Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:37 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Какъв е автомобила ви - дизелов или бензинов? 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
:wink: Ей Аз па на Бензин си бацам Някак не съм свикнал дизела да е на Кола виж Като подкараш нещо над 4 тона си е друго там нека си потраква - Като товарно Магаренце. а като искаш разходка с грация - Бензинката Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Чет Сеп 20, 2007 9:26 am
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Дизела си е дизел. Някак си драго ти става на душата като засечеш 5.4/100 градски разход и около 4 извънградски, а в същото време колата без проблеми подържа 170км/ч на магистрала. При излизане в насрещното просто подаваш газ без да връщаш предавка. Въртящия момент е предостатъчен за да я подкара силно напред. Аз карам бензинова кола, но следващата 100% ще е нафта.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 20, 2007 9:35 am
Профил ICQ YIM
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 07, 2007 1:31 pm
Мнения: 53
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
И аз да се запиша - Marea Weekend 105 JTD HLX


Нед Сеп 23, 2007 9:53 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST ---
Айде, и от мен един лек мирис на един изящно изгорял бензинец в Агрегата на мойта 1.6 16V Лапачка, но вървежна!! И аз съм за дизела нищо че карам бензин, просто нямам още достатчно солидни финансий за да знам че мога наистина добре да поддържам едно JTD.

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Пон Окт 15, 2007 8:32 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 4:05 pm
Мнения: 15
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Айде и от мен един дизел 1,7 Пунто


Пон Окт 15, 2007 1:48 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 7:33 pm
Мнения: 224
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
аиде като сте казали аз подкрепям бензинеца незнам що ама по ме кефи:) хахахахах моито си пунто си стриже яката на бензин и нему пука Фиат Пунто 1.2 16V 85Hhp-по книжка ама иначе колко е неказвам!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Fiat Punto GT
Изображение
Изображение


Нед Окт 21, 2007 11:42 pm
Профил
UNREAD_POST 
Както прочетох по горе, мога да кажа че карах доста вървящ дизел, като бензинова кола...мамата му разкатах. Вече са по измислени дизелите, дори Ауди с дизел(Шел) май спечелиха Льо Ман. Но бензинчето му е майката...малко се оказва че си работиш за колата ама, какво са 200лв на седмица, при стотиците, а може би и хилядите изпреварени автомобила през този период. Удоволствието е по голямо! Категорично съм за бензина, от дизел бегачка едва ли става. Ако ще сменям бензина ще е с керосин, или ракетно гориво! :mrgreen:


Нед Окт 21, 2007 11:53 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Категорично съм за бензина, от дизел бегачка едва ли става. :mrgreen:


Ааа, какво? :mrgreen: Не говориш сериозно, нали?


Пон Окт 22, 2007 12:04 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Както прочетох по горе, мога да кажа че карах доста вървящ дизел, като бензинова кола...мамата му разкатах. Вече са по измислени дизелите, дори Ауди с дизел(Шел) май спечелиха Льо Ман. Но бензинчето му е майката...малко се оказва че си работиш за колата ама, какво са 200лв на седмица, при стотиците, а може би и хилядите изпреварени автомобила през този период. Удоволствието е по голямо! Категорично съм за бензина, от дизел бегачка едва ли става. Ако ще сменям бензина ще е с керосин, или ракетно гориво! :mrgreen:


Нищо лично, но съм виждал как 150 коня мотори на Алфа Ромео го ядат от 2.4 JTD.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Окт 22, 2007 12:11 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
Категорично съм за бензина, от дизел бегачка едва ли става. :mrgreen:


Ааа, какво? :mrgreen: Не говориш сериозно, нали?


Ай пак ме почна началството :mrgreen: Според мен бензина винаги ще бъде с една идея напред. Не вярвам, че дизел ще издържи на нечовешкия ми тормоз към двигателя. Друго си е средните обороти на ден(ако изключим задръстванията да са над 4к :D


Пон Окт 22, 2007 12:14 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
[

Друго си е средните обороти на ден(ако изключим задръстванията да са над 4к :D


Да, де, само дето едно 2.4JTD ще те изпапка без да му се налага да се напъва над 4 к :mrgreen:


Пон Окт 22, 2007 12:20 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
[

Друго си е средните обороти на ден(ако изключим задръстванията да са над 4к :D


Да, де, само дето едно 2.4JTD ще те изпапка без да му се налага да се напъва над 4 к :mrgreen:


Мен да, но да речем нещо с турбо? 16V, 20V...аз съм само 139 коня и само 2000 куб. Зарежи ги тия печки, мнението ми е ЛИЧНО и категорично.


Пон Окт 22, 2007 12:24 am
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
LEVSKI написа:
Както прочетох по горе, мога да кажа че карах доста вървящ дизел, като бензинова кола...мамата му разкатах. Вече са по измислени дизелите, дори Ауди с дизел(Шел) май спечелиха Льо Ман. Но бензинчето му е майката...малко се оказва че си работиш за колата ама, какво са 200лв на седмица, при стотиците, а може би и хилядите изпреварени автомобила през този период. Удоволствието е по голямо! Категорично съм за бензина, от дизел бегачка едва ли става. Ако ще сменям бензина ще е с керосин, или ракетно гориво! :mrgreen:


Нищо лично, но съм виждал как 150 коня мотори на Алфа Ромео го ядат от 2.4 JTD.


Е ся и двама ще ме почнете :mrgreen: Колко коня е въпросното 2.4JTD ? Година на мотора, знаеш че винаги има много странични фактори за това някой да изяде някого.


Пон Окт 22, 2007 12:27 am
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Зарежи ги тия печки, мнението ми е ЛИЧНО и категорично.


Добре, щом го казваш толкова ИСКРЕНО и лично Yellow_Flash_Colorz_PDT_01


Пон Окт 22, 2007 12:28 am
UNREAD_POST 
Paparac написа:
LEVSKI написа:
Зарежи ги тия печки, мнението ми е ЛИЧНО и категорично.


Добре, щом го казваш толкова ИСКРЕНО и лично Yellow_Flash_Colorz_PDT_01



Хахаха
Ами ти като ме вкара в такива "Размисли и страсти", как да не си излея душата :mrgreen: Дзинбина си е горивото!


Пон Окт 22, 2007 12:32 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg