Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:11 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Собственик на Мултипла 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 2:17 pm
Мнения: 4
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
Купих си преди два дена Фиат Мултипа 1,9 дизел,`105 коня,1999год.,нищо обаче не мога да схвана,има ли борд компютър,ако има какво показва,откъде се натиска да покаже нещо и т.н.Фаравете ми светят ниско,мъчих да ги вдигам от копчето,но имам чувство,че светят по един и същ начин,ръчната лови в най-горно положение-нормално ли е това и ако не какво трябва да направя,как работи този партроник,като включа на задна непрекъснато пищи-така ли трябва-не знам! Ако може някой да даде отговори ще съм му безкрайно благодарен защото направо изббуших-от който я купих-автокъща и той освен откъде се палеше двигателя и фаровете нищо не можа да ми обясни ! Моля ви да помогнете! Като гледам доста от вас имат богат опит !


Съб Ное 24, 2012 6:49 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Май 11, 2007 10:46 pm
Мнения: 19
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
Утре ще понаправя снимки да ти покажа кое как е. Ръчната като и разкопчееш "кожухчето" има една"дълга" гайка оттам се натяга ръчната. Ноо може и да са износени накладките. Аз сменях задни накладки, но не прави моята грешка - имаше ръб на барабаните и не го престъргах и сега бера ядове.


Съб Ное 24, 2012 8:58 pm
Профил

Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 2:17 pm
Мнения: 4
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
Дай снимките приятел,и днес я гледам и тъпея,стигнах до огледалата как се настройват и прибират,но явно има още доста неща. Благодаря ти от сега !Има и нещо като малък ключ-едно глухо,назъбено ключе,четох,че е за аербека,но откъде се активира не ми стана ясно. Има ли подгряваща свещ това чудо на антифриза ? Смених си днес акумулатора и като реших да я запаля над кирометража-под лампите за ръчната ,аербека,и др. ми светна една жълта светрлина-представлява нещо като наклонена под 45 градуса пръчка-знаеш ли тя какво означава ?


Нед Ное 25, 2012 4:49 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Нед Дек 04, 2011 9:57 pm
Мнения: 9
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
ionkom написа:
Купих си преди два дена Фиат Мултипа 1,9 дизел,`105 коня,1999год.,нищо обаче не мога да схвана,има ли борд компютър,ако има какво показва,откъде се натиска да покаже нещо и т.н.Фаравете ми светят ниско,мъчих да ги вдигам от копчето,но имам чувство,че светят по един и същ начин,ръчната лови в най-горно положение-нормално ли е това и ако не какво трябва да направя,как работи този партроник,като включа на задна непрекъснато пищи-така ли трябва-не знам! Ако може някой да даде отговори ще съм му безкрайно благодарен защото направо изббуших-от който я купих-автокъща и той освен откъде се палеше двигателя и фаровете нищо не можа да ми обясни ! Моля ви да помогнете! Като гледам доста от вас имат богат опит !

Здравейте!Ще ви помогна с каквото мога .Партроника не ти работи със сигурност.Нашия и той така пищеше и накрая си купихме нов сложиха ни го и всичко е ок.Ръчната като я закараш на сервиз да проверят дали имаш феродо -ако имаш ти я натягат и пак нямаш проблем.За фаровете не можем да ти помогнем защото при нас всичко е добре.Какво точно за бордови компютър????Ние взехме нашия грозилчо от автокъща и някой се беше правил на майстор -перката ни въртеше постоянно -принудихме се да я закараме в Пловдив в сервиз на Фиат и ни го оправиха.Борд компютъра е всъщност това че те си свързат колата с техен компютър и виждат дали има грешки или проблем по колата.


Нед Ное 25, 2012 8:12 pm
Профил

Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 2:17 pm
Мнения: 4
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
Фаровете ги оправих, а бор компютър би трябвало да показва разход на гориво,температура и др. такива,просто това го има на другите коли,а другото е букса за свързване към тест,но здраве да е,откъде да купя нов партроник,има ги в нета всякакви,но не знам точно какъв да взема .


Пон Ное 26, 2012 10:35 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 11:43 pm
Мнения: 115
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
Да ти е честита. Мултиплата на мен лично страшно ми харесва, аз и казвам грозния чаровник. Много километри безаварийно.

_________________
Изображение


Сря Ное 28, 2012 9:34 am
Профил YIM
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
Странният дизайн е за сметка на голямата функционалност и вътрешен простор. Малко коли могат да се похвалят с това.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Ное 28, 2012 9:53 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Нед Дек 04, 2011 9:57 pm
Мнения: 9
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
ionkom написа:
Фаровете ги оправих, а бор компютър би трябвало да показва разход на гориво,температура и др. такива,просто това го има на другите коли,а другото е букса за свързване към тест,но здраве да е,откъде да купя нов партроник,има ги в нета всякакви,но не знам точно какъв да взема .

Здравейте отново!Ние отидохме в сервиз те ни сложиха партроник и си носят отговорност за него така че и вие направете същото.Не излиза кой знае колко скъпо!Успех и безаварийно каране ;)


Чет Ное 29, 2012 8:17 pm
Профил

Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 2:17 pm
Мнения: 4
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
А каква е големината на перото на задната чистачка,гледам сякаш,че окачването му е по-различно,стават ли чистачките от магазините за отзад и каква големина да е ?


Съб Дек 01, 2012 5:33 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Май 11, 2007 10:46 pm
Мнения: 19
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Re: Собственик на Мултипла
Най-вероятно е само за модела, а не универсална. Това и е кат. номер 46547577 - WIPER ARM. Най-вероятно може да се смени само "гумата".


Съб Дек 01, 2012 11:30 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg