Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:31 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Предпочитана марка мобилни телефони 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
chuni написа:
Punto SX написа:
E то бива бива оплюване на Сименса като телефони че чак в анкетата го няма. Айде моля ви се. Аз пък напук имам 2. :mrgreen:

И да ви кажа честно това плюене по Сименс ми се струва се от хора които никога не са имали тази марка. И за да съм по-ясен направо се получава като плюенето по Фиат от хора дето никога не са сядали във Фиат. Чувал той нейде че Фиата била италианска трошка и край, че и със телефоните на Сименс същата работа. :?

Извинявай за Сиеменс не е лоша марка но когато правих анкетата нямаше повече възможни позиций даже и "други" не можах да включа.
А пък и мобилни телефони с марка Сименс не се произвежадат от две години ето за справка http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1257


А нема се измъкваш така :mrgreen: - справка виж темата на wwweb viewtopic.php?t=14176 - виж колко много години е включил. А това че не се произвежда Сименс - има BENQ-SIEMENS. :mrgreen:
А и мисля вместо LG една възможност за глас ДРУГИ би седяла по добре. :wink:

_________________
Punto SX 1.1 55


Нед Фев 18, 2007 11:16 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 330
Местоположение: София Област
UNREAD_POST 
mentor написа:
Моторола C 350 .Сдобих се с него случайно,малко шантаво меню но батерията држи 4-5 дена при 5-6 часа разговори на несец.

Предния ми телефон беше същият но немога да кажа същото за батерията издържаше по 2 3 дни максимално,сега съм с сони ериксон и съм много доволен по 1 седмица не го зареждам а говоря много,иначе като марки за мен най добри са нокия и сони ериксон.


Нед Фев 18, 2007 11:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
имал съм 1 сименс,1 ериксон,няколко самсунга и 4 нокии.Няма по-корави от нокиите.верно че новите модели са по-крехки и по-бъгави , но така или иначе са най-издържливи поне според мен.А и последно време има доста добри модели на много сносни цени.


Нед Фев 18, 2007 11:56 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 8:31 pm
Мнения: 193
UNREAD_POST 
Replay написа:
mentor написа:
Моторола C 350 .Сдобих се с него случайно,малко шантаво меню но батерията држи 4-5 дена при 5-6 часа разговори на несец.

Предния ми телефон беше същият но немога да кажа същото за батерията издържаше по 2 3 дни максимално,сега съм с сони ериксон и съм много доволен по 1 седмица не го зареждам а говоря много,иначе като марки за мен най добри са нокия и сони ериксон.

Motorola L7 8) с много шантаво меню .Ако използвам само функцията "разговори" ми издържа 1 път цяла седмица .Имал сам от първите мотороли с антенка :mrgreen: След това 2 сименса . Три години ме държа единия - C60 ,добра батерия обаче понякога ти иде да го метнеш под някой Голф или Опел :mrgreen:

aa за най-добри марки Нокиа и Моторола 8)

_________________
Изображение ФеН нА ИтаЛиАнКиТе :D


Пон Фев 19, 2007 12:16 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 330
Местоположение: София Област
UNREAD_POST 
Nino написа:
В момента съм с две "Нокии"!Железни са! Единственият телефон който им съперничи по отношение на батерията е Алкател, имал съм няколко преди.А Сименсите - бях станал като тролей с тях... всеки ден зарежданка! :mrgreen:

По отношение на батериите сони ериксон също им правят голяма конкуренция и не съдя за това само по моя телефон,а за алкател незнам приятелката ми има алкател от тези по новите с цветен дисплей :mrgreen: ами държи й по 3 4 дни батеията обаче не го ли вклучи да се зарежда преди да се е самоизкючил,после трябва да се чака 3 часа докато се зареди ,защото неможе да се включи.


Пон Фев 19, 2007 12:20 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 8:31 pm
Мнения: 193
UNREAD_POST 
Replay написа:
.... обаче не го ли вклучи да се зарежда преди да се е самоизкючил,после трябва да се чака 3 часа докато се зареди ,защото неможе да се включи.

при моторолата е подобно .Ако падне до край няма включване ,ако има малко - светва клавиатурата :mrgreen: Чак когато му сложа зарядното се включва за разлика от сименсите ,които се пускат ,но изкарват съобщение .
П.С имам няколко приятели с тея новите Нокии 1*** и 2*** и са много доволни от батерията >Фаворит е 1100 :mrgreen:

_________________
Изображение ФеН нА ИтаЛиАнКиТе :D


Пон Фев 19, 2007 12:33 am
Профил
UNREAD_POST 
RoMeO_156_GTA написа:
П.С имам няколко приятели с тея новите Нокии 1*** и 2*** и са много доволни от батерията >Фаворит е 1100 :mrgreen:

То пък 1100 ( около 100 лева) на функции бие рибата :mrgreen:


Пон Фев 19, 2007 8:27 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 24, 2005 11:46 am
Мнения: 323
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Sony Erycsson K 800


Пон Фев 19, 2007 8:47 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 03, 2006 8:26 pm
Мнения: 384
Местоположение: Габрово
UNREAD_POST 
Nino написа:
В момента съм с две "Нокии"!Железни са! Единственият телефон който им съперничи по отношение на батерията е Алкател, имал съм няколко преди.А Сименсите - бях станал като тролей с тях... всеки ден зарежданка! :mrgreen:

С два сименса съм МЕ45 (старият-вече "пенсионер") и S65.Доволен съм и от двата.А зареждане всеки ден със S65,но само когато на ден говоря над час и половина може и два,и то обикновено единият разговор трае час.Повече от час просто неможе да трае един разговор,оператора го прекъсва автоматично(защита някаква),после си набирам пак.А телефончето вече е на 2 годинки.

_________________
Brava ELX 1.6 16v


Пон Фев 19, 2007 9:04 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 4:51 pm
Мнения: 23
UNREAD_POST 
Аз да си кажа чесно, не се впечатлявам от дадена марка! Имал съм Моторола, Сименс, Самсунг, Нокиа, Панасоник и сега съм с Сони Ериксон К800! За мен е важно самия модел телефон какво предлага като функции и издръжливост на батерията! Останал съм доволен от всички телефони, с които съм бил! Но все пак гласувах за Сони Ериксон! :)


Пон Фев 19, 2007 12:08 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 69 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg