т.н.

_________________
Фиат Браво 1.8 16V GT, нормална газова уредба - 12/100 ......
Изображение


Нед Окт 05, 2008 6:34 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
:offtopic: Аз само да питам, как смятате дали това е добър вариант за гуми, и ако не, дайте идеи моля, че трябва да се обуваме вече.
viewtopic.php?t=24428


Нед Окт 05, 2008 7:21 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ето прясна информация от Диана за гуми размер 175/65/14. Колкото до гумите от обявата според мене освен,че са стари и двете марки са доста куци.Аз заложих миналата година на 4 нови Клебер Крисалп.За тая година имат нов модел и трябва да е още по-добър.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Нед Окт 05, 2008 7:29 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Ето прясна информация от Диана за гуми размер 175/65/14....

Много 10х за инфото.


Нед Окт 05, 2008 7:49 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg