Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:38 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Собственик на Мултипла 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Под горни скорости имам впредвид тези като на мултиплата а не обикновените които стърчат от пода на колата

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Чет Ное 22, 2007 10:06 am
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 19, 2006 7:04 pm
Мнения: 63
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
а за колко спазари фиатката, ако не е тайна?
Според вас как е по - добре, да се вземе бензинов двигател и тук да му се слага газова, или да се вземе колата с фабрична газова или метанова уредба?

_________________
Punto ELX 1.7TD


Чет Ное 22, 2007 2:30 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
bbosta написа:
а за колко спазари фиатката, ако не е тайна?
Според вас как е по - добре, да се вземе бензинов двигател и тук да му се слага газова, или да се вземе колата с фабрична газова или метанова уредба?



При всички положения варянта с поставянето на АГУ тук не е удачен! :)

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Чет Ное 22, 2007 3:24 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 19, 2006 7:04 pm
Мнения: 63
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST 
не съм имал досега автомобил на газ...или метан, но са ми обяснявали, че е добре като ще се кара колата на газ, преди това да е била карана на бензин, защото от газта двигателя нещо стареел много...и не му било гот..., а като се вземе кола с фабрична газова и е на 150000 да речем, е ясно че е карана само на газ.....и двигателя вече бил издухан?!? /незнам дали е така - споделям отзиви само/
от друга страна, като е фабрична газовата - ясно е че всичко ще е както трябва....не че тук не сме кадърни, но все пак в завода на поточната линия друго казва....

_________________
Punto ELX 1.7TD


Чет Ное 22, 2007 5:02 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
bbosta написа:
не съм имал досега автомобил на газ...или метан, но са ми обяснявали, че е добре като ще се кара колата на газ, преди това да е била карана на бензин, защото от газта двигателя нещо стареел много...и не му било гот..., а като се вземе кола с фабрична газова и е на 150000 да речем, е ясно че е карана само на газ.....и двигателя вече бил издухан?!? /незнам дали е така - споделям отзиви само/
от друга страна, като е фабрична газовата - ясно е че всичко ще е както трябва....не че тук не сме кадърни, но все пак в завода на поточната линия друго казва....



Ми незнам тука вече почнахме да лепиме offtopic обаче според мене АГУ-то трябва да се сложи само ако си много на зор, щото спор няма за мене газта е.ава мамата на двигателя, поне за мене е така, защото има няма от 10 години търкаляме 2 автомобила на ГАЗ и кво да ти кажа,на единия са му правени 2 бъркания в двигателя /смяна на биела, риза и сегменти/ на другия същото, вярно е че до някъде са и стари, а и експлоатацията им не е от най примерните но ти казвам какво става! зимата е УЖАС, като замръзне изпарителя си е е.ало мамата и се тряя да му сипваш вряла вода. Да не говориме че поне едно 30% от мощността на колата се губи.

От метана също имам впечатления, защото чичо ми си сложи на Ситроен ХМ 2.1 i, резултата - отслабване на мощността, повече от 140 не може да вдигне, може да се каже че вече багажник няма заради това голямо черво наречено бутилка, и като му е толкова мощтна на кубици успява да минава само по около 120км а извънградско 150км и пак зарежда. Спор няма - икономията на пари е голяма, но щетите по двигателя са доста! Да не говориме че монтажа се извършва от самнителни гаражчета наречени сервиз

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Чет Ное 22, 2007 5:51 pm
Профил WWW
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 5:14 pm
Мнения: 30
Местоположение: Червен Бряг
UNREAD_POST Собственик на Мултипла
Мултипата я взех за 7200лв.По добре е според мен да сия вземеш без газ,тъй като и на запад газта е евтина и не съм намирал кола на под 200000км.


Чет Ное 22, 2007 7:55 pm
Профил

Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 7:49 pm
Мнения: 1
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST 
imame multipla mnogo e gotina i mnogo i se kefq
prredi sedmicq oba4e se razvali
modela e 1.6 16v power s fabri4na gazova
i stana taka 4e sled smqna na sve6tite popadnahme na defekna sve6t i tq se s4upi i dolniq i krai popeda v dvigatelq i vsi4ko se stro6ava taka
oba4e vsi4ki maistori deto hodihme ne sa vijdali takova jivotno i ne znaqt kak da q opravqt
MOLQ POMOGNETE
KAJETE KADE DA OTIDEM
DNES HODIH V AUTO ITALIA I MI KAZAHA 4E SAMO 4ASTITE SA OKOLO 4,500LV BEZ TRUDA I NAPRAVO NE ZNAM KAKVO DA PRAVQ AKO NQKOI IMA NE6TO ZA MULTIPLA TEHNI4ESKA LITERATURA NE6TO MOLQ DA MI PRATI I TAKA


Пет Яну 25, 2008 8:15 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
bazik_ написа:
imame multipla mnogo e gotina i mnogo i se kefq
prredi sedmicq oba4e se razvali
modela e 1.6 16v power s fabri4na gazova
i stana taka 4e sled smqna na sve6tite popadnahme na defekna sve6t i tq se s4upi i dolniq i krai popeda v dvigatelq i vsi4ko se stro6ava taka
oba4e vsi4ki maistori deto hodihme ne sa vijdali takova jivotno i ne znaqt kak da q opravqt
MOLQ POMOGNETE
KAJETE KADE DA OTIDEM
DNES HODIH V AUTO ITALIA I MI KAZAHA 4E SAMO 4ASTITE SA OKOLO 4,500LV BEZ TRUDA I NAPRAVO NE ZNAM KAKVO DA PRAVQ AKO NQKOI IMA NE6TO ZA MULTIPLA TEHNI4ESKA LITERATURA NE6TO MOLQ DA MI PRATI I TAKA


Толерира се писането на кирилица, :) като за начало и добре дошъл!

За сервиз ще ти се препоръча (предполагам) този на хит-ко в Ямбол, доста добри отзиви има а и се занимава предимно с фиатки, тъй че там е мястото! :wink:

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Пет Яну 25, 2008 8:44 pm
Профил WWW
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 5:14 pm
Мнения: 30
Местоположение: Червен Бряг
UNREAD_POST Собственик на Мултипла
Здравейте.Доколкото разбрах долната част на свеща е попаднала в двигателя и след това е пален,без да сезнае този факт и е станала белята или не сте го палили.По принцип двигателя е като на другите модели фиат,ако е до 2004г.Пишете коя година на производство е,а малко информация може да получите тук,пишеше в търсачката на гугъла и настройваш за търсене в мрежата думата изписана с латински букви еПЕР,така както са написани,първо малка и после големите и първия адрес,който ти излезе го отваряш,чукваш горе в ляво,където пише на италиански "рикамби",след това на фиат и ще видиш моделите.


Пет Яну 25, 2008 11:53 pm
Профил
UNREAD_POST 
bazik_ написа:
imame multipla mnogo e gotina i mnogo i se kefq
prredi sedmicq oba4e se razvali
modela e 1.6 16v power s fabri4na gazova
i stana taka 4e sled smqna na sve6tite popadnahme na defekna sve6t i tq se s4upi i dolniq i krai popeda v dvigatelq i vsi4ko se stro6ava taka
oba4e vsi4ki maistori deto hodihme ne sa vijdali takova jivotno i ne znaqt kak da q opravqt
MOLQ POMOGNETE
KAJETE KADE DA OTIDEM
DNES HODIH V AUTO ITALIA I MI KAZAHA 4E SAMO 4ASTITE SA OKOLO 4,500LV BEZ TRUDA I NAPRAVO NE ZNAM KAKVO DA PRAVQ AKO NQKOI IMA NE6TO ZA MULTIPLA TEHNI4ESKA LITERATURA NE6TO MOLQ DA MI PRATI I TAKA


Колгега спазвай правилата на фоума и пиши на кирилица!


Чет Яну 31, 2008 8:40 pm

Регистриран на: Вто Май 05, 2009 11:06 am
Мнения: 4
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
здравейте-вече и аз съм член в вашия клуб -мн се радвам на мойто аквариумче/с тия прозорци/-някой може ли да ми каже как да му лепна фолио за затъмняване на стъклата/само задните /
имам за смяна един шарнир иначе за тия няколко дни откакто я карам съм доволен от нея-преди бях горд собственник на опел вектра 2000г.-и в сравнение с нея возията на жабето е малко твърда-но за сметка на това е една уникална кола и както някъде бях чел е само за ценители ;)
:cool:


Вто Май 05, 2009 5:18 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 5:14 pm
Мнения: 30
Местоположение: Червен Бряг
UNREAD_POST 
Да ти е честита и да нямаш никакви проблеми с нея.Трябва да свикнеш,че ще я гледат като космически кораб и само ще мигат.

_________________
Кара Фиат Мултипла


Сря Май 06, 2009 1:42 pm
Профил

Регистриран на: Вто Май 05, 2009 11:06 am
Мнения: 4
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
Да ти е честита и да нямаш никакви проблеми с нея.Трябва да свикнеш,че ще я гледат като космически кораб и само ще мигат.

мерси мерси -
трябва да патувам и ще мина 500/600км. шарнира е за смяна-а няма да имам време да го оправя -според вас дали ще направи някоя по сериозна мисерия ???все пак не са много километрите???преди ми се наложи да мина 3000км с прецакаон каре-вярно че все натръни бях ама ме прибра и така-та май пак ще рискувам ;)
Весел празник на всички


Сря Май 06, 2009 4:45 pm
Профил

Регистриран на: Вто Май 05, 2009 11:06 am
Мнения: 4
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
здравейте пак-сетих се една дреболия да ви питам дето не ми е ясна-при палене на таблото на кораба има индикатор за айербедзите-а в жабката имам едно клуче с същата индикация и ОН и ОФФ-за какво е това -за изключване на всичките или само за средната седалка или...представа си нямам-ако някой ме светне евала ;-) - приятно плаване из времето с МУЛТИПЛАто хахах мн е яка-до сега съм имал какви ли н еколи ама тая ме кефи тотално Yellow_Flash_Colorz_PDT_09


Сря Май 06, 2009 7:46 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 5:14 pm
Мнения: 30
Местоположение: Червен Бряг
UNREAD_POST 
Не знам със сигурност,но предполагам,че позициите са за включване,изключване и тестване.

_________________
Кара Фиат Мултипла


Пет Май 08, 2009 3:32 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg