Дата и час: Пон Апр 29, 2024 12:39 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Предпочитана марка мобилни телефони 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:14 pm
Мнения: 166
Местоположение: София, Младост 2
UNREAD_POST 
Още един глас за Нокия , но съм съгласен с някои от колегите по-горе ,че Нокия станаха телефони само за лукс макар че аз самия съм доволен от смартфоните им , а и от мобифоните когато ги имаше :-)

За здравината няма да говоря защото е нмого относително зависи каде произведен и за кой оператор и търговец , но като цяло не мога да кажа че съм недоволен за мен са много здрави телефони като се почне с върховия модел едно време 6310i .

П.С. Всички телефони в днешно време са готини и с много екстри ;-)

_________________
Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC
Fiat Tempra 1.8ie DOHC


Вто Фев 20, 2007 1:01 pm
Профил ICQ
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Пон Май 22, 2006 11:58 am
Мнения: 27
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
Нокиа определено ми е най- на сърцето, но тук е момента да се направи уточнението, че говоря за класическите, почти "ретро" Нокии. Лично аз съм имала 2 телефона през живота си (от сантименталност към вещите)- 3210 и 6210 (с който съм в момента). И двата телефона са ненормално издръжливи, удобни и симпатични 8)


Сря Фев 21, 2007 3:50 pm
Профил ICQ
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 11:46 am
Мнения: 118
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
НОКИЯ,определено.Сегашния ми е четвъртия телефон с тази марка.


Сря Фев 21, 2007 6:09 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 9:57 am
Мнения: 69
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
любим телефон - Nокia
обаче сега ползвам Sony Ericsson

_________________
Bravo, 1.8 16V
Изображение


Пет Фев 23, 2007 1:17 pm
Профил
UNREAD_POST 
Имал съм около 15 телефона и мога да кажа,че нокиата е най-доброто.Със сони ериксон съм брал ядове,за сименс да не говоря,от моторолата бях сравнително доволен (можеби защото беше по висок клас смартфон,мпх200,мн добър телефон...),всичко останало е повече от зле...Кретам си с една 6100 и си ми е най-добре,върши най-добрата работа :D


Пет Фев 23, 2007 1:30 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Гласувах за Сони Ериксон, защото наистина мисля, че това е телефона :) Сменил съм доста телефони ( 1-2... изброих до 9, със сигурност са поне толкова), от известните марки мисля, че само Нокия не съм имал. Сони Ериксон е телефонът с най-интуитивното меню, което съм ползвал, много здрав, с красив дизайн. Моят е вече старец - Сони Ериксон T310, но тъй като вече ми мина мерака за лъскави играчки, засега не виждам причина да го сменям.

П.С. Хм, гледам, че в анкетата присъстват Алкател и LG, а липсва Siemens ??

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Пет Фев 23, 2007 9:05 pm
Профил
UNREAD_POST 
snake написа:
Гласувах за Сони Ериксон, защото наистина мисля, че това е телефона :) Сменил съм доста телефони ( 1-2... изброих до 9, със сигурност са поне толкова), от известните марки мисля, че само Нокия не съм имал. Сони Ериксон е телефонът с най-интуитивното меню, което съм ползвал, много здрав, с красив дизайн. Моят е вече старец - Сони Ериксон T310, но тъй като вече ми мина мерака за лъскави играчки, засега не виждам причина да го сменям.

П.С. Хм, гледам, че в анкетата присъстват Алкател и LG, а липсва Siemens ??

И аз съм имал т310 и е голям катър :) Последното истинско сони...не го сменяй за по нов от същата марка,ще се разочароваш ;)


Съб Фев 24, 2007 2:48 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:56 pm
Мнения: 287
Местоположение: Бъкстон
UNREAD_POST 
Всичките ми телефони до сега са били ниско бюджетни на Моторола и са били страшно здрави.Но за скъп и модерен телефон бих се доверил на Soni Ericson.

_________________
Fiat Punto 1.7 TD


Съб Фев 24, 2007 11:01 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 4:07 pm
Мнения: 78
UNREAD_POST Имала съм всякакви, но Самсунг
и може би Моторола :D

_________________
Изображение


Съб Фев 24, 2007 2:49 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Разликата между Sony Ericsson и Nokia е, че ако си купиш Sony Ericsson на нормална цена (200-300 лв.) получаваш многофункционален и приятен на външен вид телефон, а за да имаш достатъчно функционална (и симпатична може би :mrgreen:) Nokia ти трябват най-малко 700 лв. :mrgreen:


Съб Фев 24, 2007 4:08 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg